Хладилник SMEG в Б-я

  • 7 163
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Някой да има представа дали може да се намери тук,и на каква цена за комбиниран хладилник с фризер?Благодаря ви   bouquet.

# 1
  • Мнения: 359
Смег са онези шаренките, нали? И аз искам да знам дали ги има!!! А дали нямат сайт?

# 2
  • Мнения: 311
Точно тези Peace .Сайт имат обаче не в Б-я.Питам ако някой знае за вносител,страшно ги харесвам и евентуално бих се прежалила да си купя, някъде четох за цена 2000лв.

# 3
  • York
  • Мнения: 826
Очите ми останаха в един жълт. Но беше втора употреба с 6 месеца гаранция. Цената му беше 600 лв. В магазините за уреди с транспортни дефекти понякога се появяват. 

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само вметка...
Mарката SMEG не се сервизира добре в Бг.

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
SMEG съм виждала в магазините за уреди с транспортни дефекти. Мисля, че официлано не се продават в бг. И си мисля, че нямат комбиниран хладилник с фризер, даже са с вътрешна камера, като най-старите хладилници.

# 6
  • Мнения: 311
Благодаря за отговорите  bouquet.Имат комбинирани ,влизах в сайта им.За 2-ра употреба си мислех,но дали ще намеря точно такъв,ако някой срещне да свирка Whistling http://www.smeguk.com/Catalogue/Product/FAB32O7.aspx?Req=11110275  отивам и го взимам!

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 13:32 от didi mum

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Благодаря за отговорите  bouquet.Имат комбинирани ,влизах в сайта им.За 2-ра употреба си мислех,но дали ще намеря точно такъв,ако някой срещне да свирка Whistling http://www.smeguk.com/Catalogue/Product/FAB32O7.aspx?Req=11110275
За София - видях СМЕГ в магазина за уреди с транспортни дефекти на ул. Стара планина 34. Беше обаче само хладилни с вътрешна камера. Можеш да идеш да разгледаш, получават нова стока доста редовно.

# 8
  • Мнения: 311
  bouquet а какъв цвят е сещаш ли се?

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Червен и инокс имаше. Не съм питала дали има други и т.н. просто ми направи впечатление  Flutter

# 10
  • York
  • Мнения: 826
Диди, ще се загледам в магазина за хладилника. Цвета беше бледо жълт.

# 11
# 12
  • Мнения: 2 992
  bouquet а какъв цвят е сещаш ли се?
имат оранжев, розов, черен и бяла перла в този магазин.

# 13
  • Мнения: 311
 Hug супер,мерси много!!!

Общи условия

Активация на акаунт