Ясновидство

  • 1 974
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 691
Знам , че темата е дъвкана доста пъти , но имам следният въпрос :
Ходил ли е някой/писал/ при ясновидка , която наистина познава и има мнение на база личен опит и съответно да даде координати ?!?Целта НЕ е реклама , а да разбера дали наистина има безкористни гадателки , за които финансовата част НЕ  е първостепенна !/надявам се да бях правилно разбрана/
Искам да обърна внимание , че темата не е ЗА или ПРОТИВ ясновидството !!!

# 1
  • Мнения: 25 550
След като знаеш, че темата е дъвкана много пъти, трябва да знаеш и че тук не се гледа с добро око на безплатната реклама, особено на разни шарлатани.
Като си платят - да си пускат координатите.  Peace

# 2
  • Мнения: 197
Не знам с какво око се гледа тук, но реклами има в почти всеки подфорум периодично, явно или скрито. Така, че кво ти пука за рекламата? Или тук сме на принципа "Който може, го може...". Колкото до ясновидките-признавам Ванга. Въпреки това не съм чула да има такъв, който да познава на 100%.

# 3
  • Мнения: 25 550
Аааа, Ванга може да си я рекламирате, колкото щете. Не вярвам някой да се заяде, че не си е платила.  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 396
 Чета отговорите на Магда /в-к "Женски тайни"/ - добри са и гледам, че има доста доволни хора, които и пишат за втори и трети път.

# 5
  • Мнения: 2 448
Подчертавам, че НЕ ВЯРВАМ никак в ясновидки и никога не са ми познавали с изключение на една преди 6 години. В началото като ми каза нещата ми се струваха пълна и невъзможна глупост, но след 3 месеца се сбъднаха.
Не мога да дам координати, защото може и да е било пълна случайност, а и не знам изобщо дали все още се занимава с това и на същото място.

# 6
  • Мнения: 3 675
Има една ясновидка Евина, има свое предаване по евроком българия, хвалят е много.Само не мога да разбера тя лечителка ли е или ясновидка? Thinking

# 7
  • Мнения: 641
Ааа, тези по телевизора са тежък случай ooooh!

- "Госпожо, имате проблем с  костно-ставната система. Така ли е?
- Миии, незнам...
- И болки ниско, долу в ляво. Така ли е?
- Миии, не знам. Трябва да ида на лекар.... "  Joy Joy Joy

- "Имате болка в десния крак".
- Нямам.
- Нее. Имате..."   Joy Joy Joy

И т.н. Голяма забава.

# 8
  • Мнения: 4 510
А, любимото ми е:
" - Имате болки отляво!"
" - Не, отдясно!"
(кртака пауза) " - Да де, мое ляво!"
 Tired

# 9
  • Мнения: 494
 Joy
да де,дрън та пляс, играят си с нещастието на хората. Освен Ванга,други не признавам. Не мога да ти помогна,но се надявам да намериш верния отговор на това, което търсиш.

# 10
  • Мнения: 2
Здравейте,
Помня едно телевизионно предаване с Ванга преди години. Беше й зададен въпросът защо ясновидките познават миналото на човек с много по-голяма точност от бъдещето. Ванга отговори, че бъдещето никога не е напълно предначертано и зависи най-вече от личния избор на всеки човек. Каза още, че една ясновидка може да познае някоя голяма дилема, пред която ще бъдете изправени или някое значимо събитие, но не и ефектите от тези неща в дългосрочен план, тъй като те зависят от самите нас.

# 11
  • Мнения: 3 675
Сори, че е малко офтопик, но пак има значение към темата.И друг път съм споменавала, че майка ми е била на екстрасенс /ясновидка/ без никой да я пита.Та въпросната личност й казала, че ще се издигам в службата, но ще имам проблеми с нервната система.За второто е познала, защото напоследък крещя на всеки за всичко и много се ядосвам.Все си мисля, че именно това посещение е стартирало този механизъм, ако мога така да се изразя, напоследък все не ми върви, голям марко тотев съм.Това си е мое мнение, но посещението на такива личности не е безобидно, не знам какво е говорила тази жена на майка ми, но тя още повече не харесва мъжа ми.Лошото е, че хората вярват и се ръководят от това, което ясновидците им казват, темите с такива заглавия са доста.

# 12
  • Мнения: 600
Сори, че е малко офтопик, но пак има значение към темата.И друг път съм споменавала, че майка ми е била на екстрасенс /ясновидка/ без никой да я пита.Та въпросната личност й казала, че ще се издигам в службата, но ще имам проблеми с нервната система.За второто е познала, защото напоследък крещя на всеки за всичко и много се ядосвам.Все си мисля, че именно това посещение е стартирало този механизъм, ако мога така да се изразя, напоследък все не ми върви, голям марко тотев съм.Това си е мое мнение, но посещението на такива личности не е безобидно, не знам какво е говорила тази жена на майка ми, но тя още повече не харесва мъжа ми.Лошото е, че хората вярват и се ръководят от това, което ясновидците им казват, темите с такива заглавия са доста.

може би с викане и скандали ще се издигнеш в службата newsm78 и сигурно за мъжът ти й е казала, че се държи грубо с теб или ще ти изневери и майка ти затова го гледа лошо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт