мигла в окото

  • 17 141
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
моето момиченце има мигла в окото как да я махна  Thinking от няколко дни е

# 1
  • Мнения: 8 163
 Shocked Е как така от няколко дни? Окото само се почиства. Може да е друга мигла. Моят съвет е да не бърникаш там.

# 2
  • Мнения: 1 334
сама ще си излезне, недей да бъркаш в окото на детето ти, може да го разраниш и замърсиш; ако детето се тормози от това я заведи на лекар, но недей ти да бъркаш

# 3
  • Мнения: 83
Ами на моето момиченце общо взето по същото време беше влязло някакво чуждо тяло в окото (доколкото си спомням беше малко конче) и аз го извадих много внимателно с кутрето си. Приплъзнах с меката част на пръста много бързо. Успех  Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Може да пробваш да капнеш физиологичен разтвор и така по-лесно ще си падне мигличката!

# 5
  • Мнения: 1 080
НЕ ПИПАЙ!!!
Ще си падне сама.
Според мен не може да стои няколко дни - друга е!!!
А и между другото, какви са тея коне    #Crazy #Crazy #Crazy

# 6
  • Мнения: 9 973
не пипай окото,ще излезе сама

# 7
  • София
  • Мнения: 418
ще излезе само доката плаче. сложи физиологичен разтвор ако искаш, но не бъркай ти в окото на детето. опасно е!

# 8
  • Мнения: 9 814
Не пипай, о.к. добър съвет.
Но, на вас като ви влезе мигла в окото не ви ли дразни?!
Измий очите на детето, може и да се махне миглата!
Аз поне така правех.

Ееее, честно посмях се, съжалявам, но това с кончето ми дойде отгоре  Crazy

И аз така!

П.П. Потърси офталмолог или се обади на педиатъра.
Не го приемай като шега. След всички съвети, мисля че педито трябва да си каже компетентно мнение.

# 9
  • София
  • Мнения: 242
Може да пробваш да капнеш физиологичен разтвор и така по-лесно ще си падне мигличката!
Аз също съм вадила мигла от окото на моЙта госпожица с физиологичен разтвор.  Peace

# 10
  • Мнения: 4 753
Вадя всичко, което е попаднало в очите на детето (кончета, магаренца и т.н.), много внимателно, ама как да обясня по интернет точно как става...  Thinking

# 11
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И на моето бебе често му влиза мигла в окото. Само се почиства / окото /.

# 12
  • Мнения: 228
не я виждам вече но утре пак ще огледам окото и дано я няма  Praynig

# 13
  • България
  • Мнения: 181
Браво, ако я нама "лошата" мигла. На мен като ми влезе мигла - си хващам клепачите и мигам със затворено око, мисля че ще помогне и физиолог разтвор, а може и водичка и леко да разтъркаш.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Разтърквам леко с вода и я махам. Как да не пипам, като го дразни и постоянно си търка окото  Tired.

Общи условия

Активация на акаунт