февруари 2009

  • 15 989
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 66
толо,krassina77,  благодаря   bouquet

Сега ми предложиха на моренцето да ходим, че една тумба приятели ще ходят на Градина.. Ние ако сме в Созопол ще е супер Simple Smile

Иначе сега се видях с една приятелка.. Хапнахме салатка, но за мой ужас вместо с пармезан я баха направили със синьо сирене /което за чудещите се е противопоказно заради мицела, който може доведе до токсоплазмоза или някаква друга подобна болест/ но аз разбира се усетих на 2-та хапка...
До края не хапнах повече, но се чудя да ли има значение 2 хапки или 20 Grinning
Стана ми много тъпо щото хем се притесних, хем вече е свършен факт Simple Smile

Та така от мен...
Вече искам да си ходя, но пък нашите ще са на гости до късно, а таткото е на работа... въобще... няма кой да ми сготви, няма кой да ми сипе...  Embarassed
оства само да гледам ТВ на празен стомах Simple Smile

# 31
  • Мнения: 0
Ей, много бързо пишете - проспала съм цяла тема.
Добре дошли на всички дошли междувременно.
Благодаря за "Февруари 2009" - така се намира по-бързо, иначе трябва да изчетем няколко реда поезия, докато се ориентираме Simple Smile Е, не че отнема чак толкова време, де Simple Smile
Според два от вариантите ми излиза момче, според другите момиче, иди че вярвай!
Аз пак да се оплача - преди комарите не ме хапеха, според една от теориите защото ми била с частици от градуса по-ниска от нормалното телесната температура. Явно има нещо вярно, защото сега, познайте - ами хапят ме, гадовете, защото нали би трябвало да съм качила с малко градусите...

# 32
  • Мнения: 17
Опааа аз докато се накумя то нова тема цъфнала Simple Smile
Добре дошли на новите мами , страхотно е, че все още ни се пълнят редиците:)
Danielkka и моята свадба ще е в Пазарджик, таткото е от там, съответно и родата. Но аз съм делигирала всякакви права и задължения на свекито и тя жената се справя прекрасно Crazyмного е бърза за един ден ни записа час в ритуалната и намери ресторант, а свадбата е чак на 20.09., но щом има желание нека да бърза Simple Smile ние с бъдещия татко и съпруг само ще инспектираме свършеното до тук като прескачаме до Пазарджик Simple Smile)))
 А момичета аз да питам нещо, за което малко не ми стана ясно - по-горе говорите за някакви методи, формули и таблици по, които да се изчислил пола на бебето. Мога ли да ви помоля да метнете насам някои и друг метод или каквото и да е да се моткам и аз с тях да видим какво ще даде и какво ще излезе реално  Joy

# 33
  • Мнения: 89
Carbo,аз докато се сетя,че не трябва да се ядат такива сирена,вече бях изяла две триъгълничета синьо сирене(мноого го обичам!!) и още бри и камембер...После прочетох и...оопс Embarassed...спомних си,че имаше  нещо такова.И все пак не мисля.че е фатално.А пък ти...за две хапки да се тревожиш!
Блазе ти за "Градина".Какви спомени имам от тааам.... Grinning

# 34
  • York
  • Мнения: 826
achko, и мен снощи ме изпонахапаха комарите.
От "Градина" остана ли следа? #2gunfire Тази година моята почивка беше на Синеморец. Все още нямаше много хора, а времето и температурата на водата бяха прекрасни.  Wink

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте от мен,
JUSTICE, много съжалявам за всичко което си изтърпяла. Почини си добре и се наслади на почивките. От сърце ти желая скорошно завръщане в тези отчетни теми  Hug
БОРИ, стискам палци за понеделник, дано всичко е наред Peace
Аз се позагубих малко, първо дъщеря ми беше болна, после аз прокървих, после прехванах от нея нещо вирусно. Сега в общи линии сме добре. В сряда ми сложиха една инжекция Прегнил, след седмица ще ми сложат още една ... дано с това да е края на историята с прокървяването. Ей момичета, пазете се, особено тези които имат друго детенце. Аз вдигнах моята за секунди буквално, изцяло инстинктивно и два часа след това прокървих  Confused
Видях че сте обсъждали морето - ние ще ходим другия месец. Аз не обичам по начало да се пека дълго време, така че сега смятам изцяло да се въздържа от тази процедура. Отиваме основно заради малката, ще се отдадем на разходки.
За пола на бебето - макар че ни е второ, наистина нямам претенции, дано само да стигнем до успешен финал.
За името уж имаме някакви идеи, но най-вероятно пак ще решим в последния момент.
За предварителното пазаруване, първия път купих най-основните неща и то в последния момент, всичко останало след раждането. Не съм никак суеверна, но от опит ви призовавам не бързайте. Много от нещата които ще намерите в различните списъци разпространени тук вероятно никога няма да ви потрябват. Набележете си магазини от които можете да напазарувате съответните неща, когато ви потрябват със сигурност ще имате някой отзивчив помагач да отиде да ви ги напазарува.
Поздрави и приятни почивни дни!  bouquet

# 36
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен в новата тема.По таблиците ми излиза 3 пъти момиче и 1 път момче newsm78 На нас с таткото са ни гледали и с пръстен и ни излизат 2 момчета и честно да си призная все съм си мислила,че ще е момче,но и на момиче бих се радвала,само да е живо и здраво-няма значение пола,нали?За сега сме се спряли на мъжко име на свекъра,но трябва и за момиче да си изберем,но е рано.Днес уредихме с младоженеца фото,камера,DJ,останаха поканите,пръстените и тоалетите.Днес не ми беше хич ден-отпадналост,гадене,сънливост и тези жеги-ужас.Приятен уикенд мамита.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
При мен от първата таблица се оказа мъжко,а от другите 3 -женско  Hug

# 38
  • York
  • Мнения: 826
Всички таблици са единодушни - момиче.
Каквото и да е, само живо и здраво до е  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 30
Привет на всички и добре дошли на новодошлите мами-NIKI_84,ZITKA!
АЗ да споделя радостта си днес-бях на преглед,бебето е наред,расте,мърда!Всичко си има главичка,ръчички,крачета,толкова е вълшебно! Grinning
MACRO,добре дошла и не се притеснявай много за температурата-аз в 8 седмица няколко дена имах постоянно 37.1-37.3
Много се притеснавах,защото я усещах и се чувствах като болна,но тя отшумя след 4-5 дена.Така че е нормално,ако е за малко де.
БОРИ,мерси за пожеланията!Дано всичко да е наред при теб Praynig
Днес пак бях на басеин GrinningДоктора каза,че мога да ходя,но всичко да е умеренно
4ао за сега,мили мами и лека вечер!

# 40
  • Мнения: 1
ZITKA, NIKI_84- Добре дошли! Желая ви лека и безпроблемна бременност и февруари здрави бебчета!  Hug
По таблиците ми излиза 1 момиче и 3 момчета! hahaha Каквото дойде! Да е живо и здраво!
Бъдещи булки - толкова е прекрасно и вълнуващо да си булка! Вълшебно! Да си принцесата на вечерта (деня)! Невероятно! Пожелавам ви да сте най-хубавите и обичани булки! Изживейте с пълна сила този незабравим ден (вечер)!
А аз колко много искам да видя моето бебоче да ми маха с ръчички и краченца!Обаче трябва да почакам още малко!  Tired
Лека вечер и приятни сънища!

# 41
  • Мнения: 21
Здравейте! И аз съм проспала почти цщлата предишна тема... Embarassed

Zitka, щш споделяме опит. И аз съм с конизация, правиха ми LEEP преди малко повече от 1 година. Засега само са ми казали, че в 16 г.седмица е много важен прегледа на шийката. Да видим.

Приятен ден на всички!

# 42
  • Мнения: 529
Antoshka, Zitka, имам много приятелки, които са мимнали през конизация и въпреки това бременността им мина успешно. Мисля само че в повечето случаи им препоръчват раждане секцио, но това не е болка за умиране  Wink

Бори, стискам ти палци, дано в понеделник разсеят притесненията ти  Praynig Аз също в понеделник ще отида на преглед и отсега ме тресе  Crazy

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Бори, стискам ти палци, дано в понеделник разсеят притесненията ти  Praynig Аз също в понеделник ще отида на преглед и отсега ме тресе  Crazy
Успех, дами, няма жена, която да не изпитва притеснения за бебешока си! Ама после ходиш пияна от КЕФ, кото видиш малкото същество как щъка немирно навсякъде! Стискам палци и Вие да изпитате чувството! Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed

# 44
  • Мнения: 3 637
Здравейте и от мен мили майки.лек и ползотворен ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт