Дали се случило.Бременна ли съм.

  • 3 066
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: X
Здравей те момичета.Много от вас може би знаят че миналия месец направих аборт.Това беше на 11-ти.До този месец всичко беше нормално,но преди 5 дни,гърдите ми отново започнаха да растат с пълна сила.Уж се пазим,уж не се изпускал вътре,а гърдите ми растът,убонянието ми се изостри,гадене и киселини.Нямам закъснение,но вече се чудя какво става.Дали е възможно отново да съм забременяла.
Ще съм ви благодарна за мненията.

# 1
  • Мнения: X
Забравих да пиша,че ужасно ме сърбят гърдите,зърната,корема и най вече около пъпа.Появиха ми се пъпки.Може ли да е от нещо друго.

# 2
направи си тест и ще разбереш, ние няма как да познаем. Peace

# 3
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Обикновения тест ще ти покаже 2 чертички до 7-8 седмици след аборта, поради наличние на хормона.
Посъветвай се с лекар, той ще ти каже как да процедираш

# 4
  • Мнения: 1 085
Успокой се и не си втълпявай разни неща.Щом сте се пазили няма от какво да се страхуваш.Понякога самовнушението какво ли не прави.Аз имах тези симптоми и много други но не бях бременна.Просто е внушение според мен.

# 5
  • Мнения: 26
Най-добре се обърни към лекар.
По-рано Хриска-Писка на подобни постове или теми казваше "ей сега хвърлям боба".
Поне направи тест, как можем да кажем каквото и да било!
Пожелавам ти скоро да видиш двете чертички и всичко да е успешно и безпроблемно до финала.

# 6
  • Мнения: 1 085
Теста сигурно ще е положителен, тя скоро е правила аборт.Изчакай малко поне да видиш дали ще ти дойде и тогава отивай на лекар.

# 7
  • Мнения: X
Момичета направих си тестове-отрицателни.Както казах на скоро правих аборт и бях се захванала с други работи за да не го мисля.Мъжа ми беше човека който каза,яяяя колко са ти пораснали гърдите,или пък че съм имала страшно обоняние.Знам,че няма как да хвърляте боб,искам просто мнения.Благодаря ви за отговорите.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 908
anhelika желая ти много успех  и в най-скоро време да видиш двете чертички! Hug

# 9
  • Мнения: 1 085
Казах ти .Изчакай датата на М. и ако не ти дойде си направи тест.Щом са отрицателни значи няма нищо., но ти пожелавам идните месеци да ти се случи чудо.

# 10
  • Мнения: X
Момичета.Днес си правих тест.Има едваааааа забележима втора чертичка.Незнам дали да и вярвам.Какво ще кажете.Утре ще си напрявя друг.Едва се вижда.Дали ми се привижда на. newsm78

# 11
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Възможно е да от хормона,който още е в тялото ти след аборта...
Защо не си пуснеш кръвен тест?

# 12
  • Мнения: X
Онзи ден си преавих тест и беше напълно отрицателен.Ще чакам.Може просто да ми се е привидяло.

# 13
  • Мнения: 674
Кръвен тест е най-сигурен Peace Успех Praynig Hug

# 14
  • Мнения: 1 085
Тестовете няма да ти покажат правилно.Скоро си правила аборт и затова не можеш ли да го проумееш.Иди на гинеколог. ooooh!Хората ти говорят пък ти си знаеш твоята си.

# 15
  • Мнения: 304
Кръвен тест и повторение след ден два. Ако има нещо би трябвало количеството на хормона да нараства.
Дано е това, което искаш да бъде!

# 16
  • Мнения: 1 054
А пък аз съм объркана тотално... не знам какво да ти пожелая да е... ако си бременна и отношението на околоните към теб е пак същото и пак ще ти се наложи аборт... наистина не знам какво да ти пожелая... НЕ ме разбирай погрешно, моля, но миналия път като ти видях темата ми стана много криво и тъжно... Успех в ... каквото искаш да ти се случи!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 908
Неразбирам защо ще стоиш и ще чакаш за да направиш пак уринен тест.Както виждаш всички ти казаха отиди пусни кръвен Peace в която лаборатория ти е най-удобно и след два часа ще имаш сигурен резултат в ръцете си.Успех.

# 18
  • Мнения: 93
Само едно ще те посъветвам.Недей да правиш втори аборт по желание.Ще се справиш някак.
Успех  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 908
Точно така!

# 20
  • Мнения: X
Бъни,не мога да отида на лекар сега.Имам 1 ден от закъснението.
Другото което е,питала съм в лабораторията за кръвен тест ама не можело да стане,не правели такива тук.Това е.
Благодаря ви за отговорите,не съм искала никой да дразня.

Публикувана от: ҳ̸Ҳ̸ҳBunnyҳ̸Ҳ̸ҳ 
Вмъкни Цитат
Тестовете няма да ти покажат правилно.Скоро си правила аборт и затова не можеш ли да го проумееш.Иди на гинеколог. Хората ти говорят пък ти си знаеш твоята си
Това не мисля,че е правилен коментар.По горе писах,че преди 2 дни правих тест и беше отрицателен,а сега е с още една едва доловима втора чертичка.

# 21
  • Мнения: 1 085
Няма правилни и не правилни коментари.И аз по горе писах че си правила аборт на скоро и може и да ти покаже положителен резултат.Пожелавам ти да си бременна но все пак трябва лекар защото ние не сме медиуми.Изказвам мнение което наистина трябва да се вслушаш.За твое добро е.Или поне си изчакай няколко дена да ти закъснее.Ако закъснее  повечко тогава прави тест.Мале направо се ядосах с теб.

# 22
  • Мнения: X
Моля някой модератор да заключи темата.
Виждам,че има хора на който им е криво нещо и гледат да си го искарат на другите.

# 23
  • Мнения: 1 054
Ами, ако през месец ще гледаме теми "Бременна ли съм" "Накараха ме да направя аборт" Наистина по-добре да се заключи. Знам че не ти е лесно, но като не ти е лесно мисли преди да вършиш такива неща. Не може при положение, че знаеш какво се е случило и как се държат с тебе пак да забременяваш... много отговорно!

Цитат
Момичета.Много ми е гадно направих аборт по-желание.Таткото не го искаше.Нашиете застанаха срещу мен и не издържах на натиска.Исках си бебчето,ама. Много ми е гадно.
Може би не е тук мястото да го казвам,но исках да ви споделя.И пак няма да ми олекне.

За да не е гол поста ми.. ето как започва темата ти от 13ти юни! Кажи ми това постъпки на зрял и здравомислещ човек ли са? И пак казвам... не искам да те обиждам и наранявам, но ти пък не мислиш на момичетата със спонтанни аборти или с години неуспешни опити какво им е...

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 15:34 от BubolecheMeche

# 24
  • Мнения: 1 085
Така ли е постъпила  #Crazy аз не подозирах.Мислех че е направила спонтанен аборт.Мисля че повече няма да отговарям по тази тема.Извинявай anhelika но си много нагла да пускаш такива теми.Оправяй се.Съвет от мен няма да получиш повече.

# 25
  • Мнения: 481
Момичета, МОЛЯ ВИ.....не се нахвърляйте така срещу това младо момиче! Ако прочетете цялата му тема /"тъжна съм" в подфорум "Майки бъдещи и настоящи"/ ще разберете по-добре защо е направила аборта,и как всички, включително мъжа й,който отначало е искал и е направил това дете, после се е отметнал...са били срещу нея,и тя явно се е почувствала притисната и уплашена.  Tired
НИКОГА не съм удобрявала аборта по желание, не го правя и сега, но не я нападайте така. тя си има своята мъка, белязка за цял живот, за което е видно от темата й че наистина съжалява... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 054
Тай, и аз я разбирам... а ти точно както си разбала, че е била притисната и сега е белязана за цял живот... не нейно място би ли рискувала да забременееш отново, ако само преди месец са се случили "белязката" и "притискането" ? Не съм я нападала просто изразих мнението си, че за мен е най-малкото и най-меко казано неразумно да забременява пак. Помолих да бъда разбрана, но както винаги става като изразя мнението си (а то е често това, което другите премълчават незнайно защо) се оказа, че аз съм кривата и злобната... Хубава вечер, дами!

# 27
  • Мнения: 1 085
BubolecheMechе Просто не си заслушава.И от мен хубава вечер на всички ви.Авторката просто не разбира какъв риск е да забременее веднага след аборт.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 908
Дано все пак поне малко се вслуша в нашите мнения и съвети и разбере че не е шега работа.

Общи условия

Активация на акаунт