И косата да блести!

  • 19 268
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Да блести косата! Кой е конкретни  продукт? С какв се е намазала тази, аз искам като нейния блясък, знае ли някой как се постига това?

# 1
  • Мнения: 1 243
С фотошоп!  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 580
Да блести косата! Кой е конкретни  продукт? С какв се е намазала тази, аз искам като нейния блясък, знае ли някой как се постига това?

Wow!Уникална е -не само косата Heart Eyes Mr. Green
ПП Bellucci  много си права Tired ( за съжеление)

# 3
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Nivea Diamond Gloss

# 4
  • Мнения: 1 243
svetlanka85, това, което виждаш на снимката, е резултат от старателно изправяне с професионални препарати и лосиончета за коса, кристали, мазила...и най-вече от значение е СВЕТЛИНАТА, при която е снимана 'убавицата  Crazy Ако я видиш посред бял ден, едва ли ще блести така. Но определено и косата и е хубава!  Peace

# 5
  • Мнения: 247
Виждала съм такива коси, но как да ги питаш жените на улицата, а и тези които питаш не казват!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 890
 Естествено, с фотошоп  Mr. Green , но не само. Мойта е такава, НО :
 1 - е идеално права като на китайка, та не се налага да я изправям.
 2 - тъмна
 3 - най-много блести след боядисване
 4 - ползвам само маска за коса, без вакси и др. препарати.

  Така че ако косата ти е руса и чуплива, такъв ефект никога няма да видиш. Забележи, че по рекламите неслучайно избират тъмнокоси мацки с права коса - така се отразява най-добре светлината и ни подвеждат да купуваме поредния продукт.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 782
Мирена е изключително права  Hug А продуктите на Нивея, не знам как има още хора,които да ги купуват. На мен ми излиза винаги пърхот от тях. Както и тези на Шаума.
Имах приятелка,която се явяваше на кастинг за шампоаните на Пантен, има страхотна руса къдрева коса. Естествена. Еми изобщо не са я питали дали ползва техните продукти. Просто и харесали косата.
Така че мила  svetlanka85, всичко си е до ген. И ако искаш да се грижиш за своята коса, заповядай в темата за красивата коса Hug, защото здравата и поддържана коса е най-красива. Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Забелязала съм, че най-хубаво блестят тъмните коси и то ако са боядисани с качествена боя. В далечните години, когато нямаше кой знае какъв избор на нашия пазар се боядисвах с каквото има и косата ми беше матова, като сухи пръчки стоеше. Сега е съвсем различно, въпреки сешоарите и всякакви други тормози, косата ми блести, използвам хубава боя.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Абсолютно с фотошоп и наистина умело използване на светлина  Crazy боята придава някакъв блясък на косата, но това просто си личи, че е пипано  Flutter
а има продукти, които засилват блясъка, но чак така ме съмнява да се получи  Whistling

# 10
  • Мнения: 6 013
Да и аз ползвам точно тоя. Тъкмо се чудех дали да ходя да го снимам.  Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Абсолютно с фотошоп и наистина умело използване на светлина  Crazy боята придава някакъв блясък на косата, но това просто си личи, че е пипано  Flutter
а има продукти, които засилват блясъка, но чак така ме съмнява да се получи  Whistling

Ами нали за да блести нещо трябва да има наличие на светлина? Без светлина няма какво и как да се отразява. На тази снимка наистина е възможно да има фотошоп, понеже се вижда, че е някакъв модел може би, но по принцип е възможно и без фотошоп. Нямам много време в момента, но по късно ще изровя моя снимка, правена съвсем любителски и ще я пусна за невярващите Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Това е Адриана Лима...модел на Victoria's Secret...като ги снимат нали си виждала как има насочени прожектори и неща, които отразяват и пречупват светлината...понякога точно по този начин се получават чудеса...особено при добрите фотографи...
не отричам факта, че дадена коса може да има блясък и че с определени средства може да се засили...просто казвам, че това ми прилича на пипана снимка и че в домашни условия е почти невъзможно да се постигне  Peace

# 13
  • Мнения: 1 645

Купих си го прехваления даймънд глос ама по матова коса никога не съм имала като след него-честно.С ПАНТЕН получавам по добри резултати Peace

# 14
  • Мнения: 6 013


Купих си го прехваления даймънд глос ама по матова коса никога не съм имала като след него-честно.С ПАНТЕН получавам по добри резултати Peace
Може би на различен тип коса е различен и ефекта! Peace

# 15
  • Мнения: 1 434
Много ми харесва цвета на косата      с каква боя ли е правена  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 229
На втората снимка са я направили на маймуна! Sick Sick

По темата - не съм виждала на живо чак толкова бляскава коса!

# 17
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
преди изправяне  слагам това
http://www.lookfantastic.com/hair/sebastian/laminates/sebastian- … inates-drops.html
ефектът се доближава до този на снимките....

# 18
  • Мнения: 398
На втората снимка са я направили на маймуна! Sick Sick

По темата - не съм виждала на живо чак толкова бляскава коса!

На втората снимка компютъра е я гримирал.Такъв му бил вкуса  Mr. Green

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 894
и моята косица става горе-долу такава след миене с Пантен Sunglasses
а за снимките определено първата по-ме кефи Peace

# 20
  • Мнения: 3 830
Виждала ссъм й по-лъскави коси, ама как го постигат този ефект, нямам идея newsm78.
Моята има добър блясък, когато й сложа от розовия балсам на Елсев. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 229
На втората снимка са я направили на маймуна! Sick Sick

По темата - не съм виждала на живо чак толкова бляскава коса!

На втората снимка компютъра е я гримирал.Такъв му бил вкуса  Mr. Green

Да, бе, то е ясно, че е на компютър, ама все едно аз съм я правила с фотошоп! ooooh!

# 22
  • Мнения: 247
преди изправяне  слагам това
http://www.lookfantastic.com/hair/sebastian/laminates/sebastian- … inates-drops.html
ефектът се доближава до този на снимките....
Дай инфо как точно го ползваш този продукт. Относно фотошоп - да този модел са го обработвали. Но аз не съм в Бг и често виждам жени, на които косите изглеждат кажи-речи като тази. Ако не се допитам до някой, който със сигурност е доволен, ще ми пробутат някой скъп боклук. Факири са на пробутването.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 88
Освен продуктите за блясък има и техники на полирване на косъма със специални четки Ама ми се вижда много груба тая процедура за косата като видях колко твърд е косъма на четката

# 24
  • Мнения: 4 784
Честно да ви кажа, на мен косата от снимката не ми харесва - стои адски изкуствено с или без фотошоп - не искам такова чудо.
За блясък на косата се използва оцет. След измиване, косата се полива с оцет.

# 25
  • Мнения: 6 013
След измиване, косата се полива с оцет.
и да мирише на оцет  Naughty

# 26
  • Мнения: 4 784
За миризмата незнам. Аз този метод не го практикувам. Косата ми, благодарение на ежедневно миене с подходящ балсам и шампоан си има достатъчно блясък без допълнителни продукти.

# 27
  • Мнения: 6 013
благодарение на ежедневно миене
Не се ли омазнява от миене всеки ден?

# 28
  • Мнения: 4 784
благодарение на ежедневно миене
Не се ли омазнява от миене всеки ден?
Не ми се отдава възможност да разбера.  Embarassed
За един ден не се омазнява. Мия я ежедневно от години.

# 29
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
преди изправяне  слагам това
http://www.lookfantastic.com/hair/sebastian/laminates/sebastian- … inates-drops.html
ефектът се доближава до този на снимките....
Дай инфо как точно го ползваш този продукт. Относно фотошоп - да този модел са го обработвали. Но аз не съм в Бг и често виждам жени, на които косите изглеждат кажи-речи като тази. Ако не се допитам до някой, който със сигурност е доволен, ще ми пробутат някой скъп боклук. Факири са на пробутването.
слага се съвсем малко на  пръстите размазва се е после се поставя на връх4етата на косата... после при изсу6аването 4етката го разнася и по останалата 4аст(в смисъл 4е като е минала през краи6тата на косата е поела от продукта,  и после като я прекара6 през основата на косата оставя  следи от продукта по целия косъм... ама и аз как го обясних hahaha дано си ме разбрала) но трябва да се вземе много малко, за6тото с  несъобразено коли4ество, косата мазнее.... използвам го само при специални слу4ай, когато искам да изглеждам супер, през останалото време ползвам продуктите на на тази серия за блясък

# 30
  • Мнения: 824
Виждала съм специален спрей за блясък на косата.Не си спомням марката,моя приятелка ползваше и ефекта беше като този от снимката.

# 31
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
нивеа професионал и немските магазини дуглас имат спрейове.... които не са ло6и, на рене   не знам кой си, продават се в аптеките...
но при мен спрейовете  задържат ефекта само няколко 4аса, а на себастиан е до следв6тото миене

# 32
  • Мнения: 1 318
Моя приятелка (румънка) оттам си беше взела един спрей за блясък с екстракт от смокиня - бил специално за морето, да не се изсушава косата и т.н. Помолила съм я да ми каже как се казва и да си го купя, защото дори и нейната суха руса коса е станала много жива и лъскава.

# 33
  • ES
  • Мнения: 2 172
SL, от къде го купуваш тоя спрей на Себастиан и за чупливи коси добре ли е, защото до тук каквото четох останах свпечатлението, че лъскава и чуплива (къдрава) коса няма.

# 34
  • Мнения: 277
лъскава и чуплива (къдрава) коса няма.
Как да няма?Ако косата е здрава и жизнена ще блести без значение дали е чуплива или къдрава.Аз лично съм виждала.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 423
лъскава и чуплива (къдрава) коса няма.
Как да няма?Ако косата е здрава и жизнена ще блести без значение дали е чуплива или къдрава.Аз лично съм виждала.

Естествено че има! Правилна поддръжка и качествена боя!
По правило тъмните коси по-добре отразяват светлината, но и светлите ако са правилно третирани блестят!

# 36
  • Мнения: 216
аз от 2 седмици като си мия косата  я мажа с пресен пчелен мед,след шампоана заедно с балсама и определено видимо става блестяща и жива косата Peace,първият път всички забелязаха разликата,пробвайте Simple Smile

# 37
  • Мнения: 329
Виждала съм специален спрей за блясък на косата.Не си спомням марката,моя приятелка ползваше и ефекта беше като този от снимката.

И аз гледах по едно предаване за такъв продукт.Май някоя чалга певица правеха с него.Явно съм гледала "Лабиринт" newsm78 Та....имаше голям ефект.

myrena колко мед слагаш на едно къпане?И защо примерно меда не го сложиш направо в балсама,щом винаги го ползваш  Whistling Flutter?

# 38
  • Мнения: 216
сипвам така доста в ръката Laughing,ами сложила съм го в празна опаковка от балсам,защото при балсама нямаше място много newsm78,между другото да кажа,че си мажа не само косата а и цялото тяло с леки масажи,наблягам на дупето,мъжо каза че е станал по-стегнат Embarassedкожата става много гладка и кадифена и сияе,колко мед изхабих Joy добре че баща ми е пчелар и ме снабдява с пресен екологично чист мед Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 434
Откъде може да  си купим  спреа на   Себастиан  ? Hug  bouquet

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Много ми се иска някой да покаже снимка на блестящата си коса, но блясък като този от снимката Crazy
аз имах спрей за блясък на Revlon и мога да кажа, че този вид спрейове много натоварват косата...ако се прекали косата се омазнява много бързо и ефекта не е никак хубав Whistling

# 41
  • Мнения: 4 784
jorjeta Слава Богу, косата ми блести и то не с такъв изкуствен блясък като този от снимката /въобще не ми харесва/ и както казах вече без никакви допълнително използвани за блясък продукти. Аз също съм на мнение, че натоварват косата.

# 42
  • Мнения: 1 885
Аз ползвам спрея на Рене Фърдърър за блясък. Свършва вече де.
Показвала съм снимка ама на къдрева коса. Блести още повече на права, но нямам снимка в момента.

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v191/191/78/10592 … 03_45770_2318.jpg

И аз се интересувам от този спрей на Себастиан. Май не се продава в БГ  Rolling Eyes
Имам и един серум на Лореал Проф, който също дава блясък, но след няколко часа вече не изглежда чак толкова добре.
За снимката на онази мацка ми се струва, че е боядисана с различни нюански, което помага косата да изглежда по-контрастна. Може и да греша. Rolling Eyes

Керастаз нямат ли нещо за блясък?

# 43
  • Мнения: 4 784
Tony_in_love, честно казано, косата ти на тази снимка е убийствена и ми харесва милиони пъти повече, от косата на снимката в началото на темата.
Браво! Поздравления!

# 44
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
SL, от къде го купуваш тоя спрей на Себастиан и за чупливи коси добре ли е, защото до тук каквото четох останах свпечатлението, че лъскава и чуплива (къдрава) коса няма.
не е спрей
пи6е
drops
liquid shine polisch
има  консистенцията на те4ни кристали
използвам го само когато си изправям косата....
когато я вртвам с дифузера слагам това
http://www.lookfantastic.com/hair/sebastian/laminates-sheer-coll … r-curl-gelee.html
 а за освежаване на цвета  и засилване на блясъка това(не6то като 6ампоан оцветител
http://www.sebastian-intl.com/colourshines_index.php
макар 4е  напоследък видях 4е имат нов вариант(бяха в разли4на опаковка)
купувам ги от специализираните магазини за  козметика и бои за коса....
Тони ти от този спрей ли си доволна?
http://www.renefurterer.com/vig/file/1211984347297_1169739930937 … ravanti_spray.jpg
на моята коса няма6е никакъв ефект, това не зна4и 4е е ло6.... просто си е и до коса
ако някой иска,  мога да  донеса блясъка ,  другата седмица пътувам за Бя
на дуглас съм 6то годе доволна от това
http://www.douglas.de/DGProduct.process?ID=229523
 само 4е моя не зеленее а си е прозра4ен.....
но трайността е само няколко 4аса(поне при мен)

# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ето и от мен:

С по-светла коса, на дневна светлина
С по-тъмна, на изкуствено осветление

И двете снимки са съвсем непрофесионално правени, косата ми също.

# 46
  • Мнения: 329
Mims-Mims ,сега с коя прическа си? Дългата е направо супер Hug

# 47
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз ползвам това http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=101&products_id=325
Мацки, не се ли пише къдрАва?

# 48
  • Мнения: 483
И според мен от най-голямо значение е боята за коса.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Mims-Mims ,сега с коя прическа си? Дългата е направо супер Hug

Сега съм с по-тъмната, начупената. Косата ми е леко чуплива и без особени усилия я правя ту права, ту по-къдрава

Мацки, не се ли пише къдрАва?

КъдрАва се пише Peace

# 50
  • Варна
  • Мнения: 88
Някои казват че тъмните цветове правели косата по-блестяща но при мен беше обратното до като бях с тъмна коса никога не ми е блестяла
В момента  в който я смених с русо се появи блясъка Мойта коса е чуплива и с малко кристали става много лъскава

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Някои казват че тъмните цветове правели косата по-блестяща но при мен беше обратното до като бях с тъмна коса никога не ми е блестяла
В момента  в който я смених с русо се появи блясъка Мойта коса е чуплива и с малко кристали става много лъскава

Хайде снимчица де Laughing Харесвам руси и блестящи коси!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 88
тея дни кат ми качат снимките

# 53
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
http://www.foto.bg/data/500/medium/p5230476.jpg
 Това не е обработено с фотошоп. Hug Peace

# 54
  • Мнения: 800
а нещо природно за блясък няма ли? не искам повече химия   Sick 

за оцета съм чувала.... че придавал блясък, ако се добави при последното измиване на косата

# 55
  • Мнения: 3 641
а нещо природно за блясък няма ли? не искам повече химия   Sick 

за оцета съм чувала.... че придавал блясък, ако се добави при последното измиване на косата
Мога да ти предложа маска със зехтин, мед и жълтък.
Ползвам кристали, розовия двуфазен на Шварцкопф без отмиване и косата м иима достатъчен блясък

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Ей на това му викам блясък  Crazy страхотен е  Flutter

# 57
  • Мнения: 800
а нещо природно за блясък няма ли? не искам повече химия   Sick 

за оцета съм чувала.... че придавал блясък, ако се добави при последното измиване на косата
Мога да ти предложа маска със зехтин, мед и жълтък.
Ползвам кристали, розовия двуфазен на Шварцкопф без отмиване и косата м иима достатъчен блясък

кристалите нещо не ми понасят. Косата става много тежка и слепена, после едвам я разресвам, а уж за къдрава коса ми ги препоръча фризьорката  ....   Crossing Arms 

# 58
  • Мнения: 1 313
Аз ползвам спрея на Рене Фърдърър за блясък. Свършва вече де.
А омазнява ли косата?

# 59
  • Мнения: 247
Момичета, имам въпрос . Тези, които се боядисват слагат ли към сместа боя-оксидант допълнително нещо за подхранване. Една позната ми каза да добавям капка зехтин, за да не се пресушава косата от боята, а и да блести. Вярно ли е това? Косата ми е руса и суха в краищата. Понякога има  блясък. Като бях с тъмна коса имах невероятен блясък. Тогава правех следното: след като съм измила косата, последната обливка я правех за миг с ледено студена вода. Неприятно, но тъмната ми коса ставаше в пъти повече от тази на снимката.

# 60
  • Мнения: 3 641
Момичета, имам въпрос . Тези, които се боядисват слагат ли към сместа боя-оксидант допълнително нещо за подхранване. Една позната ми каза да добавям капка зехтин, за да не се пресушава косата от боята, а и да блести. Вярно ли е това? Косата ми е руса и суха в краищата. Понякога има  блясък. Като бях с тъмна коса имах невероятен блясък. Тогава правех следното: след като съм измила косата, последната обливка я правех за миг с ледено студена вода. Неприятно, но тъмната ми коса ставаше в пъти повече от тази на снимката.
Tова за пръв го чувам с ледената вода, интересно Simple Smile

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз знам хладка вода...запечатва се косъмът по този начин... Crazy

# 62
  • Мнения: 329
Момичета, имам въпрос . Тези, които се боядисват слагат ли към сместа боя-оксидант допълнително нещо за подхранване. Една позната ми каза да добавям капка зехтин, за да не се пресушава косата от боята, а и да блести. Вярно ли е това? Косата ми е руса и суха в краищата. Понякога има  блясък. Като бях с тъмна коса имах невероятен блясък. Тогава правех следното: след като съм измила косата, последната обливка я правех за миг с ледено студена вода. Неприятно, но тъмната ми коса ставаше в пъти повече от тази на снимката.

Това със зехтина ще го пробвам.Тъкмо почвам да се боядисвам. Crazy
svetlanka85,сега като си със светла коса няма ли ефект това с водата.Питам че и аз съм. Flutter

# 63
  • Мнения: 483
http://img201.imageshack.us/img201/3923/image013eq5.jpg
Това е моят блясък. Само от боята е - Loreal Professional. По принцип я изправям, но сега ме домързя  Blush

# 64
  • Мнения: 247
Ето и моята, само че е за оформяне на краищата и съответно по-голям блясък!

# 65
  • Мнения: 1 885
Аз ползвам спрея на Рене Фърдърър за блясък. Свършва вече де.
А омазнява ли косата?

Мне, слага се след завършване на прическата.

sl, моя е друг. Ей тоз:

http://mp.hairboutique.com/_images/products/rf_9038898_spray_gloss_350w.jpg

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз ползвам серума за блясък на Лореал,но няма голям ефект-с чуплива коса съм.... Wink

# 67
  • Мнения: 3 695
браво момичета  Hug
имате страхотно бляскави коси

# 68
  • Мнения: 277
Страхотно  Shocked
Каква е тайната  Flutter Боя?Спрей???

# 69
  • Мнения: 247
За бърз ефект - обливката се прави със студена минерална вода!

# 70
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Страхотно  Shocked
Каква е тайната  Flutter Боя?Спрей???
Не знам тайната Mr. Green Свалих снимката от нета.За съжаление не е мойта коса.Просто исках да покажа,че и без фотошоп може да е лъскава косата.

# 71
# 72
  • Мнения: 645
Страхотен блясък, наистина. Как го постигаш?

# 73
  • Мнения: 247
Наистина блестиш!Страхотно!

# 74
  • Мнения: 17
Изчетох цялата тема и някой беше писал че си мие косата с мед.Тъй като имам под ръка реших да пробвам веднага(дори косата ми е още мокра).Наистина има блясък но чак по жива не е.Може би ще стане ако се ползва по дълго време.

# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Изчетох цялата тема и някой беше писал че си мие косата с мед.Тъй като имам под ръка реших да пробвам веднага(дори косата ми е още мокра).Наистина има блясък но чак по жива не е.Може би ще стане ако се ползва по дълго време.

Едва ли. Един единствен продукт няма как да се погрижи комплексно за косата. Затова в готовите маски и т.н. стилизанти се съдържат толкова много компоненти. Това е все едно да ядеш всеки ден само мляко например.

# 76
  • Мнения: 17
Това ми е ясно просто го написах защото пишеше че косата и става и жива освен лъскава.
Исках да ви публикувам и снимка която ми е правена на дневна светлина в стая с един прозорец и косата ми е само с кристали но нещо не ми е ясно тук как става newsm78

# 77
# 78
# 79
  • Мнения: 17
http://media.snimka.bg/0202/006659994.jpg
Малко ми тежат миглите и гледам странно Joy

# 80
  • Мнения: 3 211
моя приятелка има естествено невероятно бляскава коса, без да слага нищо Shocked направо като тази на снимката.
аз съм с руса коса и никога не съм имала блясък, ползвала съм най-различни спрейове, балсами.
но от последната боя, която ползвах всички ми казават, че ми била бляскава косата. ползвам на фармавита с естествени съставки и слагам ампула с пантенол (някакво дълго име беше). може и от ампулата да е, а също и, че си правя по-тъмно русо косата, почти кестеняво.
ще следя темата за някакъв продукт. засега си харесах на Л'Ореал лис ултим, ама чакам още отзиви.

# 81
  • Мнения: 179
моя приятелка има естествено невероятно бляскава коса, без да слага нищо Shocked направо като тази на снимката.
аз съм с руса коса и никога не съм имала блясък, ползвала съм най-различни спрейове, балсами.
но от последната боя, която ползвах всички ми казават, че ми била бляскава косата. ползвам на фармавита с естествени съставки и слагам ампула с пантенол (някакво дълго име беше). може и от ампулата да е, а също и, че си правя по-тъмно русо косата, почти кестеняво.
ще следя темата за някакъв продукт. засега си харесах на Л'Ореал лис ултим, ама чакам още отзиви.
От къде я купуваш тази ампула пантенол?
За какво по-точно е тя?

# 82
  • Мнения: 3 211
купувам я откъдето и боята. казва се пантесалмина или нещо подобно. за подхранване на косата е. слага се половина заедно с боята, а другата половина се маже после по краищата

# 83
  • Варна
  • Мнения: 692
http://media.snimka.bg/0202/006659994.jpg
Малко ми тежат миглите и гледам странно Joy
donnatella, страхотна коса имаш. как я поддържаш, нещо специално слагаш ли й?

# 84
  • Мнения: 483
http://media.snimka.bg/0202/006659994.jpg
Малко ми тежат миглите и гледам странно Joy
donnatella, страхотна коса имаш. как я поддържаш, нещо специално слагаш ли й?
Donnatella   bouquet много ми харесва косата ти. А естествено права ли е?

P.S. Не се сдържах да допълня, че имаш една от най-хубавите коси , които съм виждала във форума. Поздравления  Grinning

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 02:36 от natashaa

# 85
  • Мнения: 17
косата ми е чуплива изправям я.Ползвам само кристали нищо друго.Разглеждах форума защото след бременността започнаха да ми изсъхват краищата и да се чупят Sad.Видях че си пускате снимки с блестящи коси и реших да ви покажа и моята преди бременността Simple Smileсега не е толкова хубава Sad.Днес си купих силикон за коса(не знаех че и там може да се сложи newsm78)пише че намалява чупенето на сухите краища и придава блясък,като си измия косата няколко пъти ще ви пиша за дали има ефект  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 318
Donatella, косата ти изглежда страхотно! Браво!
Моята коса постига страхотен блясък, след като се измия с малко лимон, разреден във вода. Иначе има масло за коса, което разнасям само по краищата, за да не са сухи. В момента косата ми е изсветляла от морето, но не мисля да я боядисвам, по-скоро ще си я подхранвам с маски и цвета ще се посъживи.
Прилагам и снимков материал  bouquet
http://s228.photobucket.com/albums/ee101/stojandjova/My%20portra … rrent=ofis004.jpg

# 87
  • Мнения: 758
косата ми е чуплива изправям я.Ползвам само кристали нищо друго.Разглеждах форума защото след бременността започнаха да ми изсъхват краищата и да се чупят Sad.Видях че си пускате снимки с блестящи коси и реших да ви покажа и моята преди бременността Simple Smileсега не е толкова хубава Sad.Днес си купих силикон за коса(не знаех че и там може да се сложи newsm78)пише че намалява чупенето на сухите краища и придава блясък,като си измия косата няколко пъти ще ви пиша за дали има ефект  Heart Eyes
пу-пу.страхотна е.и аз искам такаваа Hug

# 88
  • Мнения: 660
Ето при мен има такъв блясък,не ползвам кристали,спрейове,само боята на Лореал Кастинг,но косата ми е права по рождение,лъскава е ,но с тънък косъм......
http://i253.photobucket.com/albums/hh72/iranikolova/hh.jpg

# 89
  • Мнения: 758
Ето при мен има такъв блясък,не ползвам кристали,спрейове,само боята на Лореал Кастинг,но косата ми е права по рождение,лъскава е ,но с тънък косъм......
http://i253.photobucket.com/albums/hh72/iranikolova/hh.jpg
и твойта е мн яка!супер Heart Eyes

# 90
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ето при мен има такъв блясък,не ползвам кристали,спрейове,само боята на Лореал Кастинг,но косата ми е права по рождение,лъскава е ,но с тънък косъм......
http://i253.photobucket.com/albums/hh72/iranikolova/hh.jpg
и твойта е мн яка!супер Heart Eyes
Верно ти е супер лъскава Peace

# 91
  • Мнения: 179
Ето я и моята перушинка.
Не и слагам нищо друго освен маската с АДЗЕ и малко балсам за да мога да я разресвам. Не е боядисвана, затова е жива и блести. Embarassed

# 92
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ето я и моята перушинка.
Не и слагам нищо друго освен маската с АДЗЕ и малко балсам за да мога да я разресвам. Не е боядисвана, затова е жива и блести. Embarassed

Къде е?

# 93
  • Мнения: 758
Ето я и моята перушинка.
Не и слагам нищо друго освен маската с АДЗЕ и малко балсам за да мога да я разресвам. Не е боядисвана, затова е жива и блести. Embarassed

Къде е?
няма я  newsm78

# 94
  • Мнения: 179
 Embarassed Crazy Забравих да приложа линка   animal085


ето я:

http://www.album.bg/taliko/images/5825159/

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 423

Ние те изчакахме търпеливо Laughing
Красива е, отдавна ми се искаше да видя руса коса с блясък!

# 96
  • Мнения: 6 013
Косата ти е страхотна....и какъв блясък има само  Crazy

# 97
  • Мнения: 179
Косата ти е страхотна....и какъв блясък има само  Crazy

Това е непосредствено след маската с АДЗЕ-то. Дори е малко мокра.
Напоследък започва да ми пада повече отколкото искам и се притеснявам да не и стане нещо. Толкова си я гледам( че нали ми е тъничка).

# 98
  • Мнения: 259
http://www.alfaparf.com/website/C_vediArticolo.jsp?cd=DIAM14&pos=0
Аз ползвам това и въпреки 4е косата ми не е тъмна а е тъмно руса има страхотен ефект!!!!!!!!!!!

# 99
  • Мнения: 2 804

Ето ви я красивата и коса в ежедневието !

# 100
  • Варна
  • Мнения: 3 415
makaui daniela  Joy Joy  bouquet ...благодаря за снимката   bouquet

# 101
  • Мнения: 4 733
Тъмните коси блестят и аз така мисля. По настоящем съм с оранживо-руса, блясък нъцки.

# 102
  • Мнения: 3 211
Kаси, ти пък от кога си оранжева Simple Smile
Ето ви я красивата и коса в ежедневието !
това същата оная фръцла от първа страница ли е???

# 103
  • Мнения: 2 414
Да,същата "фръцла" е.

# 104
# 105
  • Мнения: 31 165
Мисля да вземам спрея на Рене за блясък. Руса съм, с къса прическа и косата ми се съживи отткакто се подстригах, но русо с блясък трудно. Дано има ефект. Слагам и кристали Алфапарф.

# 106
  • София
  • Мнения: 816
Два продукта.Единия на JOHN FRIEDA-brilliant brunette-shine shock.Другия на Schwarzkopf-GLISS KUR-hagh gloss emulsion.Лошото е ,че на мен ми ги донесоха от Холандия,вече ми свършват а у нас още не съм ги открила.Ако някои ги открие да каже.Ходила съм с опаковките да ги търся,предлагат ми подобни но като тези не.

# 107
  • София
  • Мнения: 4 749
JOHN FRIEDA в БГ няма, доколкото знам.

# 108
  • Мнения: 247
А може ли снимка на JOHN FRIEDA-brilliant brunette-shine shock?Да знам какво да търся.

# 109
  • Варна
  • Мнения: 3 415


това намерих в google  Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 816
jorjeta-същото е.Много е добро.Ще го снимам и другото да го покажа.Ако някои ги види да каже къде.

# 111
  • Мнения: 164
Аз ползвам спрея на Рене Фърдърър за блясък. Свършва вече де.
А омазнява ли косата?

Мне, слага се след завършване на прическата.

sl, моя е друг. Ей тоз:

http://mp.hairboutique.com/_images/products/rf_9038898_spray_gloss_350w.jpg



Здравей Tony_in_love,интересува ме този спрей http://apteki-optima.com/?cid=86&productID=13102 ползвала ли си го ?

# 112
  • Мнения: 404
аз мога с ръка на сърцето да кажа че не ползвам нищо освен един български бирен шампоан.и никакъв сешоар,защото после косата ми мирише на изгоряло ooooh!

# 113
  • Мнения: 168
Какъв е този бирен шампоан,  може ли инфо, каква марка е. Доколкото знам бирата се е ползвала за къдрене,  какъв е ефекта на шампоана.  Начупва ли се косата от него, как мирише?  bouquet

# 114
  • Мнения: 146
И аз съм много доволна от JOHN FRIEDA ама все още никой не вкарва тези продукти в България за съжаление, а повечето от тях подсилват блясъка на косата  Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 2 414
Няма ли сайт от който може да се поръчат продуктите на JOHN FRIEDA ?

# 116
  • София
  • Мнения: 816
Има и аз опитах.Ама не ми върза нещо ,че е на немски и може би не съм отправила коректно заявката.А саитовете на англииски най близки за получаване е Гърция.За БГ няма опция.Като изпишеш JOHN FRIEDA и излизат ел.маг.

# 117
  • Мнения: 2 414
Мерси. Simple Smile
А някой да е пробвал някои от продуктите за блясък на Tigi?
http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=29&products_id=930
http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=29&products_id=955

# 118
  • Мнения: 404
Какъв е този бирен шампоан,  може ли инфо, каква марка е. Доколкото знам бирата се е ползвала за къдрене,  какъв е ефекта на шампоана.  Начупва ли се косата от него, как мирише?  bouquet
ами той е български и е много евтин о-ло 3 лв.мирише много приятно и косата не се начупва от него.мисля че беше на милина или милана или нещо такова.в повечето аптеки го има.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 692
Какъв е този бирен шампоан,  може ли инфо, каква марка е. Доколкото знам бирата се е ползвала за къдрене,  какъв е ефекта на шампоана.  Начупва ли се косата от него, как мирише?  bouquet
ами той е български и е много евтин о-ло 3 лв.мирише много приятно и косата не се начупва от него.мисля че беше на милина или милана или нещо такова.в повечето аптеки го има.
хм, не съм го чувала. Сериозно, мислиш ли, че именно този шампоан ти действа добре или просто по рождение си дарена с хубава коса?  Mr. Green

# 120
  • Мнения: 247
Момичета, четейки известно списание попаднах на тези продукти, а и нали съм пуснала тема бързам да ви ги покажа.
Ето първият продукт за блясък


За здрава и лъскава коса


За турбо блясък - има за всеки цвят



блясък за всякакъв цвят



# 121
  • Мнения: 277
За ампулата на Керастаз съм чувала,че от нея косата ставала лъскава като по рекламите.Поне така беше написала една дама,не мога да се сетя от кой форум,може и този да е бил,не помня...

# 122
  • Мнения: 2 414
Тази ампула също се води за блясък. Wink


 Lumino Contrast Powerdose. Подхранващо и защитно действие за изрусени на кичири или изцяло изрусени коси. Съдържа нутрисериди, които заздравяват фибрите на косъма. Цветът е запазен за дълго време. Защита от слънцето с UV филтър. Антиоксиданти, витамини и магнезий за подхранване. Резултат - брилянтна коса. Ефектът е видим и от единствено нанасяне. Върху измита и подсушена с кърпа коса впръскайте кичур по кичур. Оставете да подейства 2-3 минути и изплакнете обилно с вода.

# 123
# 124
  • Мнения: 77
Къде в Пловдив мога да си купя тези кристали Алфапарф?

# 125
  • Мнения: 111
vladka_sun косата си с къна ли я боядисваш или с боя?

# 126
  • Мнения: 2 804
Това е моята коса , аз се мия само с шампоан , не употребявам маска повече от 2 пъти месечно .
Балсам съшо не позвам .

  URL=http://imageshack.us][/URL] 
 
Извинявам се , че снимките са малко така , не баш както трябва , но се снимах сама !


# 127
  • Мнения: 247
Даниелче, много ти е хубава косата. Дано и малките принцески са като теб!

# 128
  • Мнения: 2 804
Светланка 85 , мерси  Embarassed .

# 129
  • Мнения: 636
Аз съм ползвала Керастаз за блясъм и има ефект Peace

# 130
  • Мнения: 2 414
Серията за боядисана коса на Керастаз се води за блясък,нали?

# 131
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Даниелче,косата ти естествен цвят ли е? Много хубав блясък имаш Peace

# 132
  • Мнения: 2 804
Ми не ми е  точно цвета , мия си косата с български шампоан оцветител на Marion .
Това ми е косата на 4-тото и измиване .

# 133
  • Мнения: 277
За шампоана на Пантен можете ли да ми дадете някаква информация?Не съм го срещала по магазините...Да не е някакъв нов?

# 134
  • Мнения: 134
Има и аз опитах.Ама не ми върза нещо ,че е на немски и може би не съм отправила коректно заявката.А саитовете на англииски най близки за получаване е Гърция.За БГ няма опция.Като изпишеш JOHN FRIEDA и излизат ел.маг.

JOHN FRIEDA страхотни са!Тук в Германия  продават цялата серия и са на достъпни ценички.Ако имаш проблем със сайта може да ми го пратиш да видя за какво става на въпрос  и може ли да се поръчва от там! Hug
 

# 135
Някой ползвал ли е  този серум на Лореал? Embarassed
Серум за блясък Color vive Elseve     
Серум за блясък Color vive Elseve
Описание: Външнте фактори като слънце вятър атакуват вашата коса и тя става суха губи своя блясък цветът и е избледнял.Loreal Paris създаде Серума за блясък Color Vive с UV филтър. Формулата Nutri-Alpha filter UV блестяща система която се комбинира и има действие на две нива.
Подхранва косата и възвръща нейният блясък
Защитава косата от външните фактори и поддържа нейният наситен цвят
Резултатът е невероятен блясък, Косата е жизнена, мека с невероятен блясък.

# 136
  • Мнения: 134
oldmanriver,аз не съм ползвала този продукт но съм страшна привърженичка на L'OREAL и от серията Elseve за боядисвана коса ползвам шампоана,балсама и маската!Страшно съм доволна и съм сигурна,че няма да сгрешиш ако си го вземеш Party

# 137
  • Мнения: 315
аз също имам доста дълга коса (до кръста ) и ползвам шампоани и балсами на елсев http://www.vrouwonline.nl/NR/rdonlyres/B1756AC0-7A4A-4658-B703-D … EF8A/0/elseve.jpg
на моята коса се отразяват добре и я правят красива  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 138
  • Мнения: 3 641
Даниелче, много ти е хубава косата. Дано и малките принцески са като теб!
Поздравления , неверотна  е Hug

# 139
  • Мнения: 134
аз също имам доста дълга коса (до кръста ) и ползвам шампоани и балсами на елсев http://www.vrouwonline.nl/NR/rdonlyres/B1756AC0-7A4A-4658-B703-D … EF8A/0/elseve.jpg
на моята коса се отразяват добре и я правят красива  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И аз съм ползвала този Elseve за блясък и също съм много доволна Flutter

# 140
  • Мнения: 758
аз също имам доста дълга коса (до кръста ) и ползвам шампоани и балсами на елсев http://www.vrouwonline.nl/NR/rdonlyres/B1756AC0-7A4A-4658-B703-D … EF8A/0/elseve.jpg
на моята коса се отразяват добре и я правят красива  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И аз съм ползвала този Elseve за блясък и също съм много доволна Flutter
и аз го ползвах и останах доволна! Peace

Общи условия

Активация на акаунт