Веднага щом се събудят ли храните?

  • 2 665
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • into the blue
  • Мнения: 771
Да,почти веднага след събуждане,тъй като сутрин е най-гладен  Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 23 080
Всеки път е различно. Понякога с отварянето на очите почва рев, че е гладна. Друг път се смее и не иска да яде веднага... Става въпрос за 6-7 сутринта, после си доспива...

# 32
  • Мнения: 393
  Здравей Зузу,здравей,Боби:)))
И аз да се намеся в темата ,като вече си знаете и че при нас е като при вас:храната е най-големия ни ужас и огромен потрес...Всякакви хранения към сутринта отпаднаха преди близо месец.защото,ако и давах нещо в 5.-5.30,после не щеше закуска в 9.30-10.00.Та сега направо яде в 8-8.30-кисело мляко с бисквити или АМ с бишкота ooooh!Ама като яде само това-така е!Будна,наспана,кисела,недоволна,заиграла се или там каквото и да е,храненето е по часовник,чувство за глад липсва.А самото хранене е :тя вързана в шезлонг и ръмжаща,аз пея и се кривя и за всяка хапка и държа устата да бутам Sick
 и така е всеки път,през 4 часа...вече едвам я издържам,така ми писва Sad

# 33
  • Мнения: 493
Само първите три-четири месеца,събуди ли се,трябваше веднага да се даде млякото на бебо,но сега синът ми е на 8 месеца и като се събуди някъде след час му давам закуската. Hug

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Моя хубостник обикновено се буди от глад,така че давам веднага. Laughing

# 35
  • България
  • Мнения: 457
Половин,един час след като се е събудил иначе не го изяжда Peace

# 36
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Тъй като все още се храним в 6 като за първо ядене тогава е много гладен и му давам веднага.Той си заспива и така до 8.30 когато пак се събужда но чакам да стане поне 9.15-9.30 и тогава му давам млякото.През това време той се разсънва с игра.Но ако ревеше от глад въобще е немислимо да го отлагам толкова Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 447
На вашата възраст - да. Ние сме на две почти и няма как да
го нахраня в 6-7 Mr. Green Яде към 8-8:30.

# 38
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не веднага.

# 39
  • Мнения: 4 784
Веднага, иначе пищеше и ме беше страх, че ще събуди целия блок Crazy
Абсолютно същата ситуация и при нас.  newsm10

# 40
  • Мнения: 552
Отдавна почах да го храня около час-час и половина след като се събуди-иначе не иска да яде Crossing Arms
  Здравей Зузу,здравей,Боби:)))
И аз да се намеся в темата ,като вече си знаете и че при нас е като при вас:храната е най-големия ни ужас и огромен потрес...Всякакви хранения към сутринта отпаднаха преди близо месец.защото,ако и давах нещо в 5.-5.30,после не щеше закуска в 9.30-10.00.Та сега направо яде в 8-8.30-кисело мляко с бисквити или АМ с бишкота ooooh!Ама като яде само това-така е!Будна,наспана,кисела,недоволна,заиграла се или там каквото и да е,храненето е по часовник,чувство за глад липсва.А самото хранене е :тя вързана в шезлонг и ръмжаща,аз пея и се кривя и за всяка хапка и държа устата да бутам Sick
 и така е всеки път,през 4 часа...вече едвам я издържам,така ми писва Sad
Здрасти Юле Hug и Ема Hug
Оффф и на мен яко ми писна ама малко изтръпнах вече Peace
При нас храненето протича по идентичен начин,но когато се почувсвам заредена с търпение се опитвам да минем и без циркаджйски номера Tired-не че се получава,ама пробвам Mr. Green

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Веднага се храним

# 42
  • Мнения: 31 163
Веднага, ако е гладна. Вече не закусва въобще. Не иска нищо.

# 43
  • Мнения: 1 217
Детето ми никога не се е хранил спящ.
Винаги се е хранил поне 1 час след ставане.
Но той е ящен и яде по всяко време.
Ставаме сутрин в 8,яде в 9.

# 44
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Вече не. Не се събужда гладен, а готов за игра.
Peace
Иначе когато пиеше АМ - да Peace

Общи условия

Активация на акаунт