Новата 20.06. - 26.06.05

  • 7 337
  • 180
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 273
И аз съм ЗА среща! Наистина ще ни се отрази мноо разпускащо, ще се посмеем, ще си отдъхнем, изобщо...ще си прекараме СУПЕР Ако искате, пуснете отделна тема, за да обсъдим деня, часа и мястото на срещата.

# 46
  • Мнения: 4 428
Аз също бих искала да се запознаем лично, много обичам да се срещам с нови хора. От доста скоро съм във форума, но се надявам да нямате нищо против да се присъединя към вас Wink

# 47
  • Мнения: 144
Привет и от мен мимичета!!!
Да ви кажа и аз си чакам лелката от неделята, но нещо я няма но и не знам какво става. Crossing Arms
Странно е - гъдите ме болят, не ям много , но пък винаги последните 5 месеца е точна, но сега ще видим
какво ще излезе на края. newsm78
И преди така се ме боляли и хоп лелята присига. #2gunfire

И аз съм за среща!!! newsm10

Желая една много бебеносна седмица изпълнена и с много  EFP newsm51

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Привет и от мен мимичета!!!......

Ами време беше да се появиш най-накрая и тука....не само да си чатиш с мъжо по кю-то Mr. Green Удостои и нас честта де Mr. Green Айде и чакам хубави резултати Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 6 990
Ей ,девойки, аз пкрай тая сесия ви изпуснах и празниците...На Морена и Леа - честити рожденици (единия малко на патерици) Mr. Green Да са ви живи  и здрави Hug  bouquet
А аз снощи за първи път се напих  Crazy Помня,де, не чак да не помня, ама  Embarassed За последно ми беше, че сега едва си събирам мислите в главата newsm78 И тва защото даваха безплатна водка и нали е аванта, а пък Стефка ми я допълни с мартини,че чиста водка трудно се пиела ...То и двете пък много лесно...150 грама не бях пила през живота си...После се хилих на излизане от дискотеката Laughing Laughing Laughing Поляхме тройките ми,благодарение на ОДС, те плащаха водката, иначе щях да съм си на минерална вода Joy

# 50
  • Мнения: 2 120
Дея не се притеснявай за извън маточна. Ако бях на твое място нямаше да издържа и щях да направя теста.
Толкова съм изнервена, остават ми 4 дни до М. и от днес рева, криво ми е и съм нервна до бяс.
Добре, че заминаваме на Рила за няколко дни, то не, че ще ми се оправят нервите, най-много да побъркам любимия с мрачната си физиономия.
Ако щете вярвайте но крещя сама на себе си/пример/, като си оправям грима и не се получава.
Да ми идва, ако ще идва и да свършва тази дивотия.
И аз съм ЗА среща.
Успех момичета. Ще пиша като се върна в събота.  

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Хубаво е да си разпуснеш сред природата Дара Heart EyesДобре сте го решили и Рила е стархотна.

# 52
  • Мнения: 1 329
Дара, стига си се тревожила, ще стане, когато му дойде времето (макар че този лаф най го мразя Crazy).
Ео, честита първа пиячка!  То покрай тея избори, май само това е хубавото - концертите и авантата!
Дея, що изкукваш напразно....Ще стане работата, стига си се шашкала!

При мен нищо ново - чакам си лелката и умирам от ПМС. Тоя синдром направо ме съсипва.
Вчера бях изпаднала в гадно настоение, като усетих първите симтпоми, ама след РД на шефа вечерта и 2 чаши вино, се пооправих. #Silly
 newsm74 ЗА среща! Но гледайте да е след вторник и по възможност някъде на въздух!


# 53
  • Мнения: 1 441
Момичета, запазих си час за хидротубация в петък - стискайте палци всичко да е наред Praynig

# 54
  • Мнения: 3 154
БАН ще стискаме естествено! fingerscrossed fingerscrossed

# 55
  • Мнения: 856
БАН, стискам палци за хидотубацията! Споко!
На тези, които са в очакване - късмет и търпение!

# 56
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Бан, и аз ти желая успех на хидрото! Дано всичко мине леко и да има положителен резултат!
Ео, е какво правиш ти с този алкохол, бе жена! По-полечка я карай! Как я пиеш тая водка, направо не знам!
Дара, приятно странстване из Рила! Блазе ти! Така ми се пътува вече, че .......... Хайде да идва деня на отпуската, нямам търпение вече! И успокой топката малко, не се хаби толкова с тези нерви! Всичко ще си дойде на мястото!
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 57
  • Мнения: 9 045
Кукли,искам нещо да ви питам: някоя от вас пила ли е някога поради някакви причини Примолут Нор? Тъй като съм голям,ама огромен карък,точно когато се очертава отпуската на Иван и ще ходим на море уж,точно тогава ми се пада идване на Лелка Close Мисля че нямам друг избор освен да прибегна до тези хапчета,но ме притеснява да не си разбъркам пак хормоните,тъкмо цикъла ми се нормализира...Чакам отзиви,дано да са добри,че без почивка... Crazy Crazy Crazy

# 58
  • Мнения: 1 441
Благодаря ви момичета, страхотни сте!  Hug

Стефани, нямам идея какви са даже тези хапове  Thinking

# 59
  • Мнения: 3 154
Стефани, най-добре се консултирай с гинеколога си.
Иначе аз не съм ги пила тези и нищо не мога да кажа, сори...

Общи условия

Активация на акаунт