Мами, знаете ли нещо за Тронкетто?

  • 999
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Здравейте. На 12 и 13 август живот и здраве, планираме да сме във Венеция,но ме интересува , дали знаете каква е цената за денонощие на паркигна Тронкетто  ? Ще съм ви благодарна   bouquet

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравейте. На 12 и 13 август живот и здраве, планираме да сме във Венеция,но ме интересува , дали знаете каква е цената за денонощие на паркигна Тронкетто  ? Ще съм ви благодарна   bouquet

На сайта на паркинга не видях цени.  newsm78
Има мейл на който може да се иска информация както и телефон.На сайта видях,4е има модул,който може да се попълни и изпрати за да се направи резервация.
Пробвай да им пиШеШ на info@veniceparking.it с конкретните дати и питай какво би ти струвало.

# 2
  • Мнения: 1 224
Да, сега ще пиша. Благодаря ти Simple Smile   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 521
Ако заобиколите Венеция от изток около Пунта Сабиони(Punta Sabbioni) може да паркирате в охраняем пакринг за 5-7 евро/ден. Местре също е добра алтернатива - ок. 10-12 евро беше паркирането съвсем близо до станцията на влака преди 3 години.
Паркингът на Tronchetto струваше 3 евро/час или 20 евро/дневно - цената зависи обаче и от продължителността на престоят, ако си с VeniceCard май имаше някаква отстъпка, но не съм сигурна Thinking. Пак за 2005та говоря. Паркингът е неохраняем.
Охраняемият паркинг на Piazzale Roma беше 24 евро/ден. Като ако минеш 1 минута от посоченото време те таксуват като за още един ден. това се сещам, ако има още нещо - питай.
Весело изкарване.

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 16:44 от surfline

# 4
  • Мнения: 1 224
Заинтригувах се от Пунта Сабиони и Местре. Ще го обсъдя с половинката довечера и ако има нещо ще питам. Благодаря ти много сърфлайн   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 224
Surfline , а знаеш ли дали от Местре до Венеция има влак или някакъв друг транспорт с който да отидеме до самата Венеция ?

# 6
  • Мнения: 59
Az бях преди месец там в Местре/хотел Делфин. Има редовни автобуси, на  всеки 5 минути  и за 15 мин си във Венеция. Инфо можеш да получиш и от администрациата в хотела, много са мили Peace

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 20:20 от Galucki

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Surfline , а знаеш ли дали от Местре до Венеция има влак или някакъв друг транспорт с който да отидеме до самата Венеция ?

Тополинка,вси4ки влакове,които отиват до Венеция Санта Лу4ия спират и в Местре.
МожеШ да погледнеШ разписанието тук http://www.ferroviedellostato.it/ като зададеШ Da dove vuoi partire: Venezia Mestre ; Dove vuoi arrivare : Venezia Santa Lucia За 10 мин.се стига от Местре до Венеция  Peace

# 8
  • Мнения: 1 224
Момичета, ужасно много ви благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт