Въпрос за мемори картата

  • 2 142
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Chanel , преди да им разрешиш да ти форматират картата попитай дали не може да се изтегли информацията от нея. Не знам дали картите на тел. са като на фотоапаратите, но понякога се е случвало през кабел да не може да се изтеглят на компа снимките, а с кард риидъра да стане. Както и обратното. Освен това има някакви програмки за справяне с такива проблеми. Понякога сработват, понякога не. Тя картата си иска форматиране, ама ако може да се спаси нещо. Що не питаш и в някое фото, дали не могат да ти източат инфото от картата.

# 31
  • Мнения: 2 161
Chanel , преди да им разрешиш да ти форматират картата попитай дали не може да се изтегли информацията от нея. Не знам дали картите на тел. са като на фотоапаратите, но понякога се е случвало през кабел да не може да се изтеглят на компа снимките, а с кард риидъра да стане. Както и обратното. Освен това има някакви програмки за справяне с такива проблеми. Понякога сработват, понякога не. Тя картата си иска форматиране, ама ако може да се спаси нещо. Що не питаш и в някое фото, дали не могат да ти източат инфото от картата.
Благодаря за информацията.Ще попитам днес тук и там.


Не, не... Глупостите ти си ги писала, аз само сравних... Mr. Green

Ти изобщо не даде никакво обяснение,аз казах,че съм чувала еди какво си,още повече в магазин.Дръж се подобаващо,за да не помисля,че вместо  експрес,си най-обикновена електричка.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ти изобщо не даде никакво обяснение,аз казах,че съм чувала еди какво си,още повече в магазин.Дръж се подобаващо,за да не помисля,че вместо  експрес,си най-обикновена електричка.

Хех, аз може и най-обикновена дизелова мотриска да съм... Все тая...
Звучи свръх несериозно, човек "окачил" си телефон за 1000 лева... Да надава ухо на всякакъв "казал-рекъл" и "чул-недочул" слух или брътвеж... За несъвместимост между memory карта с точно ОПРЕДЕЛЕН РАЗМЕР и кой да е телефон, едва ли не... Най-малкото, марките телефони са поне 50, марките карти са още повече... Който ти каже или твърди подобно нещо е пълен глупак и човек тотално незнаещ нищо за света на електронните технологии...
Оставям изводите за теб и останалите четящи... Мислех, че ще се сетите след първия ми коментар, ама явно... Сбъркал съм... Mr. Green

# 33
  • Мнения: 100
Виж на картата дали пише HC, т.е. High Capacity, обикновено при тях изчезват данни, заради несъвместимост с телефона Simple Smile само някои модели поддържат такъв тип карти.  Поздрави:)

# 34
  • Мнения: 183
Днес брат ми си купи нов телефон и независимо,че го дават с карта до 4ГБ,продавачката препоръча да се вземе карта от 1 ГБ Mr. Green
Chanel ,оправи ли си картата newsm78

Общи условия

Активация на акаунт