Премахване на ноктопластика

  • 29 428
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте.
От около 2 месеца съм с ноктопластика, изградена само с гел, интересува ме как бих могла да я премахна сама ? Чувала съм, че е възможно с лакочистител с ацетон.
Моля ви за съвет Sad

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си я махнах с чист ацетон самичка, но това беше защото маникюристката ми работи точно срещу офиса и ми каза да си кисна ръцете  Crazy...и после веднага отидох да ми довърши махането...съветвам те и ти да отидеш при маникюристката, защото то има да се пили и т.н... Peace

# 2
  • Мнения: 3 830
По-добре при маникюристка Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
няма значение дали ноктопластиката ще ти я махне маникюриска или не - "ефекта след това е  #Crazy"

# 4
  • София
  • Мнения: 15 913
Клиентка на дъщеря ми беше пробвала да си я маха сама със зъби. Гризала - гризала и накрая кацна при маникюристка с викове - помагай, моляяя. Ноктите бяха досъсипани.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Клиентка на дъщеря ми беше пробвала да си я маха сама със зъби. Гризала - гризала и накрая кацна при маникюристка с викове - помагай, моляяя. Ноктите бяха досъсипани.

 #Crazy това...звучи ужасно... ooooh!

# 6
  • Мнения: 277
няма значение дали ноктопластиката ще ти я махне маникюриска или не - "ефекта след това е  #Crazy"
Защо?Какъв е ефектът?

# 7
Здравейте...и аз имах този проблем...и още го имам де...сложих си ноктопластика с гел, която се задържа  Grinning при мен точно една седмица и започна да се чупи...цепи..и т.н.
И понеже нямах търпение да чакам три дни, за да ида на маникюристка(толкова време е записването ако искаш определен час,а аз съм на работа и нямам възможност по всяко време)и реших сама да я махна....
Та извода е: маха се с голямо пилене и в крайна сметка естествените ти нокти стават....кошмар...И от дълги( моите си нокти бяха дълги, сложих само гел, за да не се чупят) в момента съм хич без нокти... Sad
Може би...е по-добре акрила все пак....махал се с ацетон....
Ако все пак искаш сама да го махаш...вземи си от по-едрите пили, че .....голямо пилене те чака... Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не го пили, не го гризи...как ще си пилиш нокътната плочка...звучи налудничево #Crazy...отиди на маникюрист...не вярвам да не можеш да издържиш няколко дни...а ако не можеш отиди при друг маникюрист...поне щетата ще е минимална  Peace

Общи условия

Активация на акаунт