За течението по време на бременност

  • 920
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 358
От около 2-3 седмици по бельото ми започнаха да остават мокри петънца. След засъхване цветът става жълтеникав. Случва ми се по няколко пъти на ден, в момента съм бременна в 29-та седмица.
Вчера прочетох за бавно изтичане на околоплодни води и сигурно можете да се сетите как се притесних  #Puppy dog На лекар съм чак утре вечерта, нямаше други свободни часове.
Възможно ли е да е бремелинското течение, но да е почти течно? Само в началото на бременността имах засилено течение (беше по-гъсто) после спря и от доста време не съм имала.

# 1
  • Мнения: 2 028
Теди, моето течение е точно такова каквото го описваш - както можеш да се сетиш, и аз се бях шашнала да не са околоплодни води, но лекарката ме успокои, че не са, просто е засилена секреция (бременилско течение, както пишеш).
Особено когато тръгна да излизам някъде и тръгва, и това й бях казала, тя предположи, че просто се събира и след това изтича наведнъж.
За успокоение си пусни една микробиология, ако вече не си го направила.

# 2
  • Мнения: 1 108
Не се притеснявай
Не са околоплодни води
Това е засилено течение .
То се засилва с настъпване края на бременността

# 3
  • Мнения: 4 358
Момичета, страхотно ме успокоявате! Тази нощ поти не съм спала от страх  #Puppy dog
Хем ми е втора бременност и този път карам доста през пръсти... ама това течение ми разказа играта  Confused
Не сме пускали микробиология скоро, ще попитам лекаря си, благодаря за съвета!
Стискайте палци да не  Crazy до прегледа!

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не се притеснявай
Не са околоплодни води
Това е засилено течение .
То се засилва с настъпване края на бременността

Да това е така, аз имах изтичане на околоплодни води, но те са кристално чисти като водичка. Това което описваш няма нищо общо с това.

# 5
  • Мнения: 578
И аз имам такова течение - в началото на бременността беше по-засилено, после намаля, сега пак го имам. Две микробиологии си правих, при различни лекари, в различни лаборатории и никакви микроорганизми не ми откриха. Точно така е както го описваш - воднисто, понякога заедно с водното съдържание има и по- гъсто и става жълтеникаво след това. Лекаря ми каза, че въпреки, че не са ми открити никакви бактерии, най-вероятно се касае за гъбички и ми даде едни глобули за пет дни. Изобщо не  ми изчезна течението от тях. А пък като бях на курса към І АГ, там казаха, че ако имаш съмнения, че са околоплодни води, те имат специални тестове, с които разбират дали е така или е обикновено течение. Ама така както го описваш според мен  не са околоплодни води.

# 6
  • Мнения: 4 358
И аз чух за тези тестове. Днес съм на лекар, ще видим какво ще ме посъветва той.
Пък аз си мислех, че нямам течение  #Puppy dog

# 7
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Не се притеснявай излишно.  Hug

И аз имах същото течение до онзи ден ( лекувах го с Полижинакс по предписание) и точно по този начин изглеждаше. А вчера бях на училище с "9 месеца" и там Елена Василева от училище МА-МА ни обясни, че околоплодните води са алкални и имат мирис на белина.  Flutter Flutter
Имай го предвид Party

# 8
  • Мнения: 4 358
Lioness, благодаря за отговора!
Определено не се усеща мирис на белина, почти никакъв мирис няма.
Ще обърна внимание на лекаря си, останаха само няколко часа до прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт