хърка

  • 29 177
  • 173
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 407
А като хем хърка,хем скърца със зъби? Twisted Evil #Cussing out

Мързеливи глисти... Whistling Whistling Mr. Green

Нарича се 'богат вътрешен живот'.  Mr. Green

# 166
  • София
  • Мнения: 30
И моят е като дъскорезница. Първият път, като спа вкъщи, баща ми, който е на първия етаж (и също скрибуца нощем), се събудил чак. Помислил си, че тръбите на парното (което на газ), са се спукали.
Веднага споделям изпитани рецепти. Фаза 1- когато не искате да го сръгате, ако не искате ответен удар. Правят се мляскания, като от бързи въздушни целувки (все едно, викате кученце, да речем). Вярвайте ми, мнооого помага!!! А тигъра ми така хърка, че до него да си суша косата, заглушава .
Фаза 2- купувате си антифони...Не тапи за уши от аптеките- където ще ви пробутат онези восъчните или онези, които уж моделирате, а те изкачат на 1 минута. Аз имам подобни, даже си взех няколко, много мекички, изобщо не ги усещам, гушкам се и спинкам сладко (все пак, въпросните за направени за хора, работещи на високи децибели Wink)) Дано съм била полезна!
Иначе хъркането, знаете, си е болест и е хубаво да се види от специалист...

# 167
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Да ве кажа у нас и таткото и сина нощем работят в дъскорезницата и аз само се чудя на коя страна за се захлупя с възглавницата Shocked

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Най-накрая успях да убедя мъжа ми да отиде на лекар. Той чул, че в Пловдив имало някаква клиника, която се занимава с такива проблеми. Някой знае ли как се казва, че нещо немога да я намеря с Гугъл.

# 169
  • Мнения: 651
Хомеопатия решава проблема.

Я дай повече инфо!!!

# 170
  • Мнения: 2 259
И моят е като дъскорезница. Първият път, като спа вкъщи, баща ми, който е на първия етаж (и също скрибуца нощем), се събудил чак. Помислил си, че тръбите на парното (което на газ), са се спукали.
Веднага споделям изпитани рецепти. Фаза 1- когато не искате да го сръгате, ако не искате ответен удар. Правят се мляскания, като от бързи въздушни целувки (все едно, викате кученце, да речем). Вярвайте ми, мнооого помага!!! А тигъра ми така хърка, че до него да си суша косата, заглушава .
Фаза 2- купувате си антифони...Не тапи за уши от аптеките- където ще ви пробутат онези восъчните или онези, които уж моделирате, а те изкачат на 1 минута. Аз имам подобни, даже си взех няколко, много мекички, изобщо не ги усещам, гушкам се и спинкам сладко (все пак, въпросните за направени за хора, работещи на високи децибели Wink)) Дано съм била полезна!
Иначе хъркането, знаете, си е болест и е хубаво да се види от специалист...
Това си трагедия просто.
Ако е у нас незнам как ще съжителстваме?
Аз спя като муха.Чувам  на съседа алармата на телефона сутрин чак ooooh!
Спя в отделна стая .Но ,ако нямам тази възможност ,може би щях да стига до момент........и аз незнам какъв.

# 171
  • Мнения: 7
И аз се записвам, Grinning  Ако може инфо за пловдив



# 172
  • София
  • Мнения: 30
Vali, да ти кажа, свикнах...Което е много неестествено за мен, която не съм кой знае колко толерантна (признавам си)...Но поне за мен, да спя отделно ми се струва ужасно, просто толкова го обичам, че luvbed...А също спя като куче пазач, но с антифончетата свикнах и не ми прави впечатление, че съм с тях. Той ми е обещал, че скоро ще се подложи на някакъв метод с лазер. И после ще вземе да стане  ''къде ти е хъркането'' ???? newsm62

# 173
  • Мнения: 3
хем хърка,хем скърца със зъби Twisted Evil #Cussing out
Колко познато Wink На моменти даже имам чувството, че ще си счупи някой зъб Simple Smile хахаха

Общи условия

Активация на акаунт