От уж реален дневник...

  • 4 280
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Намерих го в нета. Идея си нямам дали е достоверно. Кратко е, изчетете го. моят въпрос ще е в края.
СТРАНИЦА ИЗ ДНЕВНИКА НА ЕДНА ЖЕНА:

Събота вечер. Мъжът ми се държи странно.

Уговорихме се да се срещнем в кафето до магазина на чашка кафе. Цял ден ходих по магазините с приятелки, мислех че ми е ядосан защото мъничко закъснях. Той дори не го изкоментира. Разговорът не вървеше , той мълчеше през цялото време. Предложих му да се приберем на по -тихо местенце за да поговорим спокойно. Той се съгласи, но продължи да мълчи. Попитах го какво го безпокои, а той отговори че всичко е наред. Попитах дали вината е в мен , затова че е мълчалив .Каза че всичко е ок и не си струва да се безпокоя. По пътя към вкъщи му казах, че го обичам , той се усмихна и продължи да шофира.
Не мога да разбера поведението му и не знам защо не ми отговори. Вкъщи не ме напускаше усещането, че мъжът ми е много объркан. Седеше неподвижно втренчен в телевизора, чувствах го отдалечен. Накрая реших да си лягам да спя. След десет минути , той дойде и изненадващо - отговори на ласките ми , правихме секс, но все още го чувствах странно отдръпнат. Реших че това вече е прекалено и че трябва непременно да го обсъдим, но забелязах че той вече е заспал. Плачейки, заспах и аз. Убедена съм, че си има друга ! Моят живот е катастрофа.

 Shocked
СTРАНИЦА ОТ ДНЕВНИКА НА МЪЖА :

Събота вечер. Днес ЦСКА загуби , за сметка на това с жената здраво се изчукахме
 Ей го на човечеца, кратко и ясно  Laughing

 Жените ли сме толкова заблудени, че все усложняваме нещата? Ако ще и ДиС да се вземе за пример. Толкова подробности, толкова вглеждане във всичко струи от някои пуснати теми за конкретни междуполови взаимоотношения.  Това женското мазохизъм ли е или просто природа? Ето и цитатчето от уж реалния дневник го доказва.

И не ме яжте заради темата ,моля   Grinning

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 00:33 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 3 423
МГМ и Стефан. Или Стоян.
Все ги бъркам.

# 2
  • Мнения: 4 733
Стига Liska , може да се обидят. Да кажем, че цитатите са примерна представителна извадка на ненаписаните мисли на едно 70 процента от двойките  Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
В общи линии сме такива.
Вярно, дневник не водя и не възприемам чак толкова драматично нещата. Май на моменти клоня към мъжкия начин на изразяване.

# 4
  • Мнения: 7 837
Писано от жена, мислеща че язди жребец, а всъщност хванала магарето за достойнството.
Или от мъж, който не е случил на готвачка и още нещо...

# 5
  • Мнения: 677
Измислено е. Мъжете нямат дневници.

# 6
  • Мнения: 505
 Popcorn темата е готина

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736

Събота вечер. Мъжът ми се държи странно.


Това е достатъчно показателно, за да няма повод за притеснение.  Laughing Кога мъжете се държат странно!?

Изфабрикувано е.

# 8
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Измислено е. Мъжете нямат дневници.

Но пък как споделят ако им се позволи  ooooh!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Измислено е. Мъжете нямат дневници.

Но пък как споделят ако им се позволи  ooooh!

Какво имаш предвид? Да споделят на приятел, или на жената, с която живеят?

# 10
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Измислено е. Мъжете нямат дневници.

Но пък как споделят ако им се позволи  ooooh!

Какво имаш предвид? Да споделят на приятел, или на жената, с която живеят?

На жената, с която живеят като на приятел  Mr. Green

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Измислено е. Мъжете нямат дневници.

Но пък как споделят ако им се позволи  ooooh!

Какво имаш предвид? Да споделят на приятел, или на жената, с която живеят?

На жената, с която живеят като на приятел  Mr. Green

Това по-добре да не се случва... smile3521  Иначе ще се лишим от хиляди драми в ДС.

# 12
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Това по-добре да не се случва... smile3521  Иначе ще се лишим от хиляди драми в ДС.

Не съм им фен,но..... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 837
Всеки уважащ се мъж, трябва да има дневник, за да може жена му да пърха захаросано, докато тайно го чете. Като го прочете, минава към фазата - ровичкане в мобилния му телефон.

# 14
  • Мнения: 25 597

Какво имаш предвид? Да споделят на приятел, или на жената, с която живеят?

На някоя чужда жена, естествено.   Rolling Eyes
Какви сълзи, какви драми, какви страсти, драги слушатели, докато събуди майчиното й чувство и тя го гушне грижовно под крилото си. На кого другиго да се оплаче горкият от злобната вещица, която му се пада жена и с която не прави секс още от миналия век?
А докато милото, нежно, грижовно и състрадателно същество преживява, утешава и таи надежди, обикновено вещицата забременява и ражда поредния наследник...  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 4 585

Измислено е. На ЦСКАр не би му станал х/я.

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
природа подчинена на правилото "мъжете мислят глобално, жените локално"

# 17
  • Мнения: 2 254
Oбаче, Лабрадор, не можеш да мислиш глобално, и да е@§*ш локално...Хау!

# 18
  • Мнения: 3 447
Това звучи като оная тема за Марс и Венера.

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Oбаче, Лабрадор, не можеш да мислиш глобално, и да е@§*ш локално...Хау!

айде сега ... всичко може

# 20
  • Мнения: 4 585
Трябва да си водя дневник и да го крия на много скришно място.
Толкова скришно, че като бърше праха, Вълчицата да го намери.
Ше свиря на класическа китара, на най-тънката струна.

# 21
  • Мнения: 1 897
Да, понякока ние жените драматизираме излишно. Анализираме прекалено много и преекспонираме  нещата. И аз в това число.
А понякога просто имаме нужда да ни показват, че сме желани и обичани по по-специален начин.  И аз в това число.

# 22
  • Мнения: 2 164
Да, понякока ние жените драматизираме излишно. Анализираме прекалено много и преекспонираме  нещата. И аз в това число.
А понякога просто имаме нужда да ни показват, че сме желани и обичани по по-специален начин.  И аз в това число.

Подкрепям!  Peace

# 23
  • Мнения: 2 448
Откъса от дневника на жената не би могъл да се случи на мен изобщо. При такъв развой на вечерта да има секс е

изключено.    Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 4 733
Има варианти, в които Спи ми се, не върви. Той отбора като отбележи победа домашния гол ще бъде вкаран в еуфорията изневиделица Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 448
Има варианти, в които Спи ми се, не върви. Той отбора като отбележи победа домашния гол ще бъде вкаран в еуфорията изневиделица Mr. Green

Абсурд, аз съм си у нас, а има и стая за гости.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 851
Аз пак не можах да разбера какъв е проблема...нали на финала е имало хубав, здрав и качествен секс Thinking

# 27
  • Мнения: 2 448
Аз пак не можах да разбера какъв е проблема...нали на финала е имало хубав, здрав и качествен секс Thinking

За кого?  newsm78  Laughing

# 28
  • Мнения: 851
Ми доколкото разбрах и за двамата...или пак нещо бъркам newsm78

# 29
  • Мнения: 2 448
правихме секс, но все още го чувствах странно отдръпнат

Ми доколкото разбрах и за двамата...или пак нещо бъркам newsm78

Ти така ли би описала хубав, здрав и качествен секс?  Rolling Eyes

# 30
  • Мнения: 4 733


Ти така ли би описала хубав, здрав и качествен секс?  Rolling Eyes
Това нова тема ли е?  Twisted Evil Предполагам футболните фенове правят такъв след победа на отбора си  Whistling Бил отдръпнат...Как аджеба се случва секс като единия е отдръпнат  Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 12:19 от Kasidy

# 31
  • Мнения: 11 747
Много е нагласено това.
Такива терзания може през първите 6 месеца от връзката,а те нали са женени? После има мач на любимия му отбор, а тя не знае! И за резултата не е чула. И той не и е казал?
По- си го представям да псува в кафенето, вместо да гледа умислено и отвеяно  Thinking
Изобщо няма такава ситуация в реалността, пубертетите си представят брака така.

# 32
  • Мнения: 1 517
Това не е от реален дневник, убедена съм. Но написаното е реалистично. Един женски дневник би звучал точно така. Както и един мъжки. И това е не защото жената "по-лоша" или мъжа е еди какъв си. Просто сме различни. Мъжа си е мъж, жената си е жена. Мъжът умее да си покаже любов, обич, довери и т.н. по един начин, докато жената го очаква по друг. И тогава той не е доволен, защото тя не е доволна. А тя не е доволна, защото той не го прави по нейния начин.
Това е основния и за сега непреодолим проблем между М и Ж.

Не знаех, че феновете на ЦСКА не могат да го вдигнат  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 448
...Как аджеба се случва секс като едния е отдръпнат  Mr. Green

Повярвай ми, не би искала да разбереш.  Wink

# 34
  • Мнения: 851
Излишен драматизъм усещам някакси. Жените често се тръшкат неоснователно, това и мен ме е дразнило. /дето и за съм жена и аз на моменти се тръшкам/. Пък мъжете как ни издържат чак незнам.

# 35
  • Мнения: 2 448
Излишен драматизъм усещам някакси. Жените често се тръшкат неоснователно, това и мен ме е дразнило. /дето и за съм жена и аз на моменти се тръшкам/. Пък мъжете как ни издържат чак незнам.

Повярвай ми хич не съм от тези дето се тръшкат,/ и мъжа ми да питаш така ще ти каже/, но да отговоря на мълчание със секс, няма как да стане при мен тази работа.
Аз да говоря, той нека си мълчи, но за секс след това дума да не става.  Wink

# 36
  • Мнения: 2 407
Какви патки сме ,а?

# 37
  • София
  • Мнения: 2 005
Хич не ми се струва реалистичен тоя дневник. Моя мъж ще го чуе целия квартал, ако падне неговия отбор.
А и мен както не ме вълнува футбол... Абе важното е секс да има. Дали утеха за загубата или ще празнуваме победа ми е все тая Joy
Аз не драматизирам за глупости и не се вкарвам в такива филми.

# 38
  • Мнения: 677
Първо, мъжете нямат дневници, изключая метросексуалните.
И второ, ЦСКА нямат загуба през отминалия сезон.

# 39
  • Мнения: 11 747
Ее, сещам се веднага за 3-ма мъже списващи  дневници през целия си живот. Верно, че са друго поколение и някакво по-различно възпитание, знам ли, но са факт.

# 40
  • Мнения: 851
Абе важното е секс да има.

И аз така викам. Wink

# 41
  • Мнения: 4 733
 Какво се хванахте за тоя дневнки? В крайна сметка хипотетично изписаните думи в една такава ситуация биха били и в мозъка на жената, и в мозъка на мъжа.

# 42
  • Мнения: 677
Касиди, за кой мач става въпрос?

# 43
  • Мнения: 4 733
За вечния, Тони-между мъжете и жените. Колко гола си вкарал по настоящем? Водиш ли си накаква лична статистика Laughing?

 Така добре ли е , Тони?  Flutter

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 14:18 от Kasidy

# 44
  • Мнения: 677
Между вечния и тони има ли запетайка, че да знам как да отговоря?
Нямам статистика, обаче. А и жените не могат да ритат, за кво ми е?

# 45
  • Мнения: 9 865
Как да не могат да ритат, Тони?!

# 46
  • Мнения: 677
Ми, така. Скриваш им топката и не могат.
П.П. Касиди, има и пълен член.

# 47
  • Мнения: 4 733
Пълен или празен член, моя воля Mr. Green.

# 48
  • Мнения: 423
Ми, така. Скриваш им топката и не могат.
то няма нужда от топка, за да ритаме. това с топката им трябва само на мъжете( за да ритат)

# 49
  • Мнения: 677

СTРАНИЦА ОТ ДНЕВНИКА НА МЪЖА :

Събота вечер. Днес ЦСКА загуби , за сметка на това с жената здраво се изчукахме
 Ей го на човечеца, кратко и ясно  Laughing
И не ме яжте заради темата ,моля   Grinning

Що за фикция е това, мъжете нямат дневници или поне да бяха с пълен член, обърквацията е заложена още в началото на темата, Кас, моля те...
А и тази мацка, ако има здрав секс само когато ЦСКА падне, явно и се случва от дъжд на вятър, нормално е да не е емоционално добре, горката.
Не те ям, Кас, опитвам се да те извадя от дълбоката ти заблуда.


Ми, така. Скриваш им топката и не могат.
то няма нужда от топка, за да ритаме. това с топката им трябва само на мъжете( за да ритат)

Ето поредното непознаване на правилата.
За ритане без топка, наказанието е червен картон. Кратко и ясно.

# 50
  • Мнения: 3 423
Няма ли все пак МГМ да дойде и да
изясни нещата веднъж завинаги, а.

# 51
  • Мнения: 2 448

За ритане без топка, наказанието е червен картон. Кратко и ясно.


Е, то мъжете си имате топки, ако е въпрос за сритване. Но лично на мен тази работа не ми е по вкуса.  Naughty

# 52
  • Мнения: 9 865
Не знам вие как и къде се ритате, но принципно жените могат да ритат, Тони, в тоя, в оня и във
всеки друг смисъл Simple Smile. Като им скриеш топката, намират си друга.

# 53
  • Мнения: 423
предполагам, че това с червения картон, важи отново само за жени.
по темата - да довърша - отново доказателство за това,  че мъжете и жените говорят на различни езици. и си мислят различни неща.
Иначе това с дневника е идиотско , как ви се струва, мъж и жена пишат в дневниците си, по един и същ случай, и след това някой го публикува в интернет???дори не съм сигурна, че мъжете имат дневници, та камо ли да пишат в тях нещо подобно

# 54
  • Мнения: 411
Пак за мъжа и жената! Rolling Eyes
Ок.Не ми изглежда реално мъж да си води дневник.Или поне би го правил такъв с душевност на жена. Thinking
Ясно е,че мъжете имат много идеи в главата си,ама пусто...не споделя!
А ние говорим ли говорим...ама ела да видиш какво става като обърна лопатата. "Какво ти има?Защо мълчиш?Кажи какво мислиш?..."Изведнъж ставаш интересна! Confused
Туй то! Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 3 826
този сезон ЦСКА имаше само една загуба от Локо Пд за купата ,

Каси , милата , ненае.ана ли ходи цяла година  Laughing Laughing ?

какво го прави тоя дневник , той прашясал целия ...

затова ли от теб все пеперуди летят ?

# 56
  • Мнения: 4 733
Анке, не се ври между шамарите моето момиче. Теб ако те е.ат, мене ме любят Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 826
Анке, не се ври между шамарите моето момиче. Теб ако те е.ат, мене ме любят Mr. Green

къде ги тия шамари , че не ги виждам нещо ?
бе ,то , голямо любене ще е твоето годишно онождане , че чак и тема му отваряш  Laughing Laughing

# 58
  • Мнения: 2 891

Измислено е. На ЦСКАр не би му станал х/я.

 Joy

Ох, по темата, баш същото ми се е случвало. Точно както Кас го е описала.

# 59
  • Мнения: 4 733
Ти какво точно прочете от темата? Хайде сега върни се на първа страница и прочети отначало, а после можеш да продължиш с леенето на мозък. Теб онождат ли те редовно най-вече на местата по предназначение?

# 60
  • Мнения: 2 448
Анке, не се ври между шамарите моето момиче. Теб ако те е.ат, мене ме любят Mr. Green

къде ги тия шамари , че не ги виждам нещо ?
бе ,то , голямо любене ще е твоето годишно онождане , че чак и тема му отваряш  Laughing Laughing

Анче, като каруцар се изказа и много неадекватно по темата.  Stop

# 61
  • Мнения: 3 826
ами на такава тема - такъв отговор ...

# 62
  • Oslo
  • Мнения: 659
ами на такава тема - такъв отговор ...

Тя темата си е добра, но ти нещо си неадекватна май...

По темата - сигурно е , че точно тези дневници не са реални, но сигурно е също и това, че жените наистина обикновено усложняват нещата. Общо- взето сме склонни да правим драми от дреболии, които мъжете дори не забелязват, наистина много, много сме различни.. и сигурно затова се привличаме.

# 63
  • Мнения: 7 837
Чак пък добра...Темата е в типичния изтъркан лексиконен стил на Касиди.

# 64
  • Oslo
  • Мнения: 659
Чак пък добра...Темата е в типичния изтъркан лексиконен стил на Касиди.

Ми то е много лесно - не ти харесва - не четеш, не пишеш. Аз също нямах намерение да пиша, но тази с нищо непровокирана циничност която проявява ана (или както там беше) ме наостри малко повече от нужното. Иначе - да, темата е премятана из форума под много имена.

# 65
  • Мнения: 1 259

СTРАНИЦА ОТ ДНЕВНИКА НА МЪЖА :

Събота вечер. Днес ЦСКА загуби , за сметка на това с жената здраво се изчукахме
 Ей го на човечеца, кратко и ясно  Laughing

 

 Joy пести време...спи му се сигурно, а ние жените, по цяла нощ ще будуваме, ама да си изкажем и за най малкото Crazy

# 66
  • Мнения: 3 826
е , на мен тия клишета и обобщения са ми абсурдни - ''мъжете'' вс. '' жените '', но щом за теб е интересно ....

# 67
  • Мнения: 7 837
Ми то е много лесно - не ти харесва - не четеш, не пишеш.

Ама и това е пак клише, също като нейните теми.
Дори и да се абстрахирам от елементарността им и да пиша (както направих в тази), забелязвам, че пак го има момента на падане на пеперудените крила и веенето на белия кон-принц и започва дуднене на едно и също ебане. Само източника към когото е насочено, е друг...

Та, горепосочената част от дневник, спокойно може да е писана и от авторката на темата  Simple Smile

п.п. И не съм недоклатена, благодаря  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 677
А, бе. Кой бъркаше авторката с Кейси?

# 69
  • Мнения: 4 733
п.п. И не съм недоклатена, благодаря  Simple Smile
Ха, Кейси. "П.п" мисля преди година ти обясних какво означава. И не, не си недоклатена. Преклатена си.
 Ще ви оставя да си чоплите на воля елементарната тема и личността ми. Нищо ново под слънцето. И Кейси, с подобни коментари никакъв прогрес не виждам у теб за близо две години.

# 70
  • Oslo
  • Мнения: 659
п.п. И не съм недоклатена, благодаря  Simple Smile

Това пък защо? А, разбрах - това е тема за недоклатени, сега вече знам защо и на мен  не ми се пише в нея!:peace:

# 71
  • Мнения: 411
Mай ми се стори,че видях модератор някъде... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт