нашите изкушения

  • 4 892
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз малко преодолях изкушенията. Преди бяха в този ред :
- перлени бижута от злато или сребро. Вече имам толкова много, че им се наносих и нарадвах. Само по повод попълвам колекцията.
- бели дрехи  - панталони, блузи, рокли, обувки, палта - всичко в бяло. Най-много с малко черно като елемент. Имала съм моменти в които като видех бяла дреха на витрина и не можех да не я купя.
- парфюми предимно на Диор и декоративна козметика. Имам гримове които не използвам повече от 1 път. Имам и козметична чанта само с червила, някой от които почти не ползвани
Синът ми ме излекува от тези маниакални изкушения, сега вече съм доста по-практична. Купувам само най-необходимото.

Все още с колекционерска стойност събирам монети от цал свят ( но вече имам почти от всякъде ) , магнити с посетените страни и порцеланови статуетки (пак от посетените от мен страни).

# 31
  • Мнения: 189
Заобикалям книжарниците отдалеч, Славейков също. Нямам толкова пари, колкото мога да похарча на тези места.

Много обичам магазини за домашни потреби, имам ужасно много непотребни неща вече.

Не мога да устоя и на всякакви блузки, роклички, шнолки, герданчета и т.н.

Лакове; мога да си направя салон за маникюр без проблем.

# 32
  • Мнения: 958
Приличаме си Simple Smile
Джоя, да не сме еднояйчни близначки  Thinking

Като гледам,  тук, май повечето сме от една порода  Joy

# 33
  • Мнения: 1 941
Имам две много големи, непреодолими изкушения. Първото - декоративната козметика, от която колкото повече имам, толкова повече купувам. Понякога дори сънувам, че ме оставят абсолютно сама в някоя Бюти зона и аз цяла нощ се мажа с различни гримове.
Другото голямо изкушение е събирането на елементи за дигитален скрапбукинг - едва ли във виртуалното пространство има някой, който притежава повече от мен  Crazy И гаранция 80% от това, което имам никога няма да смогна да го използвам. Но, продължавам да трупам. Като мания ми е...

# 34
  • Мнения: 247
Техника - нови технологични продукти.
Дискографии -   филми, научно-популярни филми, музика , книги
Козметика колкото повече - глава не боли
Всякакви почистващи препарати за къщата над 60 вида и в обогатяване  на наличните количества
Торти
Кафе
Часовници само "Брейл "

# 35
  • Мнения: 505
Козметика за лице, тяло и коса  Embarassed

# 36
  • Мнения: 502
   Всякакви видове сирене... EmbarassedНевъзможно е да мина покрай щанд със сирена и да не си купя нещо. Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 3 099
Всичко изброено ми е страст. Аз съм си страстна... Мъжо вика - луда съм била, но аз знам, че това си е страст.

# 38
  • София
  • Мнения: 23 088
Гривни, гривни и пак гривни - никога не са достатъчно!
Нямам търпение мъничето ми да порасне и да я залея с роклички  Grinning

# 39
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
1. Козметика - най - вече лакове за нокти
2. Книги - любовни, чиклит и съвременни
3. Списания
4. Обувки и чанти

# 40
  • Мнения: 1 941
   Всякакви видове сирене... EmbarassedНевъзможно е да мина покрай щанд със сирена и да не си купя нещо. Laughing
Ей, твоето изкушени много ме кефи. Открадвам ти го  Laughing

# 41
  • Мнения: 7 474
Всичко шоколадово и обувки  Crazy

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Няма нещо, което да купувам необуздано. Иначе с особено удоволствие купувам ботуши, парфюми, философски книги и изчанчени панталони

# 43
  • Мнения: 4 496
 Шалчета.
А почти не нося такива. Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1 259
Чаши...чаени, с картинки, с надписи, кафни, водни... всякакви...!
Цветя...ако ми грабне окото-мое е!
Свещи...само като минавам покрай щандовете в моловете...ми няма начин да не ме привлече някой аромат...!
Домашни потреби...все нещо ще ми послужи...дори и да не ми е нужно...!
И др... ама не чак толкова пристрастено!

Общи условия

Активация на акаунт