моля за съвет

  • 864
  • 7
  •   1
Отговори
преди години баща ми без да иска ме поля с вряла вода. сега на лявата ръка имам не малък белег. ако може да ми препоръчате как да го махна ефективно и за винаги ще ви бъда много благодарен.

# 1
  • Мнения: 2 160
Сигурно нищо ново няма да ти кажа, но разучил ли си как стои въпроса с евентуална пластична операция? newsm78

# 2
чесно да кажа предпочитам ако може с крем, мехлем, гел или квот има ефект.. и ако някой може да ми препоръча ефикасен ще му бъда адски благодарен

# 3
  • Мнения: 4 435
чесно да кажа предпочитам ако може с крем, мехлем, гел или квот има ефект.. и ако някой може да ми препоръча ефикасен ще му бъда адски благодарен

Така няма да стане,имам приятелка със същият проблем.Само пластична интервенция. Confused

# 4
  • Мнения: 1 428
обърни се към дерматолог или пластичен хирург.Чела съм,че белези се коригират и с лазер.

# 5
  • Мнения: 1 512
Обърни се към пластичен хирург.Той ще ти каже най-добре.Аз имам оперативен цикатрикс и съм пробвала какви ли не кремове,гелове, химичен пилинг и само леко избледня,но не се махна напълно. Още няма вълшебен крем,поне аз не съм чула за такъв.Та така че моят съвет е консултация с пластичен хирург.

# 6
  • Мнения: 140
С крем нищо няма да стане ,дъщеря ми има белег от операция,още беше съвсем пресен и мазахме с Контратубекс,след това ни изписаха нещо друго - ефект съвсем никакъв.

# 7
  • София
  • Мнения: 607
Чичо ми има изгорено от вряло прясно мляко - правили са му пластика, но пак си личи. Зависи при теб колко е голям белега, но кремове определено няма да ти помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт