Изчезнал човек - Румен Димитров-Dexter

  • 17 535
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
От понеделник привечер Румен Димитров е в неизвестност. Момчето е познато в българските фотофоруми с ник-а Dexter.  В неделя се е върнал в София от фотопленер. Близките и познатите му не си спомнят, нещо да ги е смутило или да им се е видяло странно в поведението му.
 Тук влизат ужасно много хора - ако някой знае нещо или пък някъде за последно го е видял да уведоми Полицията. Всякаква информация би била полезна. Да се надяваме, че момчето е живо и здраво.

Ето актуални снимки на Румен Димитров:






Повече във Фото-култ


Още във Фото-Форум

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 15:32 от Double with Cream

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Може ли малко повече информация,работата ми е свързана с постоянно движение в София.Височина,с личен автомобил ли се е придвижвал(ако да какъв)?

# 2
  • Мнения: 1 895
Съжалявам, нямам лична информация - просто ник в интернет пространството. Не съм го виждала на живо и нямам идея колко е висок и каква кола кара.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
Ще се оглеждам през деня почти половината от София обикалям

# 4
  • Мнения: 528
Как така изчезват тия хора?!
Тръпки ме побиват. Дано да е жив и здрав и да се появи скоро.
Ще се оглеждам и аз.

# 5
  • Мнения: 152
Кое е истина бе? Във форума на Фиатаджиите казват, че е тръгнал с влак за Сф, ама не е стигнал...
я да се уточнят версиите предлагам!

# 6
  • Мнения: 172
цитат:

току що се чух със стеффо който е пътувал с декстер за пленера, каза че са се върнали в неделя привечер, и всичко си е било нормално, каза също че не е казвал че ще ходи някъде, и е изглеждал добре, Стефо при първа възможност ще влезне в форума да напише в темата по подробно !!!

# 7
  • Мнения: 152
оки, респект!  Peace

# 8
  • Мнения: 247
Оповестяването, че някой е изчезнал става с писменото съгласие на близък майка, баща, съпруга. Ако няма подпис в полицията всякакво разпространяване на информация е незаконно!Има условия при които става обявяването. Изпълнени ли са условията?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Оповестяването, че някой е изчезнал става с писменото съгласие на близък майка, баща, съпруга. Ако няма подпис в полицията всякакво разпространяване на информация е незаконно!Има условия при които става обявяването. Изпълнени ли са условията?
Мисля,че сега бюрокращината е най-малкият проблем за семейството

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 17:08 от Madam Stasita

# 10
  • Мнения: 1 895
Темата във фото култ е пусната със съгласието на близките му. Те също се тревожат, разбираемо. Надявам се това да е достатъчно, за да приемем, че условието е изпълнено! Доколкото разбрах от вторник е обявен за общонационално издирване. Утре би трябвало да излезе съобщение и в някои всекидневници.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 17:14 от Double with Cream

# 11
  • Мнения: 247
Незаконно е. Какво общо има бюрокрацията? Дали ти харесва или не трябва да се спазват законите!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 430
Незаконно е. Какво общо има бюрокрацията? Дали ти харесва или не трябва да се спазват законите!
Абе жена изчезнал е човек всяка секунда е ценна,след като пише ,че е обявен за общонационално издирване,какво очакваш,от форума на BG-Mama да звъннат на семейството и да питат може ли да помогнем?

# 13
  • Мнения: 1 258
Ужасно е.Така се надявам всичко да ОК и да е станало някакво недоразумение.Цял ден не ми излиза от главата.

# 14
  • Мнения: 172
Незаконно е. Какво общо има бюрокрацията? Дали ти харесва или не трябва да се спазват законите!

 newsm78 не те разбирам..честно

Общи условия

Активация на акаунт