С какъв прах перете дрехите на вашето бебе?

  • 7 872
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Цитат
4udia se dali  moje drehite na bebeto da se perat v peralnia na 30 gradusa i s prah bebeshki..

чудя се дали  може дрехите на бебето да се перат в пералния на 30 градуса и с прах бебешки..




----------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 08:31 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 1 062
Може.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 478
Ами ти как переш newsm78
Разбира се,че в пералня на 30-40С.
И с прах.
Аз използвам Sano maxima.

# 3
  • Мнения: 99
Мисля,че трябва с "Тео Бебе" Rolling EyesИначе като гледам по рафтовете в супермаркетите,няма голям избор.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Защо да не може - аз пера вече с нашите, а преди по отделно и с бебешки прах - Сано Peace

# 5
  • Мнения: 653
на 40 градуса

Тео Бебе ползвах

# 6
  • Мнения: 583
Сано максима или Тео бебе. Имам под ръка и от двата винаги.  Дрешките обилно нацапани с пюре пера с Тео бебе.

# 7
  • Мнения: 94
Тео бебе и пералня от ден първи Sunglasses

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
Не съм прала с бебешки прах, не виждам смисъл. Пера в пералнята с Тайд или Рекс от първия й ден.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 512
С Тео бебе в пералнята на 30 градуса.Не бих рискувала да пера с праха който ползвам за нашите дрехи.

# 10
  • Мнения: 2 111
Пера на 30 градуса с Персил сензитив. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 752
Сано максима на40.

# 12
  • Мнения: 77
Сано максима, дори някои специалисти алерголози го препоръчват  Peace

# 13
  • Мнения: 764
Използвам само Сано Максима. Цветните дрешки пера на 40 градуса, белите - 60. Докато синът ми навърши годинка, неговите дрешки ги перях отделно. Сега вече смесвам.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ми много ясно  Laughing как иначе, на ръка ли  newsm78 . Аз пера на 30 с Тео бебе. Пробвах Персил Сензитив, но се обрина малката и пак пера с тео  Peace

Общи условия

Активация на акаунт