Да започнем деня с усмивка:)

  • 2 537
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 6
Здравейте,

обичам много да чета различните теми във форума. Човек може да научи невероятни неща и да получи съвет. Струва ми се обаче, че повечето теми са свързани с някакъв проблем и си помислих, че е хубаво да има тема в която да се хвалим с нещо, дали това са някои "малки" постижения на нашите съкровища или пък внимателно отношение или просто усмивка в някой магазин или пък да споделим, че сме открили качествен продукт, който ни е много полезен...Така може би поне ние самите ще можем да започнем деня с усмивка:), а и ще получим някоя интересна идея или съвет.

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 18:02 от dessian

# 1
  • Мнения: 2 910
Аз ще завърша деня с усмивка, след като синът ми преди да заспи ми се усмихна широко и щастливо Heart Eyes, а каката с много обич му пожела лека нощ и доказа на всички ни за пореден път колко е щастлива, че си има братче и много ни обича.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 508
Сетих се за тази тема сутринта, като се събудих. Аз ще започна деня с усмивка, защото завчера си видях бебето на видеозон и то риташе и скачаше като лудо... Буквално скачаше, като Тигър от Мечо Пух! Също така се усмихвам, защото имам страхотен мъж до себе си, който много ме обича и е много щастлив, че ще си имаме дете... 1swing family
Пожелавам много здраве на всички! Hug

# 3
  • Мнения: 1 008
Моята Бранимира е на 1.1г. и сега се е научила да гали. Постоянно застава до някой и започва да го гали и да вика "О-о-о-о-о-о".Странното е,че галенето завършва с ухапване- явно си мисли,че това е нещо, като целувка. Забива си зъбките, които са, като иглички. Но е много мило.

# 4
  • Мнения: 645
Не спирам да се усмихвам, след безбройните въздушни целувки, които ми даде, тръгвайки с тати за детската градина.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 671
Нетипичното време днес, слънцето, прозиращо през огормни сребърни облаци, ме накара да си спомня едно място, което много обичам и да се усмихна  Heart Eyes макар и с носталгия...

# 6
  • Мнения: 45
Сутринта дъщеря ми (на 5 год) заяви, че щом съм бременна и ми е лошо - тя ще ми носи закуската в леглото, за да си почиваме с бебето. Щях да се разплача от умиление. А сега се усмихвам, защото имам страхотно детенце, супер татко, който ни обича и още едно бебе на път. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 3 092
Снощи докато валеше дъжд малкото двегодишната ми дъщеря ми дойде до  до мене , гушна ме и ми каза :
-Мамо  аз да ти купя чадър и на тати също и на баба и на дядо и на леля и на вуйчо ще купя чадър.
Усмихваше се и очичките и сияеха  Simple Smile Спомена за загриженото ми момиченце днес ме кара да се усмихна . Heart Eyes

# 8
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Една позната, с която не сме се виждали месеци, в неделя ме попита " Как си?", стандартен въпрос при среща.Но аз явно много самодоволно съм казала " ОК съм си", защото тя ме погледна учудено.Аз уточних - 'Щом детето ми е екстра, то и аз съм така".Та така, може да съм се поувлякла, но започвам всеки ден с усмивка и така го завършвам, защото детето ми е добре във всякакъв смисъл (  Praynig Heart Eyes), другото е дреболия.

# 9
  • Мнения: 9 814
Започнах деня с усмивката на дъщеря ми, когато я събуждах.
Усмихнах се и на радостта на двете и приятелки, когато я заведох в ДГ.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 508
Ееее, страхотна тема! Направо ми напълнихте сърцето! Особено двете момиченца със закуската и чадърите!

# 11
  • Мнения: 806
И моят ден започна с усмивка.  С любим и нежен мъж до мен и малко фъстъче в коремче.  Обичам вече с 2 сърца.  И се усмихвам за двама.
Прекрасен ден ви желая.  Hug

# 12
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ!АЗ СЕ УСМИХНАХ КОГАТО МЕ СЬБУДИХА НЯКОЛКО РИТНИЧЕТА ОТВЬТРЕ И ПРОДЬЛЖИХ ДА СЕ  УСМИХВАМ ДОКАТО ВАШИТЕ СУТРЕШНИ ЕМОЦИИ! Flutter

# 13
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Усмихвам се, защото малката ми дъщеричка е здрава, на чист въздух, в добри ръце на най-грижовната баба!

Усмихвам се, защото с мъжа ми много се обичаме и сутринта много сладко се разделихме, всеки на път за своята работа.

Усмихвам се, защото с колегите в офиса си работим спокойно, радваме се на свежото време, на обяд ще празнуваме рождения ден на един колега.

Усмихвам се, защото довечера ще имам среща със съученици от гимназията и ще си поприказваме сладко!

Прегръдки за всички вас   bouquet Колко малко му трябва на човек да е щастлив и да се усмихне.

Аз моята летва съм я свалила ниско, затова често съм в добро настроение!

# 14
  • Мнения: 3 929
Щастлива съм, защото когато заведох сутринта сина си на ясла, той не се разплака, а влезе сам, каза "Чао, мамо!" и аз тръгнах.
Усмихвам се, защото в работата ми колежките веднага след като ме поздравиха, ми казаха, че изглеждам много добре. Личи си, че ме харесват така.
Постоянно си се усмихвам на себе си, като се сетя за сина си, който "раздавал правосъдие" в яслата, както и за хитростите, които прилага.

# 15
  • Мнения: 219
Сутринта моят син ме събуди с най звучното Гуууу и като станах и ме видя се усмихна и си въздъхна с Агууугааааа   Как да не съм щастлива и усмихната мама

# 16
  • Мнения: 269
Много свежа темичка! Hug Трябва да има повече ведри теми наистина!
Аз днес се усмихвам,защото идват почивни дни,хладно е, на работа ми е спокойно и най-важното-беби подритва в коремчето и сякаш иска нещо да ми каже.Нямам търпение да се видим очи в очи с него и да си се усмихваме тримата с тати.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Хубава тема!  Peace

Тази сутрин се събудих с усмивка от мисълта за престоящата ни утрешна среща с док, УЗ и бебка Praynig
Чудесен повод за усмивки и настроение, нали? Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Сина ми всяка сутрин ме събужда с усмивка  Heart Eyes. На всекиго пожелавам подобно начало на деня  Hug

# 19
  • Мнения: 884
Колко много усмивки!
 Сутрин, в момента в който си отворя очите, виждам бебето седнало плътно до мен, втренчено в полуотворените ми очи, и като успея да ги задържа за малко така-крещи от радост.Баткото така разбира, че сме будни, и идва при нас. А за кучето усеща опасността от събуденото бебе, и дезертира в другата стая.

# 20
  • Мнения: 342
Усмихвам се, защото нося най-безценното съкровище!  Heart Eyes Hug

# 21
  • Мнения: 242
Всяка сутрин когато се събуди ТЯ -целият ми живот,слънцето и луната за моята душа и сърце, ме търси с поглед и ме дарява с най-най-най голямата си усмивка ,разтопяваща и най-малката мъка или просто лоша мисъл,винаги се буди с усмивка и това е най-голямата награда която съм получавала някога Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 4 784
Всяка сутрин, независимо колко е часът, дали е твърде раничко или приятно късничко се събуждам с усмивка, когато синът ми се пробуди, става в кошарата и гушнал възглавничката си ми вика звучно "Мамоооо!" надвесен над главата ми - зов, изразяващ желанието му да дойде и да се гушне между мен и баща си.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Усмихнах се преди малко,когато дъщеричката ми ме прегърна и целуна по бузата
и след това каза едно галено"мамоооо" Grinning

# 24
  • Мнения: 145
Много приятна тем....чак ми пълни душата с позитивизъм.
Всеки ден се будя с усмивка, защото моето момченце има нужда от мен, защото ме гледа с най-красивите очички-маслинки на света!
"Светът придобива нов смисъл, когато погледнем в личицата на децата ни!" - Луис Ердрих

# 25
  • Мнения: 1 305
Днес дъщеря ми, която е на почивка с баба и дядо, ме усмихна като пращаше въздушни целувки до София за мама и тати.

# 26
  • Мнения: 189
Усмихвам се, защото нося най-безценното съкровище!  Heart Eyes Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 928
Синът ми преди малко се събуди и защото беше сам в стаята взе да плаче. Отидох веднага, усмихна ми се и каза поредното сладко провлачено "Ма-а-а-а-а-а-а-ма" Grinning

# 28
  • Мнения: 83
Докато Четях направо усетих обиЧта лъхащта от всеки един постинг....  bouquetИ  аз запоЧвам деня си с усмивка,даже снощти преди да си легне сина ми каза,Че за него съм като карамелено бонбонЧе и ме обиЧа от рибите до динозаврите  Joy,а малката протяга ръЧиЧки да я взема и да й пея,а когато се разсмее с глас направо....ше литна в облаците...А вЧеРа бяхме голяма картинка,пуснали сме една песен и аз танцувам с Пепи,а таткото с бебка,викам на мъжа ми"ей,сега да ни види някой какви сме смешни" hahahaПълен купон е при нас

# 29
  • Мнения: 9 973
аз да добавя,че прохождаме и бела след бела...голям смях пада
аз пия кафе и на малчо една празна чаша взема от масата и ме имитира Joy

# 30
  • София
  • Мнения: 2 508
Днес се усмихвам, защото ми излязоха резултатите от теста за инсулинова резистентност и диабет и са много добри! Явно диетата действа. (Булгар, булгар!) И разни други резултати излязоха и те са в норма! Mr. Green

Но това не е всичко - утре сме на фетална морфология и ще видим бебчо на 3D!!!! newsm32

# 31
  • София
  • Мнения: 673
Денят ми започва с усмивка от една година насам, защото се будя в прегръдките на най-страхотния мъж, а от 8 седмици идобщо не спирам да се усмихвам Blush

# 32
  • Мнения: 654
Роси ме буди сутрин с вик: "Гушка мамааа!" .Е , как да не се усмихнеш Grinning!

# 33
  • Мнения: 2 149
Поздравления за приятната, усмихната тема  bouquet
Моята дъщеря всяка сутрин се събужда с усмивка и протяга ръчички да я взема,да ми се гушне.Толкова е миличка и галъовна,как да не се усмихвам постоянно и да се радвам на щастието си Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 166
Аз пък заради вас  ще си легна с усмивка. Много мило ми стана от хубавата тема  Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 1 735
Наистина приятна тема!Сутрин се чувствам обичана и обичаща с двете ми любими същества,да видя как се събуждат е нещо много приятно и мило и да ги гушкам.Много хубаво беше, докато пътуваме да видим Кари как се смее на сън-беше неповторимо.Радвам се като гледам как си играят с тати. Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 71
ех, разнежихте ме! хем се усмихвам, хем очите ми се пълнят със сълзи от умиление! за всички вас! ама наистина децата правят чудса с нас, с емоциите ни, с разбиранията ни и със светоусещането!
аз се усмихвам във всеки миг когато ме погледнат ОНЕЗИ нейни големи очи от които блика невинна и бистра обич!когато ми се усмихне с беззъбата си ( все още! ) усмивка ,  когато малките ръчички посегнат към мен с очакване и чуя онова сладурски агу-агу! тогава се обръщам нагоре и казвам простичкото - благодаря ти Боже че я имам!
аз се усмихвам всели път когато видя любовта на съпруга ми в очите му! когато усетя нежността и грижата с кояго гледа и докосва детето ни и мен!
аз се усмихвам когато се замисля, че имам здрави родители, които са до мен, че имам сестра, която ми е най-добра приятелка и великолепна племенница, която обожавам!
аз се усмихвам когато се прибирам от работа с удоволетворение от успешния ден!
аз се усмихвам когато чуя гласа на приятел и усетя приятелска прегръдка!
аз се усмихвам когато разбера нещо хубаво за всяка от вас във форума!
и пак поглеждам нагоре и казвам - Благодаря ти Боже че имам всички тези поводи да се умихвам!

# 37
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Започнах деня с усмивка,защото малкото ми слънчице щом ни събуди се усмихна,нищо че беше 05.30ч сутринта.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 508
Днес се усмихвам, защото ми излезе биохимичният скрининг и всичко е наред!   ura
Също така най-после навих половинката да идем на море. Whistling   grinning039 Толкова ми се ходи, ще полудея!  sport027

Общи условия

Активация на акаунт