ОFF-прозрачни капачки за шишета АВЕНТ?

  • 655
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Мами,днес направих една...да речем,бела,и си опекох едната авентска капачка.Имам предвидето това. Не виждам обаче смисъл да правя поръчка за 1.80 от Данет и да плащам доставка,щото е смешно,и затова питам къде се продават?помогнете,моля  bouquet
МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА НЕ МИ МЕСТЯТ ВЕДНАГА ТЕМИЧКАТА В "НА ПАЗАР'-ТУК ВСЕ ПАК Е ФОРУМ ЗА ИЗКУСТВЕНО ХРАНЕНЕ И ПОВЕЧЕ МАМИ ВЛИЗАТ  bouquet  :bouquet:

# 1
  • Мнения: 1 313
В аптеката на Шейново има всичко на Авент

# 2
  • София
  • Мнения: 2 178
С удоволствие ще ти подаря 2 - пиши ми на лични, ако искаш Grinning!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Мами,днес направих една...да речем,бела,и си опекох едната авентска капачка.Имам предвидето това. Не виждам обаче смисъл да правя поръчка за 1.80 от Данет и да плащам доставка,щото е смешно,и затова питам къде се продават?помогнете,моля  bouquet
МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА НЕ МИ МЕСТЯТ ВЕДНАГА ТЕМИЧКАТА В "НА ПАЗАР'-ТУК ВСЕ ПАК Е ФОРУМ ЗА ИЗКУСТВЕНО ХРАНЕНЕ И ПОВЕЧЕ МАМИ ВЛИЗАТ  bouquet  :bouquet:
Около нас има доста детски магазини (Белите брези) и съм забелязала, че продуктите на Авент ги има във всичките, защото и ние ползваме тази марка и аз от време на време си закупувам разни неща. Така че, избираш си най-близкия до вас магазин, а ако в първия няма, във втория със сигурност ще намериш.

Последна редакция: ср, 22 юни 2005, 00:57 от nati_nat

# 4
  • София
  • Мнения: 15 216
В условията на доставка на Данет пише, че можеш да си закупиш нещата, които предлагат, директно от търговския им офис. Така няма да плащаш за доставка.
Вчера ги четох-нещо такова ми се върти из главата. Погледни ги.

# 5
  • Мнения: 5 370
Темичката може да бъде заключена-благодаря на мама Съни Бъни за навременната и скорострелна помощ!!!!!!!!!!! Hug Heart Eyes newsm51

# 6
  • София
  • Мнения: 2 178
Моля! Нали за това сме се събрали тук мамите - да си помагаме Grinning!

Общи условия

Активация на акаунт