" Пиши ми на ЛС...."

  • 13 160
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 966
Нати, на мен ми се е случвало да ми отговорят след 5-6 дни, както писах вече, така че изчакай преди да си направиш извода   Peace

# 196
  • Мнения: 919
Да,винаги отговарям на ЛС  Peace
Само веднъж,не знам как е станало,не видях ЛС от съфорумец и той взе че ми се разсърди. newsm78 Ама после се разбрахме де и оправихме нещата Laughing

# 197
  • Мнения: 2 448
Да,винаги отговарям на ЛС  Peace
Само веднъж,не знам как е станало,не видях ЛС от съфорумец и той взе че ми се разсърди. newsm78 Ама после се разбрахме де и оправихме нещата Laughing

Тц тц тц , как можа и ти, то 5 мъже на кръст тук и ти точно на съфорумец да не отговориш.  Joy

# 198
  • Мнения: 919
Да,винаги отговарям на ЛС  Peace
Само веднъж,не знам как е станало,не видях ЛС от съфорумец и той взе че ми се разсърди. newsm78 Ама после се разбрахме де и оправихме нещата Laughing

Тц тц тц , как можа и ти, то 5 мъже на кръст тук и ти точно на съфорумец да не отговориш.  Joy
Не ми отчете горе че имам ново съобщение Wink
Честно казано и аз не разбрах как стана тоя номер Rolling Eyes

# 199
  • Мнения: 1 875
Отговарям...
И никога не улавям края на разговора, все се чувствам длъжна да отвърна, дори когато може би е излишно.
Ако няма конкретно "чао" или нещо подобно - за мен диалогът не е приключен.
 Thinking


[/size]
Е за какъв разговор става дума,то като си размените 2 - 3 ЛС-та и се минава на Кюто или Скайп.  Laughing

Минава се.. Аз не минавам с всеки на кю, обаче.
О, колко съм недостъпна и сложна ooooh! hahaha

# 200
  • Мнения: 919
Аз пък сега от темата разбирам, че имало и ЛС-та... захващам се да пиша...  Whistling
Стига де Валери,аз имам ЛС от теб на 18 април бре. Whistling
Как тъй сега разбираш? hahaha JoyХванах те в крачкааааа Mr. Green Laughing

# 201
  • вкъщи
  • Мнения: 704
е винаги ми отговарят  сигурно защото съм новак. Thinking Thinking

Общи условия

Активация на акаунт