Какво мислите за тази статия/интервю?

  • 5 869
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 476
...Има и други страни-членки, където положението не е прозрачно-розово...
                        Това не е отношение, а оправдание  Tired.

Не се оправдавам, просто взе вече да ми се вижда подозрително цялото това плюене по България. Нещо много черни ни изкараха.

# 16
  • Мнения: 152
Не се оправдавам, просто взе вече да ми се вижда подозрително цялото това плюене по България. Нещо много черни ни изкараха.
ти фанатик някакъв ли си?

# 17
  • София
  • Мнения: 38 476
Не се оправдавам, просто взе вече да ми се вижда подозрително цялото това плюене по България. Нещо много черни ни изкараха.
ти фанатик някакъв ли си?
Точно обратното на фанатик. Защо?
Просто понякога трябва не само да четем и да слушаме, а да се замислим защо точно такива статии се пишат по определен въпрос.

# 18
  • MUC
  • Мнения: 297
Нищо възмутително няма човек да иска отчет къде отиват парите му от данъците.
Възмутително е нашето безхаберие към нашите пари от данъците.


Абсолютно! Нормално е Европа да вдига джангър, все пак тези фондове не се пълнят от само себе си, данъкоплатците в останалите страни членки плащат за това. И е логично да не искат да пълнят джобовете на българската мафия.
Абсурдното е, че хората в България не търсят сметка на тези, които изразходват парите им.

П.П. Айде бе, не мога да публикувам от вас...  Crazy

# 19
  • Мнения: 274
Абсолютно прав е човека! Дори много "меко" го е казал! Ако аз бях на негово място бих се изразил много по-грубо. Българя няма бъдеще в ЕС!

# 20
  • Мнения: 152
Не се оправдавам, просто взе вече да ми се вижда подозрително цялото това плюене по България. Нещо много черни ни изкараха.
ти фанатик някакъв ли си?
Точно обратното на фанатик. Защо?
Просто понякога трябва не само да четем и да слушаме, а да се замислим защо точно такива статии се пишат по определен въпрос.
...пишат се, защото това е истината! Ако имаше нещо различно в действителността - те щяха и него да напишат! Наистина ли не виждаш в какъв кенеф живееш?

# 21
  • Мнения: 2 759
...Просто понякога трябва не само да четем и да слушаме, а да се замислим защо точно такива статии се пишат по определен въпрос...
                       Аз това и направих... А ти да си разглеждала скоро темите за родилните заведения? А черния списък? Навсякъде става с бутане на пари... Написал го е човека... Но как да отречем, че е така? Само можем да се оправдаваме, че има и други злета... Виж, в оправданията сме силни... Но това не ни прави по-бели  Tired...

# 22
  • Мнения: 9 865
По скоро ЕС няма бъдеще с България. Ще ни дръпнат шалтера, а?
И какво ще загубят бедните български хора? Нищо. Те така или иначе не усещат от тези парици.

# 23
  • Мнения: 2 759
По скоро ЕС няма бъдеще с България. Ще ни дръпнат шалтера, а?
И какво ще загубят бедните български хора? Нищо. Те така или иначе не усещат от тези парици.
                       Аз усещах пък. Оправиха ни улиците (добре), светнаха ни лампите, имам си чисто нов тротоар, фук-фук... И още много неща придобих, съвсем законно по тия програми...

# 24
  • Мнения: 3 423
взе вече да ми се вижда подозрително цялото това плюене по България. Нещо много черни ни изкараха.

В цитираното горе няма нищо черно!!!

# 25
  • Мнения: 184
Когато крадяха в български мащаби се оправдаваха с това, че ние сме глупави, а в Европа как само ги хвалели; сега вече било черен пи ар..

# 26
  • Мнения: 5 710
Към Прекрасната свинарка:

'Механизмът е доведен до съвършенство: ние (политическата класа) си правим каквото искаме, а вие (населението, не изнесло се все още навън) носите всички последици. Същият този механизъм е в дъното и на масовата апатия сред българите, и на постоянната тенденция към емигриране (наглед парадоксално, засилила се именно след присъединяването на България към ЕС), и на периодичните изблици на инфантилен политически радикализъм (масово гласуване за Годо, припознат било в лицето на царя, било в персоната на неговия бивш телохранител-генерал, било в лицето на вождове с расистки манталитет, дълбоко убедени, че циганите са виновни за всичко).'

http://www.kultura.bg/article.php?id=14555

# 27
  • Мнения: 274
Точно така Прекрасна...Писал съм го много пъти и реших да не се повтарям Simple Smile Скоро сме в Б група и  нови процедури за кандидатстване. България е един АЛЕКСАНДЪР ТОМОВ - квото хване, където отиде, в каквото се намеси - всичко се скапва. Ебава му се майката. Изчезва.....Ето и европарите - 90% изчезнаха. Тва е.

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 15:08 от ПОЛОВИЯТ УЖАС

# 28
  • Мнения: 3 091
Не мога да разбера критиците, които не одобряват статията на германския експерт! Политиците ни крадат безогледно, а ние ги оправдаваме. Тук изобщо няма място за проява на криворазбрана национална гордост, защото докладът на ЕС всъщност почти ни лишава от членство в съюза, от което потърпевшите сме ние - Нане, Вуте, Пена, българите - с цялото ми уважение.

Ето друг анализ по въпроса http://www.evropa.dnevnik.bg/show/index.php?storyid=528902&p=0#comments
 

# 29
  • Мнения: 3 091
По скоро ЕС няма бъдеще с България. Ще ни дръпнат шалтера, а?
И какво ще загубят бедните български хора? Нищо. Те така или иначе не усещат от тези парици.
за да усетим всички ние от "тези парици", корупцията по върховете трябва да се унищожи, или поне да се вкара в поносими граници. Българите губят страшно много, просто не можеш да си представиш колко... за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт