болки от ритниците на бебо

  • 3 084
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 713
И мен понякога ме болеше от ритниците Simple Smile
Не трябва да се притесняваш Peace

# 31
  • Мнения: 121
И аз така- големи ритници полоучавах в ребрата в дясно -чак не можех да се поместя, но само с малкият.  Twisted Evil
С баткото нямаше такова нещо...

# 32
  • Мнения: 297
И моето бебче е доста лудо и рита непрестано.Имало е моменти на болка,а си представям кво ще е до края  #CrazyЛек ден мамита   bouquet

# 33
  • Мнения: 17


     И аз откакто влязох в 8-я месец ритниците са страхотни, болят ме отвреме - навреме ребрата от дясната страна.Сега вече влизам в девети месец и "танците" си продължават все така оживено. Важното да са ни живи и здрави бебоците, ние ще ги изтърпим, защото са си наши и ги обичаме.   Леко раждане на всички Hug

# 34
  • Мнения: 1 080
Не се притеснявай, desi! Човек винаги може да научи нещо ново. И аз се надявам някой по-компетентен да се включи.
http://bg.wikipedia.org/wiki/Плацента

# 35
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Моето бебе е кротичко, но и аз вече едва издържам Hug
Още малко остава Hug

# 36
  • Мнения: 518
Мен ме болеше в ребрата.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ме е боляло

# 38
  • Мнения: 179
Леле, момичета от разказите ви разбирам, че едва ли не може бебчо да ви "насини" от ритане Confused ?

# 39
  • Мнения: 1 372
Леле, момичета от разказите ви разбирам, че едва ли не може бебчо да ви "насини" от ритане Confused ?
На майтап или наистина, но мен определено ме беше посинила в областта на ребрата.

# 40
  • Мнения: 2 334
Накрая имаше моменти в които  много ме болеше като рита или като си опъва крачетата Tired

# 41
  • Мнения: 179
Живи и здрави да сте и вие и бебчетата, ама не е шега цялата работа Confused

# 42
  • София
  • Мнения: 17 592
Да. Имах чувството, че се опитва да си разшири жилището. И че ще ми скъса корема. Той буташе, аз бутах (хич не лекичко, колкото сила имам!) - ама той излизаше май по- силен. Правеше ми "псевдопод" с дължина = ширината на дланта ми. И да, беше много болезнено. Ами... Не знам какво да те посъветвам. Магнерот пих до края - но не заради шутовете.

# 43
  • София
  • Мнения: 160
 В 28 г.с. съм,  бебето се е обърнало с крачетата надолу и доста не наболява като ме рита 
 

# 44
  • Мнения: 9 776
koteto_f, добре дошла в отбора Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт