Давайте цветни идеи за детски стаи - 4

  • 52 263
  • 282
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Жужолинка, стаята ви е страхотна!!!!!!
С каква ширина и дължина сте направили самите легла? Аз точно такове нещо искам, но нашата стена е по-къса - 306 см е само  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 958
Благодарности за темата....  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 44 041
цоп  Hands Thumbsup

# 4
  • Мнения: 1 092
жужолина, страхотна стая.влюбена съм в нея Crazy

# 5
  • Мнения: 878
леглата струват 6600лв,а гардероба ми е българско производство от преди 2 години и беше към 2000лв ,но е много голям 2.70/2.20 .
По принцип скъпички са леглата ,ама нали са Фносни та си плащам желанията соленко.Иначе са много качестяени,с едни алуминиеви подпори са отдолу,много хубаво са направени.
  bouquet

ширината на леглата е 80 см ,а дължината 1.90м.Общо целият модул е 3.50м,само стълбичките се изнасят напред 1.20 м.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 958
Ох, а аз планирам стаята с трите легла, два малки гардероба, секция, етажерки, малка ракла и плот за бюро за 2500 лв. Направо ме смазахте с тези цени..... Sad Whistling

# 8
  • Мнения: 878
eee то зависи къде ще поръчваш,не навсякъде са такива цените,но аз като съм си патила и този път реших да вложа повечко пари ,но да съм спокойна  Peace

# 9
  • Мнения: 343
Ето и аз в любимата ми тема. Party

# 10
  • Мнения: 163
и аз съм тук

# 11
  • Мнения: 1 640
Да се запиша и аз в уютната темичка!
 Някой има ли информация,впечатления от тези детски мебели и от този производител въобще???
http://mebelibg.com/a2/offers.asp?parent=&id=5910&grid=37680&m=32

# 12
  • Мнения: 878
феята ,ето линкче точно за тази фирма ,не е конкретно за детска ,ама пак ще свърши работа :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314056.0

# 13
  • София
  • Мнения: 958
eee то зависи къде ще поръчваш,не навсякъде са такива цените,но аз като съм си патила и този път реших да вложа повечко пари ,но да съм спокойна  Peace


Да, така е, разбира се..... Simple Smile
Но все пак има някакви минимуми под които няма как да стане и дано успея да се вместя поне в тях.

# 14
  • Мнения: 1 640
Благодаря.Аз обаче съм от Варна и не мога да отида до магазин Нова Деница,за да се свържа с тях лично.Май ще ми отпаднат като вариант предвид разстоянието София-Варна.

Общи условия

Активация на акаунт