за сватбата

  • 2 495
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
бижутата ми бяха на заем,стари ми бяха фибите за воала,ново -всичко,а син жартиера.Щастлив семеен живот!!!

# 16
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Много благодаря на отговорите по темата Hug
За другите коментари нямам какво да кажа  Thinking
и аз нямам щастливо омъжена приятелка и направо не знам , може и да пропусна нещото на заем newsm78

# 17
  • Мнения: 1 568
Мъжо го бях взела на заем Joy Joy Joy Joyама не го върнах после hahaha

# 18
  • Мнения: 61
И на мене бижутата ми бяха на заем,жартиера ми беше син, за старо нямах
Желая ти щастлив семеен живот и не вярвай толкоз на суеверия  bouquet

# 19
  • Мнения: 830
Чантата Mr. Green с приятелките ми всичките се омъжъхме с една и съща чанта...нещо като традиция беше Joy Като почнем да търсим в коя е чантата значи ще се ходи на сватба Crazy
Весело изкарване Peace

# 20
  • Мнения: 4 433
Кошницата беше на заем(дето се пълни с бонбони)

# 21
  • Мнения: 483
Не дръж на тия неща!
Вземи някакво бижу например щом искаш!

# 22
  • София
  • Мнения: 312
Нещо синьо, нещо старо....
Много книги четете, ама не български.

# 23
  • В облаците
  • Мнения: 63
Това за пръв път го чувам. И във филм не съм го гледала Laughing Ама мъжа ми под наем мога да го давам, той е много добър, слуша с двете уши Laughing До края на годината ще направя първият милион Joy

# 24
  • Мнения: 388
Ох, позната болка...

За сега мисля бижутата да са ми назаем, но не съм питала още собственичката  Rolling Eyes   Whistling  Mr. Green
Иначе майка ми предлага някакви фиби за коса да взема на заем от сестра ми например...
Чантата също е идея  Thinking

# 25
  • Мнения: 662
Опитвам се да си спомня, но не ми се получава...
А, да, сетих се - чантата. Нямах бяла чанта, кумата ми даде нейната  Laughing

И на мен чантата  Mr. Green.

# 26
  • Мнения: 654
как така няма щастливо омъжени ? ами аз ? давайте адреси ще пращам.

# 27
  • Мнения: 769
Нещо ново - роклята, бижутата, обувките
Нещо синьо - жартиера, панделката в букета ми
Нещо старо - ръкавиците към роклята ги бях купила по друг повод години по-рано..
Нещо назаем - булото от позната..

# 28
  • Мнения: 1 517
Аз за тази традиция не знае, когато се омъжвах (преди цели 11 години). Спомням си обаче, че ми казаха, че не бива да излизам от дома си с празна чанта и си сложих...май едно парфюмче "Българска роза".

# 29
  • Мнения: 1 699
Това наистина не са наши традиции.
Но щом си решила така да бъде ,твоя воля.
А иначе защо не вземеш от някои твои близки които скоро са се женили,тези панделки които се слагат на халките?
Ние си направихме следната традиция(казвам направихме защото не съм сигурна че я има)-като ставахме кумове,младоженците ни дадоха техните панделки.Последва и нашата сватба и после ние ги дадохме на нашите кумове и така ще си върви нататък.И по вашите поверия значи аз съм имала нещо назаем или старо незнам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт