Какви сме според Фройд ?

  • 8 829
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 212
Знам, че на тестове не се гледа много добре тук .... / чак бан няма да получа надявам се  Wink/
Рискувам  Grinning
Този / бил на Фройд/ ... мен лично ми се стори интересен .
Шест геометрични фигури ....



Търси се усещане, чувство, настроение или каквото и да е друго, което предизвика всяка една от тях у вас .
 /Например : "скука, разнообразие, страх, обърканост..."/.
Дайте за всяко изображение каквото ви дойде наум, една дума или изречение, описание или цвят, каквото съзнанието ви извика.
Има и тълкуване .... моите отговори излязаха доста веселяшки и до болка реалистични  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 2 478
Ok,определих ги?
А сега къде е тълкуването?
Ще ми е интересно,Фройд е бил доста шашав Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 212
Ако ще да има интерес темата, предлагам да споделим отговорите  ....
Тълкуването - накрая .
Ето и моите отговори :
1. усещане за ред, подреденост
2. неприязън
3. надежда
4. ограничение
5. / забравих, за съжаление първосигналното ми усещане/ 
6.  положителна емоция

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо се занимавате с глупави тестове? Ако само от избора на едно кръгче или стрелка можеше да се определи кой какъв е самият Фройд нямаше да прекара години работа в лудницата и кабинета си. Това, което той е написал не се заключава в няколко теста. Изглежда като извадено от тъпо женско списание. Само липсва и заглавие "преди да си легнете с някого го накарайте да направи теста, че да разберете дали си заслужава".  ooooh!

# 4
  • Мнения: 662
1. педантичност
2. усещане за вечност
3. неопределеност
4. страх
5. колебание
6. веселие, жизнерадостно усещане

Ама и аз какви определения "праснах" ooooh!.

# 5
  • Мнения: 5 940
1.затворено  2.хармония, уют  3.устрем, желание  4. страх, край  5. объркване  6.тук съм

# 6
  • Мнения: 662
Нямам търпение за резултатите, много обичам тестове от всякакъв вид  Mr. Green.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
 RadostinaHZ, права си за едно - за да остане с всичкия си, човек се нуждае от пълноценен социален живот и чист въздух. Та за това Фройд така...

# 8
  • Мнения: 1 212
RadostinaHZ , някъде да съм дала сексуален уклон на темата  Thinking
Или да съм намеканала, че ще обсъждаме трудовете на Фройд ?
Да , би било интересно, но такава тема не пускам ... познанията ми в психоанализата не са дори и любителски .
Наистина полезно бе да понауча между другото от теб това-онова за личноста на споменатия по-горе Grinning
....
За чистия въздух съм напълно съгласна , ако може и да е по-хладен - действа ободряващо  Wink Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 496
1. Затвор
2. Скука
3. Усилие
4. Паника
5. Безкрай
6. Неориентираност

# 10
  • Варна
  • Мнения: 506
И аз си падам по такива "глупости" Rolling Eyes
1. Чувство за ограниченост, за неприятни рамки
2. Спокойствие
3.Приятно очакване
4.Тъга
5.Скука
6.Кеф

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 5 605
Нямам търпение за резултатите, много обичам тестове от всякакъв вид  Mr. Green.
И аз чакам резултатите!

# 13
# 14
  • Мнения: 1 212

Еиий, бат Гугъл - това голяма работа  Laughing
Можете да си лягате , нетърпеливите  Wink Peace

# 15
  • Мнения: 662
Благодаря. Доста неочаквани резултати се получиха newsm78.

# 16
  • Мнения: 1 212
Гледайте от веселата страна  Wink
Все пак и Фройд не е бил съвършен , както се спомена  Grinning

# 17
  • Мнения: 3 423
Добре, добре, позна.

# 18
  • Мнения: 662
Гледайте от веселата страна  Wink
Все пак и Фройд не е бил съвършен , както се спомена  Grinning

Забавно е, да.  Grinning Още тестчета?  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 992
1. рамка
2. безкрай
3. стълба
4. слънце
5. стрела (нямам въображение  Joy)
6. път

Само слънцето и стрелата не мога да разгадая какво ще да значат по отговорите на теста...
Другото съвпада.

# 20
  • Мнения: 2 821
Аз пък не съм доволна от отговорите.... Crossing Arms Wink

# 21
  • Мнения: 2 161
1 подредено
2 дебело
3 просто
4 мръсно
5 математика
6 нищо

# 22
  • Мнения: 4 585
Дом
съпруга
майната му на нещо, остави
цел
раздвоение
опасност на пътя

Фройд е бил хитряга.

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 07:35 от Вълкът с дълъг ник

# 23
  • Мнения: 824
Аууу,не може да бъде!Много са точни резултатите.

# 24
  • Мнения: 2 161
Къде са тези резултати?

# 25
# 26
  • Мнения: 2 161
Леле, леле,Фройд ме познава.

# 27
  • Мнения: 3 034
не четох темата да не е дал някой отговорите, направо пиша, после ще се връщам  Grinning

1. граници, ограничения
2. живот, но и самота
3. път
4. липса
5. раздвоение
6. живот

хм, май не съм се съсредоточила много-много, доста са далече и не особено свързани  newsm78

# 28
  • Мнения: 2 448
Блазе ви, дори не мога да го направя този тест, защото за мен това са само геометрични фигури и нищо първосигнално не ми предизвикват. Каквото и да напиша ще е под влияние на това, което прочетох или ще измислям наизуст.  ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 018
Интересни резултати. Само с единия не съм съгласна.  newsm78

# 30
  • Мнения: 4 585
Хм, само аз ли виждам шестия знак като Внимание! Високо напрежение! Опасно за живота!

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А никой не пита какъв е Фройд - според нас.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 307
Само на мен ли не ми излизат отговорите ?

# 33
  • Мнения: 2 018
Хм, само аз ли виждам шестия знак като Внимание! Високо напрежение! Опасно за живота!

Аз последния го определих като шега.

# 34
  • Мнения: 604
Ой, ой, приятелите ми ме възприемат като ограничена....  Embarassed

# 35
  • Мнения: X
Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(скука)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(спокойствие)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(безразличие)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(неприязън,тъпота)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(тягостност)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(порив)
 ooooh! Joy
На фигури 4 и 5 просто съм дала най-доброто от себе си bowuu

# 36
  • Мнения: 468
Хм, само аз ли виждам шестия знак като Внимание! Високо напрежение! Опасно за живота!
Не и аз Rolling Eyes
1.Скука.
2.Хармония.
3.Безкрай.
4.Финал, завършек.
5.Неяснота.
6.Напрежение.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 506
хехе, приятелите масово са скука и ограничение, а секса - някаква форма на мъка, страх и неприязън...
Идва ли му на някой изобщо да напише на правоъгълника или черната точка нещо свързано с удоволствие и свобода newsm78

# 38
  • Мнения: 184
И аз записах шега, закачка, отменяйки първосигналното гърда. (кърмачка съм Simple Smile). А преди години бях писала за тази фигура интересна задача. На окръжността мъжът ми написа тиган:)).

# 39
  • Мнения: 4 447
1. Ограничение
2. Откровение, цялостност
3. Баир - напрежение
4. Неяснота - черна дупка
5. Разлика
6. Движение

 bowuu

Ама сега видях отговорите.
Нееещо не ми съвпаднаха съвсем, знам ли ...

# 40
  • Мнения: 4 585
Правоъгълника го възприех като защитен дом, стени, къща.
Второто жена, бременна, зигота. Mr. Green
А третия знак, за кариерата, не като възходяща линия, а като махване
с ръка отдясно на ряво, отгоре надолу, уйде коню в ряката, което за
настоящата ми работа и кариера си е баш истина.

# 41
  • Мнения: 5 940
Приятелите като затвореност, семейството като хармония и уют, работата като устрем и желание, сексът като страх и край Thinking, най-важната черта на характера ми е обърканост, а моментното състояние съм го дефинирала "тук съм", явно доста осъзнато присъствие в живеенето. С всичко съм съгласна, само не ми е ясно откъде дойде този страх от секс.

# 42
  • Мнения: 959
1. точност
2. чувство
3. цел
4. страх
5. обърканост
6. скука
е трябва да ви кажа че останах изумена  Shocked , моментното положение ми е точно такова и на 100% този тедт е верен за мен  Peace

# 43
  • Мнения: 2 700
1. завършеност
2. обреченост
3. прогрес
4. мъка
5. праволинейност
6. колебливост

По точки 2 и 4 може да се поспори Wink, но останалото е вярно.

# 44
  • Мнения: 24 467
Разтоварващо е, не го приемам толкова сериозно. На всяко дадох първит дошъл ми на ум отговор /асоциация/. Ще споделя, понеже помоли:
Вашият резултат:

Отговори:

Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(затвореност, студенина)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(съвършенство, завършеност на цикъл)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(устрем, нагоре и напред)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(ограничение)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(връщане и поемане отново напред, Феникс)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(хаос)

# 45
1.радост
2.сигурност
3.страх
4.тъга
5.веселост
6.Хармония

# 46
  • Мнения: 1 212
....
е трябва да ви кажа че останах изумена  Shocked , моментното положение ми е точно такова и на 100% този тест е верен за мен  Peace

Точно това е и моето мнение .... тестът отразява абсолютно моментното ти състояние .  Peace
При мен :
1. Квадрат - приятели - подреденост, ред / във взаимоотношенията/
2. Кръг - семейство - неприязън /всякакви обли форми са ми неприятни .... комплекс от тинейджърските ми години, когато бях позаоблена , а теста го правих, точно моменти преди една семейна буря  Mr. Green/
3. Черта - кариера - надежда / нормално, по майчинство съм и се настройвам вече за промяна - отново на работа  Grinning/
4. Черна точка - секс - не помня точно ограничение или отблъскване бе  .... май второто / пак "всьо в порядке"  Wink ... пред семейна свада не ми беше до секс  Mr. Green/
5. Двойна стрелка - отношение към света - тук нея я приех за ограничение / от двете страни/  .... цял ден в къщи, с мъжовете, жега .... издивявах вече.
6. Вълнообразната стрелка - моментното състояние - емоция - теста ми се стори забавен и светлинка в тунела в този момент  Grinning

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 13:29 от Magesta

# 47
  • Мнения: 332
Отговори:

Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(ограничение)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(скука)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(избор)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(опастност)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(задължение)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(хаотичност)
Е, можеше и по-добре, по принцип не гледам так на нещата, но щом Фройд го твърди, коя съм аз да го оспорвам  Mr. Green

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Добре беее.  Laughing

# 49
  • Мнения: 3 164
Абе тоя Фройд ще да е бил голяма работа WinkНе се познаваме с него, т.е. аз него не, а той виж го ти, взел че знае за мене LaughingСамо за №4 имаме различно мнение Crazy

# 50
  • Мнения: 2 161
Фройд много ми позна,само за секса не.Според него,аз считам секса за мръсно нещо.Не е така.

# 51
  • Мнения: X
А правили ли сте си теста с вратите на Фройд?

# 52
  • Мнения: 2 161
Аз тестове не правя,защото се познавам много добре.

# 53
  • Мнения: X
Аз пък постоянно се тествам. Толкова голямо желание за себепознание и себеопознаване имам и пак си нямам пълно доверие. Hug
А иначе сериозно тестовете никога не ги приемам за чиста монета- просто занимавка Wink

# 54
  • Мнения: 2 161
Тествай се в различни ситуации.

# 55
  • Мнения: 152
няма нужда Фройднамсикъф да ми казва , че искам да си го натопя в нечия ваджайна. И като приемем, че майката е първообраз на всичко женско и даващо живот... значи искам да се изплюящя с някоя маймуна...вероятно! Ако Фройд познаваше мен - цялата му концепция щеше да се срине... и да си направи сепуко!

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
Фройд много ми позна,само за секса не.Според него,аз считам секса за мръсно нещо.Не е така.

Еее, човекът е живял преди сексуалната революция и е продукт на своето време, колкото и да е бил напредничав. На всичко отгоре едно време сума жени са ги вкарвали в психиатриите с диагноза хистерия точно, защото по онова време сексът се е смятал за нещо мръсно и съпружеско задължение, което не бива да носи удоволствие. Ако е дръзнал да излезе от всички рамки като разбирания е щял да бъде "отлюспен" от своята професионална среда или нямало да има кой да посещава кабинета му.  Peace Laughing

# 57
  • Мнения: X
Тествай се в различни ситуации.
Постоянно го правя,и понякога наистина успявам да бъда обективна спрямо себе си. Скоро някаква типка, която си мисли,че разбира от психоанализ беше направила едно супер погрешно заключение за мен,и то за някакви си 3-4 часа, в които само ме била наблюдавала отдалеч.Чудесен начин да се ограничиш от някого и мислейки,че го познаваш, да не разбереш никога истината за него.
Е, за мен нещата са много по-прости.  Ако наистина искам да опозная някого, ще влезна в диалог със него. Но когато става въпрос да влезнеш в диалог със себе си нещата са доста по-сложни.

# 58
  • Мнения: 3 164
Фройд много ми позна,само за секса не.Според него,аз считам секса за мръсно нещо.Не е така.
подсъзнателно има той предвид Wink
а за мене секса, според Фройд е страх Simple Smile

# 59
  • Мнения: 3 164
А правили ли сте си теста с вратите на Фройд?
не.давай го насам Crazy

# 60
  • Мнения: X
А правили ли сте си теста с вратите на Фройд?
не.давай го насам Crazy
Представяш си как заставаш първо пред една жълта врата....какво мислиш,какво очакваш да има зад нея, какво чувствап, отваряш я, какво се оказва итн...и така цветовете се сменят...но теста не може да се направи просто така. Трябва да е под формата на диалог и да си представяш разни неща,а после  да разказваш, разказваш... и анализаторът да те изслуша внимателно и после и той да ти разказва ли разказва...но има такъв момент при Фройд, че като се стигне до секса и подсъзнателните възприятия, се получават едни доста грозни и плащещи картинки при доста хора.
Сега се сетих,че на някои хора е просто абсурдно да им се прави такъв тест, тъй като винаги си представят неща,които не търпят тълкувание- явно въпросните хора и нямат нужда от тълкувания, мисля,че това е добре за тях.

# 61
  • Мнения: 154
Интересно, че тези фигури се възпреимат почти по един и същи начин от всички.  Някак нерелано ми се струва за 80% от нас приятелите да са скука, а сексът - страх.  Thinking

# 62
  • Мнения: 2 161
Фройд много ми позна,само за секса не.Според него,аз считам секса за мръсно нещо.Не е така.
подсъзнателно има той предвид Wink
а за мене секса, според Фройд е страх Simple Smile
Разбирам прекрасно.но и подсъзнателно сексът за мен не е мръсна работа.

# 63
  • Мнения: 3 164
Интересно, че тези фигури се възпреимат почти по един и същи начин от всички.  Някак нерелано ми се струва за 80% от нас приятелите да са скука, а сексът - страх.  Thinking
може би се подвеждаме от чуждите отговори Grinning

# 64
  • Мнения: X
Интересно, че тези фигури се възпреимат почти по един и същи начин от всички.  Някак нерелано ми се струва за 80% от нас приятелите да са скука, а сексът - страх.  Thinking
може би се подвеждаме от чуждите отговори Grinning
на мен даже вече ми е изтъпял секса, божкее...тцтцтц. И на сред всичката скука и тъпотия в теста, какъв е този порив у мен на края направо не знам Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 478
Интересно, че тези фигури се възпреимат почти по един и същи начин от всички.  Някак нерелано ми се струва за 80% от нас приятелите да са скука, а сексът - страх.  Thinking

Ами малко е странно.Според Фройд,аз не съм това което си мисля,че съм.
За мен приятелството е "затвор",а секса "мрак".А пък аз имам много приятели и съм доста сексуално разкрепостена Laughing
И да кажа,че по принцип моята личност е доста спокойна и уравновесена,а излезе че съм "шантава".В което само по себе си няма нищо лошо,но....ако беше истина.

# 66
  • Мнения: X
Излиза,че когато гледам квадрат трябва да изпитвам обич. newsm78
Или пък при вида на черна точка да изпитвам удоволствие или оргазъм Joy

# 67
  • Мнения: 1 212
Все пак се оказа, че съм пуснала тема със сексуален уклон  Sunglasses
Винаги можете да ме оборите  Laughing
Темата така и така върви към заключване / прозирам без никаква Фройдитска намеса / ...
Ето ви един тест за представяне и самотълкуване  :

http://www.triada.bg/Tests/ - Раздел психологически, N 9

# 68
  • София
  • Мнения: 62 595
Ааа, при червена точка, червена, на която пише 18, например.  Wink

Посред лято накъде да избие, а? На копане на нивата или бране на домати ли?  Wink

# 69
  • Мнения: 2 018
Фройд много ми позна,само за секса не.Според него,аз считам секса за мръсно нещо.Не е така.
подсъзнателно има той предвид Wink
а за мене секса, според Фройд е страх Simple Smile
Разбирам прекрасно.но и подсъзнателно сексът за мен не е мръсна работа.

Най-малко пък подсъзнателно!  Peace

# 70
  • Мнения: 5 622
Ето ме и мен:

Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(Рутина)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(Завършеност, безкрай)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(самочувствие)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(Болка)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(Несигурност, раздвоение)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(обърканост)


Някой да каже какво ли има предвид Фройд като излиза според теста, че сексът (спрямо моите резултати) е болка..Каква ли болка визира- физическа (едва ли), душевна (ако не можеш да си с този човек да речем..)  Thinking

# 71
  • Мнения: 451
Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(твърдост, студенина)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(мекота, усмивка, слънце)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(устрем, скорост, светкавица)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(тайнственост, любопитство,космос)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(обърканост, двустранност)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(завой, смях, веселост)
 Joy

# 72
  • Smallville
  • Мнения: 994
Интересно се получи и мисля вярно...

Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(Сигурност)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(повторение)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(трудност)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(забрана)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(безкрайност)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(опасност)

Излиза,че когато гледам квадрат трябва да изпитвам обич. newsm78

Е,не е задължително,при мен асоциацията е сигурност или защита по точно Peace

# 73
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Леле, леле,Фройд ме познава.

 Peace

Ако напиша какво съм дала в теста на ФРОЙД мога да бъда и линчувана,публично  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 337
Според теста излиза , че съм луда ...дали не е време наистина да се прегледам newsm78 Laughing

# 75
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
1. дом
2. живот
3. път
4. секс
5. скандал
6. танц
Само не разбрах какво ми е отношението към секса , сле дкато съм писала директно секс на 4т.

# 76
# 77
  • Мнения: X
Ако бях писала само асоциациите при вида на геометричните фигури, нямаше да са ми такива стряскащи резултатите. Но тъй като идеята беше да се говори за чувства, аз избрах неутрални такива, а негативните предполагам са възникнали от глупавата идея да се насилвам да чувствам нещо,гледайки обекти,които ни най-малко не ме трогват.

# 78
  • Мнения: 3 271
Хм, като чета отговорите, моите се покриват с тези и на други от вас. И като се замисля, има логика да е така. Права линия на горе за повечето ще е възход, праволинейност, прогрес, перфектно за работа, нали? Окръжността е идеалната фигура, затворена, съвършена, мда, много хора сме казали така. Правоъгълника е скучен, ограничен, затворен. 2 стрелки в обратни посоки, какво друго може да е освен раздвоение, противоречие, неяснота, мда, повечето сме объркани и несигурни в живота си Simple Smile Последната може да е много неяни, хаотични неща, много добро описание на моментно състояние, нали Simple Smile Черната точка, разбира се е много неясна, тъмна и т.н., как може да е нещо приятно и леко една черна точка. Първо мислех, че теста е интеесен, като изчетох какк отговорите се покриват или въртят около моите и се замислих над това и да, тенденциозен е Simple Smile
Ето и моите, понеже това беше темата Simple Smile
 Отговори:

Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(ред)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(иделност)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(праволинейност)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(тъмно)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(противоречие)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(посоки)

# 79
  • Мнения: 4 585
Или пък при вида на черна точка да изпитвам удоволствие или оргазъм Joy
Нали. Поне да беше черен триъгълник.

# 80
  • Мнения: 1 400
 Joy
Голяма веселба!
Интересното е, че без да съм гледала отговорите съм познала какво аджеба е имал бате ни Фройдчо наум. Ето например за кръгчето си писах - брак. За двупосочната стрелка- надежда. Интересно защо обаче точката дето уж символизирала секса ми е мъка? newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 62 595
Дори не е сигурно, че Фройд има нещо общо с този тест.

# 82
  • Мнения: X
Или пък при вида на черна точка да изпитвам удоволствие или оргазъм Joy
Нали. Поне да беше черен триъгълник.
поне елипса да беше...

# 83
  • Мнения: X
В този тип тестове сексът изкача баш където не го търсиш.
Онзи с мастилените петна е луда работа. Толкова честно отговарях и ме изкараха баш такава,каквато съвсем не съм. Дори и най-близките ми го отрекоха.
Ми и аз ще си направя тест с мастилени или кафени петна пък Crossing Arms Такива ще ги сътворя,че и Фройд и Юнг ще ми завидят и ще се обърнат в гроба Mr. Green

# 84
1. килия
2. апетит
3. пързалям се
4. в морето дупка
5. а сега накъде
6. днес съм палава

Мале, как сега да го тълкувам това със секса, като съм отговорила "в морето дупка" newsm78

# 85
  • Мнения: 1 400
Мале, как сега да го тълкувам това със секса, като съм отговорила "в морето дупка" newsm78
Че нямаш запълванка... Mr. Green

# 86
  • Мнения: 3 164
Мале, как сега да го тълкувам това със секса, като съм отговорила "в морето дупка" newsm78
Че нямаш запълванка... Mr. Green
Joy Mr. Green

# 87
  • Мнения: X
Мале, как сега да го тълкувам това със секса, като съм отговорила "в морето дупка" newsm78
Че нямаш запълванка... Mr. Green
Joy Mr. Green
айде,изкарахте момичето нимфоманка Laughing

# 88
  • Мнения: 180
Това се оказа много забавно Simple Smile Ето моите:

1. скука
2. яснота
3. възможност
4. депресия
5. избор
6. раздвоеност

# 89
  • Мнения: 2 673
Мале Shockedза мен секса е смърт...\ама не разбрах от кеф или от пренапрежение\ Mr. Green

това за дупката в морето го тълкувам, като "дълбоките ями в секса", в които някои съфорумки се гмуркат Mr. Green немат запълване

# 90
  • Мнения: 411
1 - ориентираност,здраво стъпил на земята.
2 - омагьосан кръг
3 - стръмно,опасност
4 - черна дупка,страх
5 - противоречие
6 - обърканост

# 91
  • Мнения: 411
 smile3502
Очаквах нещо по-забавно.

# 92
  • Oslo
  • Мнения: 659
Дори не е сигурно, че Фройд има нещо общо с този тест.
Даже е почти сигурно, че няма! Психоанализата е дълъг,  мъчителен и скъп процес продължаващ години наред, не е просто 1 тестче, базирано на метода на свободните асоциации, които са само част от цялостната психоанализа. Самите свободни асоциации извадени от контекста на цялостният процес са едно нищо. Несериозно е да се правят заключения за човешката личност, която е толкова многостранна и променлива по няколко графични изображения за 30 секунди. Иначе за убиване на времето става....

# 93
  • Мнения: 24 467
О, дали е на Фройд или на бай Христо е все едно- нещо толкова малко и повърхностно не може да даде каквато и да било информация за личността и нейните възприятия. Подобни "тестове" са само за забавление.

# 94
  • Мнения: 223
И аз се тествах Laughing Много неочаквани резултати се получиха newsm78

# 95
  • Мнения: 1 212
Като повдигнахте темата пак ... да ви споделя само  Wink
Тествах мъжа си и най-интересните отговори бяха на фигурките за работа / той каза почивка - а не рА'боти той от известно време насам /..
За семейството каза - възпроизводство  Rolling Eyes
Закъсала съм го   Wink ..... да знаете  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 167
Знам един друг интересен и забавен тест - ако някой иска да се включи да напише
1. първите три животни които му дойдат на ум.
2. три неща, които харесва и три неща които не харесва във всяко едно от трите животни от точка 1.

По - късно ще ви кажа тълкуването Simple Smile

# 97
  • Мнения: X
включ  Crazy
1. куче- красота, вярност, игривост
2. котка- изящество, топлина, нежност
3. кон- волност, сила, грация

# 98
  • Мнения: 167
Напиши и по три неща, които не харесваш във всяко едно от животните Simple Smile

# 99
  • Мнения: X
Напиши и по три неща, които не харесваш във всяко едно от животните Simple Smile
аа окей
1. куче- тук ми е много трудно да изброя неща,които не харесвам... няма
2. котка- отмъстителна, дива, злобничка понякога
3. кон- също не мога да измисля лошо

# 100
  • Мнения: 2 018
1 Куче - добрички, но понякога хапят
2 Пчела - работливи, но понякога жилят
3 Котка - гальовни, но и драскат.

Мисля, че знам какво ще излезе накрая.  Wink

# 101
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
1.Котка-гальовни и мили....отмъстителни и със желание за господство
2.Куче-верни...никога не знаеш какво им е в главата
3.Носорог-много готин нос си има животинката,ама много голяма

И аз предполагам какво ще излезе накрая  Mr. Green

# 102
  • Мнения: X
Само аз не предполагам нищо, така че ще се радвам все пак да си видя резултатите Wink

# 103
  • Мнения: 836
Ау, какви неща научих за себе си от първия тест ooooh!

С втория няма да участвам, защото вече му знам символиката.

# 104
  • Мнения: 662
1. куче-вярност, приятелство, доброта  /  покорство, миризма ooooh!, ...
2. котка -/всички от семейство котки са ми любими-пума, тигър, леопард/ грациозни, своенравни, диви / злобни, агресивни, опасни
3. лебед- красиви, изящни, нежни/ страхливи, недоверчиви,...


Много харесвам и делфините, и се чудя между котка и делфин Thinking. Ако е делфин-игриви, мили, приятелски настроени / ...

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 15:30 от melinda_

# 105
# 106
  • Мнения: 503
Майко мила!
1. Педантизъм.
2. Цялост.
3. Неизвестност.
4. Дълбочина. Embarassed
5. Напрежение.
6. Лудост.
П.П. Ама вие и друг тест сте пуснали.

# 107
# 108
# 109
  • Мнения: X
Малко оф, ама все пак:
Бо, бебето в подписа твоето ли е?

# 110
  • Мнения: 2 018
Малко оф, ама все пак:
Бо, бебето в подписа твоето ли е?

До-о-о-окато сеее наааведа-а-а да хвана охлюва, то-о-й се шмугна-а в храстите!  Joy Joy нет-а ми е ужасно бавен!  #Cussing out

Не е мойто, но снимката е суперска!  Wink

# 111
  • Мнения: X
Точно бях напът да ти завидя благородно  Mr. Green
Айде бе, какво стана с тия резултати. Елииии, къде се скри...
Хайде някой,който знае символиката да разтълкува набързо Hug

# 112
  • Мнения: 167
Ето ме тука съм  Laughing
Няма да ви мъча повече, казвам ви тълкуванието.
1. Нещата, които харесваме и не харесваме в първото животно, са нещата, които харесваме и нехаресваме в срещуположния пол. В нашия случай в мъжете.
2. Второто животно са нещата, които харесваме и не харесваме във жените.
3. В самите себе си
 Ако мъж прави теста 1вото му животно ще са жените, 2рото мъжете и така.
Надявам се да ви е било забавно и да сме познали нещо. Joy Joy Joy Joy Joy

Тези, които предполагахте, какво ще е тълкуванието, кажете дали сте познали?  Hug

# 113
  • Мнения: 2 018
Кажи, речи съм познала  Wink. Аз си мислех, че първото е мъжа, второто е жената и третото децата. 

# 114
  • Мнения: 662
Интересно, за първото и второто е така, за третото горе долу. Flutter

# 115
  • Мнения: 1 470
1.Тухла в стената
2.Затвореност/КАУСТРОФОБИЯ
3.Праволинейност
4.Всепоглъщаща черна дупка
5.Разнопосочност/раздяла
6.Обърканост/полет

# 116
  • Мнения: 1 212
По теста на Ели_ :
Забавно се получи, макар и доста странно за тълкуване  Confused

1.змия - съска  newsm78, сменя си кожата
2.охлюв - защитен / може да се защити , заради къщичката на гърба си/ , лигав
3.лъв - силен, прехвален

Явно възприемам мъжете като съскащи същества  Mr. Green , а че си сменят кожата с времето .... ясно  Laughing
Жените - лигли ( най-точно съм го дефинирала )  Grinning
За себе си  Thinking ... интересно , че се възприемам за силна , прехвален - незнам как да го тълкувам
/ вероятно не съм толкова силна , колкото изглеждам )
Мерси за тестчето  Wink
Забавлявах се  Peace

# 117
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Познала съм си,всичко ми е точно  Joy hahaha
И бях на прав път в предположенията,само реда им беше друг  Peace

Общи условия

Активация на акаунт