Фенове на Тери Пратчет- да се преброим

  • 38 718
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 591
Интересно... Някой чел ли е Науката на Светът на Диска (прочетох първата, ама назаем, иска ми се да си я имам моя, а другите - хич не съм ги и виждала...) И случайно дали ги има някъде - айде, примирих се, че няма да дочакам да ги преведат...

# 46
  • Мнения: 537
Интересно... Някой чел ли е Науката на Светът на Диска (прочетох първата, ама назаем, иска ми се да си я имам моя, а другите - хич не съм ги и виждала...) И случайно дали ги има някъде - айде, примирих се, че няма да дочакам да ги преведат...

http://www.helikon.bg/?act=books&do=detailed&id=67832
Тук намерих втората част, но за съжаление е на английски. Ти преведена ли си чела първата? Защото май наистина не са преведени и аз си ги търсех по едно време, ама...  newsm78 Sad

# 47
  • София
  • Мнения: 17 591
Много ти благодаря, но... "Изчерпана наличност към момента "  Cry

На английски я четох - като се отчаях, че ще я преведе някой и...

# 48
  • Мнения: 537
Ееее, жалко наистина Sad На друго място не я видях.

# 49
  • София
  • Мнения: 210

Здравейте, момичета.   Да се включа и аз.
Любима книга-"Вещици в чужбина". Сега съм подхванала "Крадец на време".
Но да си призная, не съм гледала филм по книга на Пратчет. Винаги ми се е струвало, че няма да е като трябва.

# 50
  • София
  • Мнения: 17 591
За мое огромно учудване бяха добре направени.
Впрочем, познайте сценариста кой е. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 537
Тери Пратчет  Mr. Green Mr. Green
На мен ми харесаха как са направени филмите  Peace

# 52
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
накъде без мен  Mr. Green

нямам любима книга  Blush щото си ги харесвам всичките  Hug
Последният герой , Вещерската серия, Стражите ...

имам и на български и на английски и сваляни от нета ... но най-много съм се смяла на Готварската книга на леличка ОГ  Joy (даже беше сложена в раздела с готварските книги)

Рецепта за ягодов треперко Peace чела съм я на английски и може да се разминава с превода:
съставките няма да изброявам, няма да е интересно;
Изсипете сместа във висока чаша за шампанско и оставете в хладилника да се желира. Желираната смес обърнете върху чиния, гарнирайте с две топки сладолед и пръснете сметана на върха.
Вместо чаша за шампанско можете да използвате купичка, но ефекта няма да е същият!


 харесвам си Леля ОГ и песента за таралежа  Blush


# 53
  • Мнения: 1 517
щом говорите за филми, да споменем и игрите: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=discworld& … =4&incldead=1

# 54
  • Мнения: 537

Тъмън се зарибих и видях, че игрите не тръгват под XP, едната направо си е за 486   Thinking Макар, че като чета в коментарите имало начин да се пусне Discworld 2 под XP, ама голяма играчка. Мерси, Елея, все пак.   bouquet

# 55
  • Мнения: 1 517
Ох, има начин, моят мъж ми ги нагласи, но не помня как. Ако искаш ще го питам и ще пиша. Едната е мноого стара, тя е със Ринсуинд и магьосниците. А по-новата Simple Smile е криминална, със стражата. Готини са, пак той им е писал сценариите.

# 56
  • Мнения: 537
Ох, има начин, моят мъж ми ги нагласи, но не помня как. Ако искаш ще го питам и ще пиша. Едната е мноого стара, тя е със Ринсуинд и магьосниците. А по-новата Simple Smile е криминална, със стражата. Готини са, пак той им е писал сценариите.

Ще се радвам да обадиш тайната, как става  Mr. Green Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 17 591
Тери Пратчет  Mr. Green Mr. Green
На мен ми харесаха как са направени филмите  Peace

Ами как иначе? И на мен ми харесват - но никой друг не би могъл да ги направи, така че да са добри... Simple Smile

# 58
  • Мнения: 537
Тери Пратчет  Mr. Green Mr. Green
На мен ми харесаха как са направени филмите  Peace

Ами как иначе? И на мен ми харесват - но никой друг не би могъл да ги направи, така че да са добри... Simple Smile

Точно.  Mr. Green Аз доста се почудих как така сценариста е уцелил реплики и т.н., докато не видях надписите Simple Smile

# 59
  • Русе
  • Мнения: 11 913
Гледала съм Дяда Праз само.
 Какво друго е екранизирано и къде мога да го намеря

Общи условия

Активация на акаунт