В помощ на Ели, Юри и тяхното новородено бебче Себастиан!

  • 11 761
  • 173
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 248
Не съм ги виждала наскоро, затова и нямам снимки. Sad
Не са си казали да имат нужда от нещо. Опитала съм се на максимум да ги предразположа да си казват без притеснения, затова съм склонна да вярвам, че в момента нямат нужда от нищо. Mr. Green

# 166
  • Мнения: 33
ako moje i az da se vkluca,no s kashtni neshta.ako imat nujda pishi mi na licni.

# 167
  • Мнения: 409
Мисля, че на Юри му е сменен телефона ... вдига ми една много тросната жена. Shocked Опитвам се безуспешно да му предам кошницата ... Помагайте как да се свържа с тях?

# 168
  • Мнения: 3 248
Имаш ЛС. Grinning

# 169
  • Мнения: 3 248
Здравейте!
Първо искам да се извиня, че позачезнах от хоризонта за известно време и не ви държах в течение как се развива Себастиян.
Днес се чух с Ели, поприказвахме си на дълго и широко.
Себастиян е много пораснал, вчера са били на консултация - развива се много добре. Не боледува изобщо, което много радва родителите му. Нямат нужда от нищо в момента... Ели изпраща поздрави на всички ви.
Надявам се възможно най-скоро да ги посетя и да направя снимки на бебчо. Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 2 471
Ау, какви страхотни новини!

# 171
  • Мнения: 884
Все така да е!

# 172
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Дали младият мъж Себастиан има нужда от летни обувчици (съвсем запазени) за идващия моден сезон пролет-лято?  Laughing

# 173
  • Мнения: 3 248
Дали младият мъж Себастиан има нужда от летни обувчици (съвсем запазени) за идващия моден сезон пролет-лято?  Laughing


Ще попитам. Hug

Общи условия

Активация на акаунт