Препоръчайте Стоматолог в Плевен

  • 122 556
  • 200
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
           Здравейте на всички които четат този форум !

Моля препоръчайте добър стоматолог в Плевен. Споделете мнение относно цени и качество. newsm78

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 21:17 от Beauty Mama

# 1
  • Мнения: 70
Мила, аз съм от Плевен, но последно отидох при старата си зъболекарка, когато ми се наложи да ми вадят мъдрец преди година, а само на нея имах доверие. Тя лекува цялото ми семейство, което живее там.
Проблемът е, че не и помня фамилията Embarassed Нали знаеш, семейният лекар/зъболекар си е почти като семеен приятел.
Казва се Боряна и работи в Стоматологията. Мисля, че на първия етаж на сградата имаше списък с всички практикуващи там зъболекари. Фамилията й е тривиална: Георгиева, Петрова, Димитрова... не съм сигурна.
Работи със здравната каса.
На средна възраст е, наистина МНОГО опитна.
Успех и смелост Peace

# 2
  • Мнения: 7
fermina dassa, благодаря ти за отговора. 
Няма ли и други мами от Плевен, които да предложат някой добър или пък да се оплачат от някой , това също е много важно - при кого да не ходим !  Да направим тогава черен списък !                                     

# 3
  • Мнения: 4 970
Аз също съм плевенчанка, но не живея там от години.Използвах услугите на Краси Вълев.Жена му( Албена Пеловска) също е зъболекар, но не си падам по нея Wink
Кабинета им беше зад облеклото

# 4
  • Мнения: 70
Няма ли и други мами от Плевен, които да предложат някой добър или пък да се оплачат от някой , това също е много важно - при кого да не ходим !  Да направим тогава черен списък !                                     
Аз съм склонна да включа една зъболекарка в "черен" списък - Начева се казваше, първото й име май Хрисима беше (те са две Начеви в Плевен, затова уточнявам).
Разказа ми играта на зъбите и нервите преди години  Sick, заради нея 6 години не бях стъпвала на зъболекар. Настоящата ми зъболекарка още поправя щетите #Cussing out

# 5
  • Мнения: 421
След много ходене при кой ли не по препоръки отидох при д-р Капсъзова. Освен стоматолог,специализира и орална хирургия и вече е дипломиран орален хирург.Много съм доволна! Прекрасна млада стоматоложка,с мн.добра техника,мн.добри ръце и е внимателна.  Кабинета и се намира в комплекс Глория палас до кафе Монако (което пък е до РДВР-то) Wink успех!

А на тази Начева къде и е кабинета?Май ми е познато името.

# 6
  • Мнения: 7
След много ходене при кой ли не по препоръки отидох при д-р Капсъзова. Освен стоматолог,специализира и орална хирургия и вече е дипломиран орален хирург.Много съм доволна! Прекрасна млада стоматоложка,с мн.добра техника,мн.добри ръце и е внимателна.  Кабинета и се намира в комплекс Глория палас до кафе Монако (което пък е до РДВР-то) Wink успех!

А на тази Начева къде и е кабинета?Май ми е познато името.
Скъпа, а би ли споделила при тази д-р Капсъзова какви са цените, скъпо ли взима ?

# 7
  • Мнения: 7
Някой знае ли как са цените при тази д-р Капсъзова ?
На мен ми препоръчаха д-р Валери Стефанов - бил много добър като специалист и много внимателен, работи качествено, но взима скъпо. И не работи със здравната каса.

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 09:28 от Beauty Mama

# 8
  • Мнения: 421
Simple Smile сори...ама сега видях,добре,че си ми писала на лични. Пратих ти цените и работи със здравната каса. Където и да идеш - успех!

# 9
доктор НАЧЕВА Е НАЙ НЕКАДЪРНАТА ЛЕКАРКА В ПЛЕВЕН,ЗАРАДИ НЕЙНА ГРЕШКА МОЯ НОВ ЗЪБОЛЕКАР ПОПРАВЯ СЪЩО ЩЕТИТЕ-А НА ЛИЦЕ Е-ДОКТОР НАЧЕВА НЕ Е ИЗВАДИЛА НЕРВ НА ЗЪБА МИ-СЛЕД КОЕТО МИ СЛОЖИ МЕТАЛОКЕРАМИКА И СЛЕД 1 ГОДИНА С УЖАСНА БОЛКА МИ ОСТАНОВИХА ЧЕ ПОРАДИ ТОВА ЧЕ НЕ МИ Е ИЗВАДИЛА НЕРВА АЗ СЪМ ПОЛУЧИЛА КИСТА-ОПЕРАТЦИЯТА КОЯТО ПОЛСЕДВА Я ПЛАТИХ АЗ НЕ ТЯ-ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ НЕЩО ЗА ТАКИВА ,,ДОКТОРИ,,КАТО ЗЪБОЛЕКАР НАЧЕВА.
ДР.ВАЛЕРИ СТЕФАНОВ НАЙСТИНА ВЗИМА МАЛКО ПО СКЪПО ,НО ПРИ НЕГО ТАКИВА ГРЕШКИ НЯМА

# 10
  • Мнения: 3
ЗДРАВЕЙТЕ,ИНТЕРЕСУВА МЕ ДАЛИ НЯКОЙ ОТ ВАС СИ Е ПРАВИЛ БОНДИНГ ИЛИ ФАСЕТИ ПРИ СТОМАТОЛОГ В ПЛЕВЕН?ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ТЪРСЯ ДОБЪР СТОМАТОЛОГ ТУК,ЗА ДА МИ НАПРАВИ ФАСЕТИТЕ,ИЛИ ДА ОТИДА НАПАРВО В СОФИЯ?АКО ИМА НЯКОЙ,КОЙТО Е МИНАЛ ПО ТОЗИ ПЪТ,ЩЕ МИ Е ОТ ПОЛЗА ДА ЧУЯ МНЕНИЕТО МУ.

# 11
  • Мнения: 214
Не съм от Плевен, но съм пациент на Д-р Хриси Начева, мога да кажа, че е 100% - ов специалист, за нея само суперлативи.

# 12
доктор НАЧЕВА Е НАЙ НЕКАДЪРНАТА ЛЕКАРКА В ПЛЕВЕН,ЗАРАДИ НЕЙНА ГРЕШКА МОЯ НОВ ЗЪБОЛЕКАР ПОПРАВЯ СЪЩО ЩЕТИТЕ-А НА ЛИЦЕ Е-ДОКТОР НАЧЕВА НЕ Е ИЗВАДИЛА НЕРВ НА ЗЪБА МИ-СЛЕД КОЕТО МИ СЛОЖИ МЕТАЛОКЕРАМИКА И СЛЕД 1 ГОДИНА С УЖАСНА БОЛКА МИ ОСТАНОВИХА ЧЕ ПОРАДИ ТОВА ЧЕ НЕ МИ Е ИЗВАДИЛА НЕРВА АЗ СЪМ ПОЛУЧИЛА КИСТА-ОПЕРАТЦИЯТА КОЯТО ПОЛСЕДВА Я ПЛАТИХ АЗ НЕ ТЯ-ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ НЕЩО ЗА ТАКИВА ,,ДОКТОРИ,,КАТО ЗЪБОЛЕКАР НАЧЕВА.
ДР.ВАЛЕРИ СТЕФАНОВ НАЙСТИНА ВЗИМА МАЛКО ПО СКЪПО ,НО ПРИ НЕГО ТАКИВА ГРЕШКИ НЯМА
Д-р Капсъзова е много добра, но за съжаление тези дни напуска страната.
Къде се намира кабинета на Др Валери Стефанов? А той занимава ли се с орална хирургия?

# 13
  • Мнения: 16
Мога да ви препоръчам от личен опит най- добрия стоматолог в Плевен- д-р Георги Бързашки. Работи с касата и е много добър като човек и като стоматолог .Цялото семейство сме при него мога да ви кажа ,че ходя с удоволствие на зъболекар никога не съм изпитвала болка или страх.Работи в Стоматологията на 4 -тия етаж 20 кабинет само след обяд.Няма да се разочаровате а ако не сте осигурени не взима и скъпо. Навсичко отгоре е и много готин Simple Smile успех.

# 14
  • Мнения: 1
Мила, аз съм от Плевен, но последно отидох при старата си зъболекарка, когато ми се наложи да ми вадят мъдрец преди година, а само на нея имах доверие. Тя лекува цялото ми семейство, което живее там.
Проблемът е, че не и помня фамилията Embarassed Нали знаеш, семейният лекар/зъболекар си е почти като семеен приятел.
Казва се Боряна и работи в Стоматологията. Мисля, че на първия етаж на сградата имаше списък с всички практикуващи там зъболекари. Фамилията й е тривиална: Георгиева, Петрова, Димитрова... не съм сигурна.
Работи със здравната каса.
На средна възраст е, наистина МНОГО опитна.
Успех и смелост Peace
Д-р Боряна Кирилова, кабинет 38 на втория етаж.

Общи условия

Активация на акаунт