Великобритания - тема 17-та, мигновена, но лятна

  • 35 196
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 671
Здравеите моми4ета     bouquet

Иzвиняваите,4е ви притеснявам, но имам въпрос към вас живее6тите в Англия.
Каzаха ми zа една англииска фирма "AquaSorce", която предлага хранителни добавки с коластра от крава и някакви спеzиални водорасли. Били много полеzни по принzип, но zа грипни времена особенно много. Та въпросът ми е, 4увал ли е някои не6то и дали ги е пробвал?
 
Лека ве4вр
Тук може да прочетеш повече за Аква Сорс:
http://super-hrani.dir.bg/_wm/pbasic/?df=488605&dflid=3
А тук има отзиви за продуктите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=94583.0

# 286
  • Мнения: 110
Можете ли да помогнете с нещо за новата тема -  Училищата в Англия?
Ако имате опит или сте чули, моля това е важна информация.  Simple Smile

# 287
  • Sofia/Scotland
  • Мнения: 7
Viva07,аз сьщо бях дистрибутор в Бг,но май вече не съм,че 6 месеца не съм правила поръчки  Thinking .Мисля,че и при теб ги има,влез в сайта им/от google/,че не се сещам,цялото инфо ми е в Бг  newsm78 .Наистина има ефект и точно сега е момента да се започне.Първо коластра и след това зелена енергия/може и чиста/през цялата зима.Ние изкарахме така 2 зими,без да кихне малката.Верно,че малко скъпо ми излезе,но си заслужава  Peace !Да не забравя да подчертая–ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОСЛЕ И ВОДОРАСЛИ!
До мамите,Merry,Mишолина,мерси за съветите и това,което ми споделихте за училището  Hug .Срещата с директорката мина ОК,наистина я разбирах,чак се учудих  Thinking .Утре ще ни е първия учебен ден.Тя се вълнува много и няма търпение!Дано всичко е наред и нямаме проблеми  Praynig .Спорен ден на всички и само положителни емоции ви желая!Още веднъж ви благодаря,че ме приехте сред вас и ми помагате!  Hug    bouquet

# 288
zdraveite, otdavna ne sam vlizala v site,no se roveh i re6ih da otsko4a. Az imam malko po-slojen problem. Vuk sam ot 6 i polovina godini.Imam si mom4ence na 4 roden sa6to tuk v UK.Bqh parvo s business visa za 1 i posle za 3 godini posle EU i taka omajena sam za Lithuanian ot 2 godini a jiveem zaedno ot kak sam v UK. Sega sam full time student i drugata godina zivot i zdrave zavar6vam. Problemat e 4e HO ne mi davat pravo da rabotq kato Employee.Trqbvat mi registration certificate ili accession card za da moga da rabotq ili student card za 12 meseca i sled tia 12 meseca 6te sam bez restrictions.
Sled vsi4ko tova mi kazvat 4e nqma zna4enie dali sam zenena ili ne za Lithuanian,koito  sa v EU ot 2004.Predi moje6e da se prisaedinqva6 kam evropeec a sega.......
Please help me with some advice.

# 289
  • Мнения: 0
Unknown_lady ,Diorella , monii и scoti ,   coolcool

моми4ета много ви благодаря zа информаzията, която ми дадохте. Много ми помогнахте в дилемата дали да си ги zакупя или не. По немските програми гледах zа някакви медикаменти, които се продават по Интернет и били фал6иви. Явно не са теzи.
 Пожелавам ви много zдраве и 6тастие. Бъдете все така мили и отzив4иви.   newsm51

P.S. Пак 6те ви посетя някои път, а сега отлитам    smile3535

# 290
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Можете ли да помогнете с нещо за новата тема -  Училищата в Англия?
Ако имате опит или сте чули, моля това е важна информация.  Simple Smile
Добре дошла, s_avenue! Извинявай, но не разбрах въпросите ти Rolling Eyes Какво точно те интересува  newsm78 Изпит все още няма за децата на чужденците, въпреки че вече доста училища, където процента емигранти е по-висок, са започнали да се оплакват от това, че новодошлите възпрепятстват нормалния учебен процес. Та може след време да измислят нещо, както е в Щатите и Холандия например  Thinking


Добре дошли на всички в новата темичка, дъждовна, но празнична. Дойде ли есента и само празници са ми в главата, Халоуин, Бонфайер найт, Коледа, Нова Година  ura Tada

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 01:49 от Merry

Общи условия

Активация на акаунт