Не издържам на темпото и!

  • 1 212
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 660
Благодаря за страхотните съвети! Тя е по-спокойна днес, явно се умори от рев и сега си отспива. Вече се възползвах от съвета с възглавниците, много е удобно. И лекарство против колики взехме...

А какво мислите за изплакването на устата с вода след ядене? Аз не изплаквам, но се чудя дали да не започна, заради опастността от млечница.

# 16
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
И аз в началото стигах до пълно изтощение и ми се струваше, че кърменето няма край. Е, не е така. В един момент нещата се подреждат Simple Smile
Това, което бих те посъветвала - Помоли някой - съпруга ти, майка ти, сестра ти... някой близък да стои/спи при теб нощем, един път поне (ако може два пъти) в седмицата. Да поеме отговорността от плещите ти. Ти ще си тази, която кърми, но този помощник ще следи кога е време за кърмене, ще ти подаде бебчето за кърмене, ще следи да не го затиснеш докато го кърмиш, ще го оригне, ще го сложи да спи после. Така ти ще си спокойна и ще се наспиш, карайки го на автопилот, щото ще знаеш, че има някой, който те замества в носенето на отговорността. Дано да съм ти била полезна.

За изплакването на устата - никога не съм го правила. Кърмим се на поискване и сме нямали проблеми с млечници и подобни. От около месец предлагам вода щото започнахме захранване, но май само се лигавим...
----------------------------------------------------
Който желае, може да даде гласа си за две български бебчета, участващи в канадски конкурс. Линковете за конкурса са в подписа ми. Може да се гласува всеки ден по един път от един компютър и за двете бебчета. Само при най-първото гласуване се получава обратен имейл, от който трябва да се потвърди, че се гласува от истински имейл адрес. Имейлът ви не се заспамва. БЛАГОДАРЯ!

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 07:43 от Мама Мечка

# 17
  • Мнения: 2 132
Аз също не съм изплаквала устата на детето и сме нямали млечница.

# 18
  • Мнения: 2 829
И аз не съм плакнала устата-в САЩ, където раждах такъв съвет изобщо не се дава, млечница не сме имали.
Радвам се, че се справяш по-добре и най-вече, че си по-спокойна! Първия месец с бебето си е най-труден (но и най-вълнуващ и остават прекрасни спомени Grinning ), но постепенно всичко ще се нареди, ще свикнеш с новия човек вкъщи, малката ще свикне с теб, ще си нагодите ритъма една с друга...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт