Има ли такава количка?

  • 2 415
  • 20
  •   1
Отговори
Моля, някой да ми каже има ли някъде количка, която да е лека (не повече от 7 кг.), да е с превъртаща се дръжка или възможност коша да се обръща, така, че бебето да е с лице към майката и да не е много скъпа (около 400 лв.)???

За бебе над 6 м.

Ако някой знае къде има такава, моля да ми каже!! Hug

Благодаря предварително!!!

П.П. По принцип съм харесала тази, ако се превърташе дръжката, щеше да е идеалната за мен количка на 100%

цялото инфо за коликата е ТУК

# 1
# 2
  • Мнения: 307
Аз съм с Ария-та ,наистина е страхотна PeaceА защо толкова държиш дръжката да се превърта?
Иначе имам и комбинирана Мамас енд Папас,сенника й се обръща и е също много маневрена ,но е малко по-тежка и по-скъпичка Simple Smile

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Ариа-та е много добър избор  Peace А за обръщането - не се сещам, за количка която хем да й се обръща дръжката, хем да отговаря на другите ти изисквания  Thinking

# 4
  • Мнения: 22 414
Аз не виждам смисъл от превъртаща се дръжка за бебе над 6м, но ти си преценяваш все пак.
Аз съм с лятна количка Грако, Ретро, струва 230лв, много лека, маневрена, определено ми харесва. В сравнение със зимната ми е просто като перце. )))

# 5
Много ви благодаря, момичета!!! Hug  bouquet
Ми за превъртащата дръжка, не аз държа толкова, а майка ми все ме го казва, че било много важно!!! newsm78 То със зимната така свикнах, но пък... всички летни колички са такива, аи порасналите дечица, май не искат да гледат все лицето на мама Wink newsm78

Ще се почудя още малко и май ще си поръчам тази, която съм си харесала, все повече положителни мения чувам за нея Hug

# 6
  • Мнения: 11 003
Не ти препоръчвам превъртаща се дръжка - не само, че е по-слаба и чуплива, но и количките с такива дръжки са по-тежки. А щом детето ти стане на 4-5 месеца, вече няма да му е интересно да гледа към теб.

# 7
  • Мнения: 4 428
И за мисля, че много добър избор си направила  Peace И превъртаща ес дръжка на лека количка няма.
А Ариата има доста голямо прозорче на сенника, през което може да гледаш бебето Grinning

# 8
Моля, някой да ми каже има ли някъде количка, която да е лека (не повече от 7 кг.), да е с превъртаща се дръжка или възможност коша да се обръща, така, че бебето да е с лице към майката и да не е много скъпа (около 400 лв.)???

За бебе над 6 м.

Ако някой знае къде има такава, моля да ми каже!! Hug

Благодаря предварително!!!

П.П. По принцип съм харесала тази, ако се превърташе дръжката, щеше да е идеалната за мен количка на 100%

цялото инфо за коликата е ТУК

# 9
  • Мнения: 283
Аз я гледах тази количка и наистина е много лека и удобна и е широка за бебето!!! да ти кажа, май и аз ще си взема такава - още повече, че в магазин "Пакостник" я има и не се плаща за доставка, ако има такъв магазин наблизо при теб не се колебай!!! Нистина  емного хубава!!! Hug

# 10
  • Мнения: 4 784
....да е с превъртаща се дръжка или възможност коша да се обръща, така, че бебето да е с лице към майката...???
За бебе над 6 м.
Според мен за бебе над 6 месеца, не е нужно да има превъртаща се дръжка или да гледа към майка си, освен ако допълнителни причини не го изискват.
Тази, която си избрала изглежда много добре.

# 11
  • Мнения: 9 973
наистина дръжката отежнява допълнително теглото и става лесно чуплива

# 12
  • Мнения: 469
Виж и тази количка.

# 13
  • Мнения: 4 428

Ариата е доста по-добра от това Джордани  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 44 025
Лятна количка мисля, че няма с превъртаща се дръжка, а и не е нужно...Да не говорим, че когато се превърти дръжката обикновнно количката става трудна за бутане.

Общи условия

Активация на акаунт