Надписване на дрешките за детската градина

  • 3 724
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Можеш да купиш малко текстилна самозалепваща се лента (има в магазините за шивашки материали) да нарежеш етикетчета от нея и да ги сложиш от вътрешната страна на дрешките. Лепи се с ютия и при пране не пада. Върху лентата може да пишеш с перманентен маркер.

# 16
  • Мнения: 678
Можеш да купиш малко текстилна самозалепваща се лента (има в магазините за шивашки материали) да нарежеш етикетчета от нея и да ги сложиш от вътрешната страна на дрешките. Лепи се с ютия и при пране не пада. Върху лентата може да пишеш с перманентен маркер.
Точно така!Мисля,че е най-удачният вариянт. Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 198
Можеш да купиш малко текстилна самозалепваща се лента (има в магазините за шивашки материали) да нарежеш етикетчета от нея и да ги сложиш от вътрешната страна на дрешките. Лепи се с ютия и при пране не пада. Върху лентата може да пишеш с перманентен маркер.

Идея! Благодаря ти. Hug

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Можеш да купиш малко текстилна самозалепваща се лента (има в магазините за шивашки материали) да нарежеш етикетчета от нея и да ги сложиш от вътрешната страна на дрешките. Лепи се с ютия и при пране не пада. Върху лентата може да пишеш с перманентен маркер.
Много добра идея, не се бях сетила. Макар, че аз нищо не надписвам и не са ни карали да надписваме.

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хубаво е това с надписването на дрешките, откакто синът ми два пъти го в взимах облечен в чужди дрехи  Rolling Eyes ,едните бяха момичешки  Laughing и преживях суматохата на преобличането на децата, все си мисля, че подобна идея е много практична особено за първа груа в градината или пък в яслените групи.

# 20
  • Мнения: 5 877
Бод зад игла или перманентен маркер.
Иначе има и флумастри за текстил, също става.

# 21
  • Мнения: 799
Маркер за CD върши чудесна работа - не се изпира, не се разтича. Пиша с него върху етикетите, ако хняма такива - върху подгъва на дрешката.  Peace

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Аз също мисля, че с маркер за CD ще стане. Можеш да пробваш с някоя дрешка сега, за да ти е ясно дали ти върши работа, защото става лесно и много бързо. Използвала съм самозалепваща лента в различни случаи, но не винаги става сполучливо залепването. Понякога след няколко пранета се отлепва, а на някои материи ще си личи от лицевата част. Можеш да купиш някакъв определен ширит и да пришиеш от него по ръбчето на дрешките подобно на етикетите. Виждала съм и детски копчета - буквички, но не е удобно за пришиване на всяка дреха. Мисля, че от малките копчета, които са гладки би могло да се пришие по ръбчето без това да дразни детето. Ако копчетата са еднакви на всички дрешки, детето ще може да си ги разпознава.

# 23
  • Мнения: 934
Ето, измислили са го хората:
https://www.stuckonyou.biz/europeanunion/index.asp

Мноого скъпо обаче. Thinking

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ето ти   http://cgi.ebay.co.uk/50-Name-Labels-IRON-ON-Tapes-Tags-School-W … #ebayphotohosting.
50 бр ,казваш кое име да пише , и не излиза никак скъпо. Peace

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Хубаво е това с надписването на дрешките, откакто синът ми два пъти го в взимах облечен в чужди дрехи  Rolling Eyes ,едните бяха момичешки  Laughing и преживях суматохата на преобличането на децата, все си мисля, че подобна идея е много практична особено за първа груа в градината или пък в яслените групи.

Разбира се, че е хубаво да се надписват дрешките. Още повече, когато децата са малки и не са наясно с какво ги обличат.
Няколко пъти връщаха детето ми с чужди дрехи, слагаха ни чужди пижамки в шкафчето, наши дрехи изчезваха и после ги връщаха. Ако всички дрешки имат поне инициали някъде по себе си, ще се спестят нерви. На учителките  Grinning
Дрешките на дъщеря ми надписвам с перманентен маркер на етикета.

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нищо не надписвам, ако от градината имат някакъв проблем - да надписват.
Аз също се отказах от това надписване. На голямото ми дете бях си играла да бродирам инициалите му на бельото, но ми свършиха нервите много бързо. Сега на малката не надписвам нищо. Няколко пъти само имаше объркана тениска за спане, издирихме си нашата. И веднъж е забравила да си даде потничето(пак за спане) и са я слагали да спи с някакво тяхно оборотно. Нито ме е гнус, нито се притеснявам даже и да се загуби някоя дрешка, макар това последното да не се е случвало.
Забелязала съм, че объркването става само в началото, след това детето свиква с реда в ДГ и си съхранява и подрежда дрехите правилно, колкото и малко да е. А и госпожите си опознават децата и объркванията са сведени до минимум.

Общи условия

Активация на акаунт