Will you still need me Will you still feed me When i'm 64, САЩ си спомня Beatles

  • 11 320
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
Анет, може би защото още не съм си изпила кафето, но нещо не мога да схвана идеята. Би ли обяснила с две думи като за току що събудили се (не по желание  Wink), моля.
На пръв поглед изглежда атрактивно и фенси, но какво е по- различното (освен думата ВИП)? Как ставаш част от тази програма? Навсякъде ли я има? А застраховките работят ли с нея?

# 16
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Добрутро, феи. Хубаво име на темата.

Аз съм станала от 6 и пила вече три кафета, но пак не разбрах линка на Анет.  Grinning
Гоня мъжете към плажа и отивам на фризьор. Днес сме на трета част от сватбата, на която бяхме през (ноември?) миналата зима. На булката родителите са разведени и освен самата сватба, всяка родителска половинка прави отделен фанси купон. Това ще е някакво парти на басейн, само мъжете и децата обаче да били с бански (това не го разбрах много, но не ми пречи). В черно и бяло.

По повод, че е фанси парти, аз ще си сложа дълга черна роклА, като на Анджелина Джоли, само дето аз не съм бременна, а приятно дебела.  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 367
Моят линк -това е  нова концепция за вип мед.обслужване; плаща се ритейнър от 1500 на година,лекарите имат малка практика,гарантират определено време за преглед,не се чака,ограничен брой много навикани супер специалисти биват приемани да бъдат от ВИП лекарите и пр. Има клип от новините по темата в линка,к е доста слеф-експл. за интересуващите се. Изключително популярно е тук,работят със застраховки,мисля че ги има по цялата страна.

# 18
  • Мнения: 1 783
Анет - не знам, не съм сигурна... Малко ме дразни мен ВИП-то, щото за тези дето не могат да платят, какво остава, некадърниците ли? Класовите стратификации не са мен много... ама не сме и болни от нищо, да чукна на д. , не се знае, какво може да ни дойде.

Хахаха - научих от клипчето нов термин declining reimbursement environment  Joy

Ние пак бяхме на плаж, много ни е хубаво, детето вече се къпе и иска само, страхът от морето замина и се скри в дън гори тилилейски. Анет - събужда се сух от 3 часов следобеден сън, ией!

# 19
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Еха, това с ВИПа наскоро ми го предложиха по тел, но при скъпата застраховка, която плащаме сега ми идва....
Или човек остава само на него?

Tandoori , всички проблеми да се решат по-бързо! Късмет! Hug

# 20
  • Мнения: 384
Тандури, срам не срам , ама наистина оттук го научавам Embarassed,  а се моля за вбъдеще и да не попадам на такива екземпляри, още повече Пухкавел. Още тази вечер ще прочета статиите / благодаря много за линковете/, на тишина и спокойствие и може би и с речник. Откакво си счупих крака съм фен на Дискавъри канала / колко нови думи научих не е за вярваме Embarassed/

# 21
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Момичета, един въпрос встрани от темата - знаете ли как се казва глюкоза на английски и имат ли изобщо такова нещо тука. Освен това не знам откъде да намеря осолен хайвер - като бг за разбиване, мъжът ми ме побърка и днес съм обикаляла като луда ама никъде не намерих нито едното, нито другото.

# 22
  • Мнения: 384
Glucose


Речников превод:


"глюкоза" (същ.,ж.р.,ед.ч.,3 л.) преведено от български означава на английски:
     glucose

"глюкоза" (същ.,ж.р.,ед.ч.,3 л.) преведено от руски означава на английски:
     glucose
Ето, това ми показа речника. Надявам се и другима мами да се включат.

# 23
  • Мнения: 810
Олеле Блажка! Чета и настръхвам направо на какво сте се натъкнали. Всичко това определено е смущаващо. Вариант да отказваш и да ги избягваш все пак има ли? Защото ми се струва, че нещата няма да стават по-нормални, а обратно. Какво би станало, ако ясно й обясниш на тази жена, че прякалява?
Аз познавам също подобно семейство, от разстояние. Момчето им е малко странно, но родителите му не му дават никакъв шанс и само влошават нещата като на всичкото отгоре го обиждат пред всички - глупак бил и подобни. Сякаш ги е срам от него  Sad

Бубка, благодаря за списъка  Hug Супер информация, която ми трябва.

Ние днес бяхме в Икеа, супер е този магазин, много го харесвам аз. Купихме стол за хранене, $27  Laughing много съм доволна, точно такъв стол исках, на всичко отгоре ми пасва на моите столове.

# 24
  • Мнения: 1 147
Сипируми, глюкоза си е glucose. За какво ти трябва?
Хайвер ще намериш със сигурност в руски, или арабски магазин.

# 25
  • Мнения: 2 185
Glucose e потвърждавам и на мен ми трябваше и търсих, намерих само онлайн, обиколила съм всичките видове супер-маркети и здравословните магазини, пробвай в някоя аптека, или направо онлайн, в сладкарските сайтове го има , ето това открих аз http://www.shopbakersnook.com/m5_view_item.html?m5:item=1521

# 26
  • WA, USA
  • Мнения: 512
С глюкоза и бити белтъци се прави едно нещо дето мъжът ми му вика бяло сладко, като целувчен крем е, но е гъсто, мерси за сайта, ще пробвам там. За съжеление нямаме нито руски нито арабски магазини наоколо. Най-близкият руски е във Фили, може и да отскочим дотам като го занм как се фиксира върху храна Crazy

Поръчах по Амазон. Казва се Тарама на гръцки. А за глюкозата прочетох в един готварски ам сайт, че имало в Michael's - утре ще проверя.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 05:04 от sipirumi

# 27
  • Мнения: 107
Мацки някой ползвал ли е тези услуги?   http://www.malincho.com/default.aspx  аз ли4но има бая работи които бих поръ4ала,но се 4удя...

# 28
  • Мнения: 3 491
Мацки някой ползвал ли е тези услуги?   http://www.malincho.com/default.aspx  аз ли4но има бая работи които бих поръ4ала,но се 4удя...


Най-редовно, от години наред, и в момента у дома има негово сирене и 2-3 буркана. Аз оплаквания от Малинчо нямам.

# 29
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Глюкоза има в Майкълс, Хоби Лоби, сигурно и в Уолмарт.

Блажка, защо не си запазиш съобщенията и ако се наложи да кажеш, че това е харасмънт, столкинг, тем подобни. Ама и ти си търпелива, аз не бих могла.
Моят син има приятелче, много притеснително такова... свестно дете, но много му се угажда и от там идват повечето проблеми. Последно беше казал на моя син, че започнал да пие хапчета за селф естиим  Shocked Все забравям да питам майка му какво е това чудо, но ми е неудобно.

Общи условия

Активация на акаунт