Rexona откри:

  • 5 850
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 662
Като българка, която не изкарва всеки ден говедата, смея да заявя, че не долюбвам деодорантите. През зимата почти не ползвам, а лятото - стик и то не на Рексона.

# 16
  • Мнения: 139
Ама чакайте сега, ок, и аз не ползвам дезодорант, а стик, т.е. грижа се да не мириша като изпуснат пор вдовец по начин, който според мен вреди по-малко на природата, не е в това въпросът.

Лиске, баба Гана може и да не ползва дезодорант. Но и те в Англия си нямат говеда за пасене, нали? И там всички са Бекъмовци без изключение, пък ний тук добре, че сме отчували няколко представителки на КМ та да  чуем, че и Виши се произвежда някъде у Европата.

Чудното ми е как тази марка очаква да се развива у нас след подобно съвременно "откриване на Америка"?

# 17
  • Мнения: 139
Това означава,че българките миришат 3 пъти по-малко от англичанките и знаят да си подбират козметиката Peace

Според мен значи, че българките се КЪПЯТ 3 пъти по-често от англичанките, та за това са занижените ни нужди от ползване на дезодорант Laughing
На откривателя: "Честита баня!"

# 18
  • Мнения: 871
Ма те баба ви Мара или Гана и пет рексони са си изпръскат пак на говеда ще си ухаят....там няма оправия.
Иначе дезодорантите са евтина и некачествена козметика, лично за мен!!! Та затова не ги ползвам!

# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
рексона не ползвам от ония години, когато си я купувах по 13 лв и беше най-свястното, което се предлага по народните магазини като аромат.
а такъв род дезодоранти съм забравила от поне 10 г.

'удрят' по нация, която знаят че ще си премълчи и няма да нададе глас Laughing заради статистиката
ние имаме слава на много търпелив и съгласяваш се с всичко и всеки народ Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 430
рексона не ползвам от ония години, когато си я купувах по 13 лв и беше най-свястното, което се предлага по народните магазини като аромат.
а такъв род дезодоранти съм забравила от поне 10 г.

'удрят' по нация, която знаят че ще си премълчи и няма да нададе глас Laughing заради статистиката
ние имаме слава на много търпелив и съгласяваш се с всичко и всеки народ Mr. Green
Ами давай напълно да ги бойкотираме Mr. GreenИ ние можем да ударим по"нацията" им Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 423
Направо ви се чудя, че се засягате толкова!!!

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
да бе, дреме ми.
хич даже и не си го слагам Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 2 430
Направо ви се чудя, че се засягате толкова!!!
Ами да засегнати сме!
Залютя ни на очите от миризмата на Рексона
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 668
Аз си спомням , първият път , когато посетих Лондон , колко много ме потресе визията на англичанките  Confused Зле облечени жени , с грозни дрехи ,  с ужасни коси / думата прическа не може да се използва / ...Но  Naughty смея ли да се изказвам , щом ползвам Рексона 3 пъти по - малко  Crazy

# 25
  • Мнения: 154
Може би българката се къпе 3 пъти по-често?Или смърди по принцип 3 пъти по-малко?
Не винаги честата употреба на дезодорант означава ,че миришеш добре!

Абсолютно! Просто не смърдим толкова!  Joy

# 26
  • Мнения: 6 618
Не ползвам дезодорант нито пък някой друг продукт на Рексона.
В това проучване намеква ли се ,че сме "по-зле миришещи" ,че толкова се обиждате?
Може пък да си правят проучване кой пазар да атакуват.

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ей ся пак се хванахме за косите Grinning
кои жени са най-красиви, поддържани и дезодорирани

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Намерили с кого да ни сравняват...
Може би това е по-вероятната причина:

Може би българката се къпе 3 пъти по-често?Или смърди по принцип 3 пъти по-малко?
Не винаги честата употреба на дезодорант означава ,че миришеш добре!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 430
Ами така е не ползваме Рексона защото си имаме много по-хубави Българска Роза,.............например Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт