Тантум Роза

  • 17 050
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте!
Скоро прочетох статия за препарата "Тантум Роза"(препарат използващ се при наличие на бяло течение и възпаление на влагалището).Има ли някоя от вас която да е чувала за него или го е използвала?Споделете моля мнението си ,и предварително благодаря.

# 1
Zdrasti,da az si go kupih dnes,za6toto imam ujasno bqlo te4enie i sarbej,i trqbva da ti kaja,4e kato se podmih s nego napravo 6tqh da umra ot parene imah 4ustvoto,4e 6te mi izgori otdolu,no sega se 4ustvam ok,no m e 6ube da go polzvam sas intimniq du6!

# 2
  • Мнения: 822
На мен гинеколожкото ми го предписа някьде втората седмица  след като родих.Не сам го използвала с интимен душ.Мисля че едно пакетче се разтваряше в литьр или литьр и половина вода и само се подмивах не сам имала проблем.Доколкото си спомням на опаковката пишеше че по чувствителните могат да получат парене или сьрбеж.но за всеки случай говори с гинеколог.

# 3
  • Мнения: 17 546
Ползвала съм го. Доволна съм! Разрежда се в половин литър едно пакетче. Това е само за профилактични промивки. По принцип влагалищните промивки не се правят само с чиста вода. Бяло течение и възпаление едва ли ще излекува.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 826
Ползвала съм го,не за вътрешни промивки.Много съм доволна.Дори за дъщеря си съм го ползвала/7г/ по съвет на педиатърката.

# 5
аз го ползвам,че имам някакви бактерии  Rolling Eyes , не съм получавала парене, мисля, че помага,само дето на мен ми казаха едно пакетче от 500mg  да го разтварям в 200 или 300 ml  топла вода!  newsm78, а знаете ли нещо за цистит,че май съм го пипнала ?

# 6
  • Мнения: 17 546
...а знаете ли нещо за цистит,че май съм го пипнала ?
Доктор! Peace

# 7
  • Мнения: 250
Моя гинеколог ми е казвал,че са изключително вредни промивките и от всички лекари се отричат, аз не бих си направила, още повече на своя глава  Peace

# 8
  • Мнения: 1 495
Ами да ти кажа на мен ми го изписа лекарката ми миналата година като имах бактерия някаква . Доста ми помага, даже сега имах някакво неразположение и пак си направих промивки няколко пъти и сега съм значително по - добре.

# 9
  • Мнения: 250
Мила, доктора ми обясни на мене , че така се "отмиват" полезните лактобацили, за това каза, че не е добре

Общи условия

Активация на акаунт