"Тройка на разсъмване" по радио Витоша......има ли фенове

  • 2 996
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 430
"Тройка на разсъмване" по Витоша ми е любимото предаване,всяка сутрин ги слушам докато карам ,към работата PeaceСтрахотен фен съм на Милена ,Кирил и Тодор Heart Eyes.А петъчните теми винаги ме разсмиват,днес по радиото се обади един слушател и докато си разказваше мръсният виц Mr. Greenго спряха от КАТ и това в ефир Mr. Green
 Има ли фенове на тройката Mr. Green
 

# 1
  • Мнения: 207
Хехе и аз така. Лошото е, че бърз стигам та не мога да слушам много

# 2
  • София
  • Мнения: 1 402
мммммммммм доста често са ми крайно вулгарни и то толкова рано сутрин и тогава просто сменям канала .....
спомням си доста комична сцена ....преди година-две пътувам в маршрутка. Сутринта. Бързам за работа, наблъскани сме до козирката ... шофьорчето слуша "Тройката" ..темата бе за аналното проникване  Mr. Green Mr. Green Mr. Green нали се сещате колко е комфортно в такава ситуация да слушаш простотии ...

# 3
  • Мнения: 13 512
И аз сутрин в колата само тях слушам. Верно,че понякога са доста вулгарни, но  ми доставят удоволствие да ги слушам. Много други радиа изкопираха формата им, но са пълен т***к.

# 4
  • Мнения: 422
И на мен ми харесват, има 4есто свежи лафове.
И по ТВ7 като правиха предане, бешеинтересно, не знам защо го спряха....
А ина4е само као 4уя Кирил и все се сещам какъв е бонбон4о в "С деца на море"  Laughing

# 5
  • варна
  • Мнения: 1 830
Когато имам възможност винаги го слушам Wink. Харесва ми  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
На мен са ми много смешни темите,много хубаво ги римуват  Mr. GreenИмаше една тема,какво намирате в леглото си след секс Mr. Green"Листа от рози,косми или на Наташка ароматната прашка" Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз много ги обичам, ама много рядко ми теглят месеца, за "Родени с късмет". Яд ме е, че мога да ги слушам само по час на ден. Единственото, което не ми харесва е музиката . Ако беше съчетана и с музиката от другите ми любими радио станции щеше да е незаменима комбинация.

# 8
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Страхотни са!!! Hug
преди редовно си ги слушах в маршрутката , докато отивах на работа...за съжаление в метрото не ги пускат Crossing Arms...
ПП: има ли предаването повторение , щото една вечер го хванах в колата newsm78...или е било реклама... Embarassed/ама много дългааааа реклама, бе!/

# 9
  • Мнения: 851
Не ми харесват. Страшно ми простеят. Пък ги познавам и на живо са страшни нещастници. Използват ефира, за да си избиват комплексите и да се правят на интересни. Понеже останаха единственото по-разчупено шоу в сутрешния ефир и хората са принудени да ги слушат. Но ако направят сутрешно шоу с готина музика и готин водещ /например любимия ми Митко Павлов/ Тройката ще угасне.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 430
Страхотни са!!! Hug
преди редовно си ги слушах в маршрутката , докато отивах на работа...за съжаление в метрото не ги пускат Crossing Arms...
ПП: има ли предаването повторение , щото една вечер го хванах в колата newsm78...или е било реклама... Embarassed/ама много дългааааа реклама, бе!/
повторението е в неделя от 10.00ч.  до12.00ч Peace

# 11
  • Мнения: 195
И нощем ги повтарят  Peace Мисля че беше от 2 до 6ч.Много често нощем ги хващам да повтарят само най-интересните обаждания,май преди 2ч.Има някои много стари обаждания,още от зимата.Не дават нито реклами,нито музика-един час само обаждания.Незнам обаче дали е всяка нощ или само някои нощи.
И на мен ми идват малко вулгарни някой път,особенно Милена.Митко Павлов го обожавам  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 14
Изобщо не ми допадат и никога не ги слушам,дразнещи са.. Sick

# 13
  • Berlin
  • Мнения: 11 182
ни мъ кефят.
за митко павлов имаше цяла тема за сутрешния му блок по ретро радио. Crazy

# 14
  • Мнения: 453
 И аз си ги слушам по радиото в маршрутката сутрин! Свежи са и ме кефят!

Общи условия

Активация на акаунт