Мнение за д-р Румен Русев от клиниката в Плевен

  • 3 407
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Много ще съм благодарна,ако някой сподели мнение за д-р Русев.Д-р Тодорова ме насочи към него за консултация,относно т.нар. Активна имунизация.Не съм много наясно с процедурата и за това ще съм благодарна на всяко мнение Simple Smile

# 1
  • Мнения: 313
д-р тодорова не е ли генетичка??!! аз уж съм изучила всички лекари от Плевен, защото искам да се ориентирам към някой, понеже в София ми е много неудобно заради пътуването, но този не съм го чувала? Явно малко от момичетата от форума са ходили в Плевен, защото и аз исках мнение за д-р Емин, но почти никой не е отговорил  Sad Sad

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Д-р Тодорова е ендокриноложка,тя работи предимно в София,но има консултации и в Плевен.

# 3
  • до морето
  • Мнения: 494
Цеци какво е това активна имунизация? Срещнах няколко мнения в Зачатие на момичета, на които това е правено в клиника в Солун, но не раззбрах какво точно представлява процедурата. Мисля, че ако се направи това не трябва да се правят останалите вливания, но правилно съм разбрала? През август смятам да отида отново до Плевен за да ми насрочат конкретни процедури преди инвитрото и ще питам и за това.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
ЦИТАТ:Най-общо това е процедура, която се прилага при повтарящи се спонтанни аборти и, в последните години, и при неизяснен стерилитет. Взема се известно количество кръв от съпруга /или от друг донор/, обработва се и по определена схема се въвежда в организма на жената. Очаква се, че тя ще изгради т.нар. блокиращи антитела, които да защитят бременността и нещата да се развият успешно до термин. При някои двойки помага, при някои не. Д-р Русев сподели, че това е доста остарял метод, но и той е имал и продължава да има своите успехи.
Душка,това ми е отговорила Грейс в Зачатие.Но за другите вливания не знам дали трябва да се направят и те,ако се прави тази активна имунизация.Дадоха ми час за доктора за 30 този месец,но се разколебах дали да го използвам.Разбрах,че тази активна имунизация струва около 600 евро.Няма да имаме тази възможност за съжаление,дори и да съм подходяща за имунизацията.

# 5
  • до морето
  • Мнения: 494
Еее това си сериозна сума Shocked
а в същото време не се знае дали ще помогне newsm78 ей това ми е много странно!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Да,Душе,за съжаление с всичко е така CryА иначе,ако не успея нещо да направя и се обвинявам,че не съм опитала всичко Sad

# 7
  • Мнения: 172
При теб вливания на Имуновенин не помагат ли? Или не си се занимавала с този въпрос? Някъде бях чела, че този метод, който описваш се е прилагал преди да започнат да прилагат вливания на Имуновенин.

Общи условия

Активация на акаунт