Да играем заедно Куест игри

  • 67 561
  • 462
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 425
Това е супер, но аз съм заседнала на Азада 1, по назад съм обяснила до къде съм. Някой ще удари ли едно рамо?

# 16
  • София
  • Мнения: 746
Това с градусите ли беше.Дето едното число ти е в книгата,а другото някъде си,и се получаваше,като ги комбинираш примерно -36N 12P,пред някои има минус,отиваш на картата и трябва да намериш там къде са точните градуси.Нищо не обясних май newsm78,а дали си на това ниво,за което пиша

# 17
  • Мнения: 2 425
На това ниво съм. Числата са в книгите и двете, но като цъкна на тях на картата, ми дава грешка. #Crazy А не мога да прескоча нивото, имам две перлички, но не ми ги дава активни, за това търся помощ.

# 18
  • София
  • Мнения: 746
А като вземеш лупата?Май с нея приближаваш картата и започваш да търсиш координатите

# 19
  • Мнения: 2 425
Няма лупа.  Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 746
Да взема да я почна пак,че да се сетя Rolling Eyes Laughing

# 21
  • Мнения: 2 425
Ако имаш желание, ще съм ти много благодарна. Но не е нещо спешно, като ми остане време ще потърся, но за сега нямам такова време.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 530
Като отвориш координатите на градусите, обърни внимание, дали няма - пред първото число. Ако има, търси градусите в лявата част на картата.

# 23
  • Мнения: 2 425
 Числата са, първото 18, второто 46N. Няма минус от пред. Аз се отказвам от тази игра, всеки ден я мъча и нищо не става.smile3511

Започнах и тази http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=148960&commen … s=1#startcomments. Ето и подсказки http://adventurersbg.info/walkthroughs/scorpioritual/. Преди да излезете от играта, цъкнете Save Game, да не се ядосвате като мен, че трябва да започнете от начало.  Blush

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 17:11 от [X]_baby

# 24
  • Мнения: 2 425
Веднъж не си запаметих играта и я започнах от начало, после я запаметих и сега я отварям, пак от начало трябва да я започвам.  #2gunfire Ще търся друга.  Crossing Arms

# 25
  • София
  • Мнения: 746
Да попитам,какво означава маунтване? Blush

# 26
  • Мнения: 35
baby,
това е любимата ми игра, играла съм я няколко пъти и току що минах нивото, което споменаваш. Така е - числата от двете книги се комбинират и просто трябва много финно да движеш мишката /части от милиметъра/, за да улучиш. Мойта комбинация беше     -36/18S.
Не се отказвай! Ще успееш! Струва си!.. Peace

# 27
  • Мнения: 2 425
Цялото ниво го минавам лесно и точно на тази част с картата, ми пише, че не съм цъкнала на правилните кординати. Трети път минавам всичките игри от нивото и там ми свършва времето (на това ниво с географската карта). Не ми се играе още няколко пъти и то пак да не ме пуска да продължа. И най-кофтито е, че имам две лилави топчета, с които да прескоча нивото, но не ми ги дава активни.  #Cussing out

# 28
  • Мнения: 2 425
Намерих интересна игричка http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=154132, поне така изглежда.  Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 746
Дръпнах я,сладка е.Прилича на онази....шифъра на Леонардо или тайната,или там каквото беше Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт