Червено гърло-Капки "Умкалор" и сироп "Ехинил"

  • 9 267
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Здравейте. Искам да ви питам за Умкалор и Ехинол, какви са ви впечетленията от тях. На билкова основа са и ги предписаха на сина ми, на 1год. и 9мес. за подсилване на организма, защото изкара вирусната ангина преди десетина дни, беше на антибиотик, но гърлото му още е леко червено. И се чудя дали с тези две лекарства ще успее да му мине.Моля ви кажете при какви случай сте ги давали или ми даите савет как лекувате вие гърлото.

# 1
  • Мнения: 48
моята дъщеря е на 3год и от малка много ми боледува, а слабото й място е гърлото. С голям успех я лекувам като и мажа гърлото с гранофорин, и давам също витамини. Гранофорина е едно зелено лекарство/като малки ни мажеха за афти с него/, спряно е от произведство но някои аптеки го приготвят. Нашата докторка казва, че това е най-доброто лекарство за гърло

# 2
  • Мнения: 3 929
Умкалор-ът не е имуностимулатор - прочети листовката. Дава се при първоначални симптоми, а не за подсилване на организма. За Ехинил-а не съм чувала.
Аз давах на сина ми Цитросепт и смятам, че имаше ефект. Гърлото подсилвах с Фитолор сироп.

# 3
  • Мнения: 1 645
Умкалора ,е помагал при детето ,но не за гърло.
Но , на мен ми е помагал.
За гърло - пръскам Алое Фърст,наскоро се оправи гърлото точно от него,а искаха да му изпишат антибиотик.............

# 4
  • Мнения: 7 201
Умкалор-ът не е имуностимулатор - прочети листовката. Дава се при първоначални симптоми, а не за подсилване на организма.
Peace Доволна съм-помагал е на сина ми при кашлица.

# 5
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Умкалорът ни помага много пъти при начални симптоми на кашлица, но никога не съм го давала като имуностимулатор или за подсилване. А Ехинила е предполагам нещо с ехинацея, тя е имуностимулатор така че във вашия случай става предполагам, но няма да му оправи червеното гърло си мисля.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ето инфо за Умкалора:
http://naturprodukt.bg/produkti/DR._WILLMAR_SCHWABE/umckalor.php
Сиропа не съм го чувала честно казано.

Общи условия

Активация на акаунт