Отчет на набор 2003 - 29

  • 10 151
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 211
и ние за първи път се отделихме за повече от една вечер с Габи.
юли месец не беше на градина. гледаха я бабите.
първите 2 седмици майка ми, но ние живеем с тях в една къща, така че нямаше проблем.
вторите 2 седмици свекърва ми и спа там общо 5 нощи, веднъж 2 поредни и 2 път 3 нощи. взимах си я само, когато мъжът ми е  нощна смяна да не съм сама. много й хареса и на мен също Mr. Green е, от време на време ми беше мъчно, но пък ги проверявах редовно по телефона, че много нямам доверие на свекърва ми и постоянно инструктирам какво трябва да се прави.
от петък съм в отпуска и Габи пак не е на градина, ходи само 1 седмица, но така се беше затъжила за приятелите от градината Simple Smile аз аз се притеснявах как ще отиде след 1 месец прекъсване.
утре заминаваме на почивка в Пампорово, но днес ни блъснаха колата, че пак проблеми. трябва да взимаме от приятели Tired и Габи само ме успокоява "не се притеснявай, всичко се уреди". много е миличка и добричка! не знам как ще вирее в този враждебен свят, дано докато порасне да се пооправят малко хората Praynig

# 241
  • Мнения: 14 133
very nice, приятна почивка в планината!!!!   bouquet
Колко е миличка Габи, браво!!!  Heart Eyes
Моят дзвер сякаш никога няма да се сети да ме успокоява, мъже!!!!!  Joy

# 242
  • Мнения: 343
E, това е то да имаш момиченце.Ще те успокои, ще се гушне в теб, ще те разбере. Много неприятно с колата. То винаги, когато се опитваш да я опазиш, точно тогава ще я блъснат, говоря от опит. Mr. Green

# 243
  • София
  • Мнения: 15 219
Моят дзвер сякаш никога няма да се сети да ме успокоява, мъже!!!!!  Joy

Иво мен ме успокоява.
Ако нещо се ударя, примерно, или фуча, че нещо си не е наред.... идва и ми казва: "Мамо, успокой се, аз съм добре!"  Laughing

# 244
  • Мнения: 343

Иво мен ме успокоява.
Ако нещо се ударя, примерно, или фуча, че нещо си не е наред.... идва и ми казва: "Мамо, успокой се, аз съм добре!"  Laughing


 newsm62 newsm62  Всичко друго няма значение, щом детето е добре. Joy Joy

# 245
  • Мнения: 141
И моя Ивчо днес ме трогна до сълзи,нещо бях се ядосала на татко му,а той идва и ме гушка и ми казва
-момо не бой се аз те обичам Hug
Това се случва за първи път

# 246
  • Мнения: 14 133
Сладурковци!!!  Heart Eyes
Трогнаха ме вашите дечица.    bouquet

# 247
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И мен ме трогнаха.  Heart Eyes
И моето ме успокоява но само когато съм болна.

# 248
  • Мнения: 14 133
И мен ме трогнаха.  Heart Eyes
И моето ме успокоява но само когато съм болна.
Браво!!!  Hug
А моето дори тогава не ме успокоява.  Sad
Аз насред лято съм почти без глас.  ooooh! Гърлото ми е в ужасно състояние. Ще се черпя с АБ.
Хубавото е, че покрай този проблем, минах и на профилактичен преглед при GP-то.  Wink

# 249
  • София
  • Мнения: 3 421
Вчера ми се роди още един племенник(на брат ми бебето) - Голям мъж - 3600 гр и 53 см. Мноооого съм щастлива. Обаче снощи пихме, пихме, пихме и сега не съм особено добре Laughing Хич не съм в кондиция за работа.

Нашият малчо викал на вуйчо си - Честито, Честито, голям като теб да стане(за справка брат ми е 1.92).

# 250
  • Мнения: 14 133
Етиа, честит племеник!!!   bouquet
Да е жив и здрав, и голям като татко си да порасне.  Wink
Ще се оправиш, като поспинкаш довечера.   hahaha Няма как, трябва да се уважи новия човек.

# 251
  • Мнения: 343
Етиа, честито. Да е жив и здрав бебчо, много да ви радва, а ти да си коригираш съня  smile3507

# 252
  • Мнения: 2 732
Здравейте ! В нашата градина има заушка .Две деца са болни .Четох сега в нета и си задавам въпроси -нали са ваксинирани децата ,как тогава се разболяват ? Оф аман от болести Tired

# 253
  • Мнения: 687
VLD, за съжаление, това че децата са ваксинирани, изобщо не е гаранция, че няма да се разболеят от дадена болест... уж трябва да ги карат по-леко, но и това не е много сигурно Confused
Дано да ви се размине, че заушката не е от най-приятните болести до колкото знам Hug

Етиа, честит ти племенник!
Да ви е жив и здрав!

И да подшушна само, че си имаме мама /че и модераторка Wink/ рожденичка . Поздрави тук.

# 254
  • Мнения: 7 201
Етиа, честит племеник!!!    bouquet
Да е жив и здрав, и голям като татко си да порасне.  Wink
Честит голям мъж и от мен!  bouquet
VL7-дано ви подмине болестта! Praynig
Днес Дани вече си е намерил приятелче-наборче на почивката. Party Много съм радостна,че има връстниче,с което да играе. Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт