Какъв ви е любимия спорт и имате ли време да

  • 2 177
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Моя любим спорт е волейбола, но не ми остава много време напоследък. Учила съм в спортно училище, след това НСА. В момента работя като учителка и понякога поигравам с учениците, но те са ми на половината на годините, а като гледам как ги мързи, направо ми се отщява. Съпруга ми също е спортувал и обича всички спортове, така, че с него и с наши приятели поиграваме волейбол , но само на плажа или на една служебна вила край града за удоволствие. Като гледам как се дънят напоследък "елитните" ни спортисти, освен че ми се къса сърцето, но и виждам как България замира като фактор в световния, голям спорт. Ох, изплаках си мъката...  Thinking

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 00:19 от ivalina73

# 1
  • Мнения: 5 393
Плуване. Нямам време да го практикувам в момента.
А мъжа ми си е футболистче от малък. И до ден днешен  си рита поне 2 пъти седмично.

# 2
  • Мнения: 3 459
Баскетбола ми е любим.
Време имам бол, ама по-скоро ме мързи да отида до игрището  Embarassed
В последните месеци спортувам активно във форума  Joy Mr. Green

# 3
  • Мнения: 13 512
Плуване. През зимата плувах всеки ден,  сега лятото се пмързеливих и ходя по веднъж в седмицата. На есен пак ще тръгна сериозно. Много ми е приятно. Плувам по около 1 км. всеки ден.

# 4
  • Мнения: 6 992
Не съм особено спортна натура.
Тренирала съм тенис, плуване и много малко айкидо.
Мога пак да се захвана, особено с плуване, но не ми липсва.
Т.е. мога със, мога и без  Wink

# 5
  • Мнения: 606
Моето не е точно спорт, ама минава.

# 6
  • Мнения: 11 747
Имам любими спортове, но много, много ме мързи да спортувам.  Tired Предпочитам танците, когато и за тях не ме домързи... Не ме мързи единствено да ходя пеш, с километри.

# 7
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Тренирала съм фитнес и аеробика,но в момента нямам време за него.А и мързела ми е малко в повече. Embarassed
Иначе обичам да гледам тенис на корт. Peace

# 8
  • Мнения: 5 622
Тенис на корт играем с мъжа ми. Лятото малко сме спрели заради жегите, но наесен отново ще играем  Heart Eyes

Плуването е ясно, особено лятото не е никакъв проблем да се практикува.

Освен тенис и плуване, бягаме (пак не лятото) от време на време и караме колело/ролери семейно, но тениса си остава любим спорт и за двама ни  Grinning

# 9
  • Мнения: 4 678
Джудо....но преди Hug
...сега във фитнеса  bouquet

# 10
  • Мнения: 515
Тае Бокс (не тае бо). Не съм тренирала от 3 години много ми липсва.  Tired Как се разтоварвах само ..

# 11
  • Мнения: 4 965
Имам инстуркторска степен по каланетика, много години се занимавах с планинско и скално катерене, много отдавна /още в училище  Mr. Green/ пък ходех на състезателни танци /точно преди едно състезание скъсах мускул на ходилото и с това приключи - после танцувах "любителски"/.
Нямам вече нито време, нито съм във форма за горните спортове.
За гледане /само/ - обожавам волейбол и тенис, но и в двата съм адски "неориентирана" като играч.

# 12
  • Мнения: 2 022

Но последните години не съм се качвала, няма време.

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Със спорта сме зле.
Обичам тенис, но и с детска ракета, пак имам проблеми с китките  Confused
Най-обичам да карам кънки, ама...
Обичам и да плувам, ама...
В замяна на това едем, пием и не псуваме

# 14
  • Мнения: 11 747
Тае Бокс (не тае бо). Не съм тренирала от 3 години много ми липсва.  Tired Как се разтоварвах само ..
ми то не е ли ТаЙ бокс? Иначе е много тъпо да се бърка с Тае бо, няма нищо общо.

Общи условия

Активация на акаунт