Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 юни 2005, 16:18 ч.

Детска кухня

• 1 739
  • 24
  •   1
Отговори
Здравейте,

Интересуват ме видовете детска кухня, които се предлагат от детските градини и яслите?

Както и коя за каква възраст на децата е?

Благодаря!

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
В София кухнята е млечна и е от навършени 10 месеца. В другите градове има и от по-малка възраст доколкото си сполням от писаното във форума.

# 2
  • София
Само да допълня инфото за София - има меню и за алергични дечица, освен стандартното.
А има и частни кухни, които разнасят храната по домовете.
Не пишеш от къде си. Дай повече данни за къде се интересуваш - така най-точно ще ти бъде отговорено Grinning!

# 3
  • София
В София не е ли от 9 навършени месеца? Лекарката днес ми даде бележка и каза като навърши 9 месеца да започна да давам храна от кухнята. Ние сме в Люлин 9.

# 4
  • софия
трябва ли да се подава някаква молба за детската кухня предварително?

# 5
  • София
Зависи от кухнята. При нас (в "Западен парк") не искаха да се подава молба, но знам, че в някои други кухни искат.

# 6
Здравейте,

Чак сега влизам. От София съм. Питам, защото скоро ще разнасям кухня по домовете.

Кажете ми каква цена не би ви била в тежест, за да плащате, ако кухнята ви се носи до вратата?

Също така бихте ли се възползвали от подобна услуга?

# 7
  • Sofia
Има значение каква ще е кухнята т.е.какво ще е менюто.Или само транспорт ще изпълнявате?!За цената може би нещо средно между държавната 0.85ст. на ден и частната 53лв. за месеца.Незнам колко се получава на ден ,но над 1лв.Значи например около 30лв. до 35лв. предполагам,че ще устрои доста хора.
Ще следя темата с интерес на нас ни предстои на есен да почваме кухня.В Лозенец сме.

# 8
  • sofia
мен вече ме е "страх" да си помислям за такива частни услуги - след като се консултирах с яслата, която е 180 евро + 100 лв транспорт, а и гледах предаването за частните училища - минимум 5000 лв. на година Shocked ...
иначе бих се възползвала от такава услуга, но да не говорим с "пъти" разлика от държавната - а и зима иде...

# 9
  • софия
Аз също бих се възползвала от такава услуга есента , мисля че е много удобно

# 10
  • София
Мисля, че ако предлагате качествена и разнообразна храна много майки биха се възползвали от услугите Ви. Тук от време на време се появяват теми, в които майки питат дали знаем за частна кухня, която разнася храна по домовете в този или в онзи квартал.
Успех!

# 11
Здравейте пак,

Благодаря Ви за отговорите!
Имайте предвид, че нашата цел е да получавате качествена кухня на добри цени за транспорт.
Съвсем скоро ще е готов сайтът ни и ще ви го дам.

Все пак продължавайте да оставяте мненията си по моя въпрос. Те ще ни бъдат необходими.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
tate bobi - сега е лято и всеки ден не е проблем да се ходи на детска кухня!

Ако сте готови до есента и зимата, си мисля че съвсем ще сте полезен за много мами Simple Smile

Успех и дано наистина сте на ниво  Flutter

# 13
  • sofia
Здравейте пак,

Благодаря Ви за отговорите!
Имайте предвид, че нашата цел е да получавате качествена кухня на добри цени за транспорт.
Съвсем скоро ще е готов сайтът ни и ще ви го дам.

Все пак продължавайте да оставяте мненията си по моя въпрос. Те ще ни бъдат необходими.

shte chakam podrobnosti i az,che mnogo me valnuva Simple Smile

# 14
  • София
Наесен ме бройте и мен сред потребителите и на такива доставки.
Всяка цена по-ниска от бурканче зеленчуково или месно пюре за 3 лева + бурканче плодово за два лева на ден мен би ме устройвала  Grinning
Много скъпи хубавите пюрета, досвидява ми се чак, грях ми

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт