Моля, Помогнете ми!

  • 3 380
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Днес се събудих сутринта от много силни болки в корема, към обяд почна да ми тече чиста кръв все едно съм в цикъл и до сега не е спряла. В 6 седмица съм..... да не съм го изгубила ?  Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 1 919
 Praynig дано не си..хващай 1 такси и към някоя болница  Praynig стискам палци всичко да е наред....аз бих се побъркала да стоя така в невидение направо щях да се изтрелям на някой дежурен кабинет Rolling Eyes

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Трябвало е веднага да отидеш в болницата!Не е трябвало да чакаш от обяд до сега!

 Ние не можем да ти помогнем за съжаление, но дано има шанс всичко да е както трябва.

 Отивай на лекар, успех!

# 3
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Веднага отивай на лекар!Дано не е късно, успех!

# 4
  • Мнения: 9 814
Господи, ти още ли не си отишла на лекар?!
 Praynig Дано всичко е наред!!!!

# 5
  • Мнения: X
Още една  ooooh!

Чудя се как изобщо си чакала.........отиваш веднага на лекар как очакваш някой по форумите да ти помогне  Shocked

# 6
  • Мнения: 583
Защо чакаш, това което описваш е страшно. Дано да греша. Praynig

# 7
  • Мнения: 750
Е как може да си чакаш.....ако все още не си отишла на лекар, бягай!!! Дано не е късно.... Thinking

# 8
  • Мнения: 2 658
И аz се чудя как до сега си в къщи и сядаш да пишеш даже  Shocked .Дано не си го иzгубила...

# 9
  • Мнения: 190
Аз бих отишла на лекар - дори при наличието само на болки, камо ли на кръвотечение. Как очакваш тук да ти помогнем? Веднага на лекар и дано сте добре с бебето!

# 10
  • Мнения: 4 335
Защо до сега не си отишла на лекар ShockedНикой от тук неможе да ти помогне.

# 11
  • ЕН
  • Мнения: 543
здрасти
какво стана при доктора. ходи ли все пак?
дано всичко е ОК
лека вечер   bouquet

# 12
  • Мнения: 7 201
Чудя се как изобщо си чакала.........отиваш веднага на лекар как очакваш някой по форумите да ти помогне  Shocked
Peace При подобен проблем не бих седяла "тук" за да искам съвет!
Пиши как си?Късмет! Praynig

# 13
  • Мнения: 1 868
Дано все пак имаш късмет и всичко да се е разминало Praynig

# 14
  • Мнения: 9 973
 ooooh!
ох милата
дано се размине

Общи условия

Активация на акаунт