В деветия месец всички сме вече - идва АВГУСТовското човече

  • 15 928
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 338
Kleopatra, радвам, че всичко е минало така добре и бебeцето е живо и здраво.. макар и родено по-раничко Hug
mamadona, как си?

# 46
  • Мнения: 64
Пък аз си пиша у старата тема...ей сега да го копна:

"Хайде добър ден и от мен 

Гледам Асе днес сме само двечките...ама и ти си се загубила...
Бре, бая ни изтърваха в тази тема-цяла 17-ка ударихме.

Момичета за болниците ви чета и стигам до извода, че универсален багаж няма. Ето например при нас трябваше и дрешките на беб да си нося, та и за чаршафи ме питаха нося ли си - а няма да ви казвам, че уж бях във ВИП стая. Единственото ВИП беше, че по всяко време при мен можеше да идва и да стои който си поиска, защото бях в самостоятелна стая и храната ми я носеха до леглото. Те туй...иначе няма да казвам че за 6 ден престой общо трепах около 50-тина хлебарки, а накрая вече ми беше все едно и просто ги отминавах...  Кофтар е с българските болници..или поне в тази в която раждах аз...Но както се казва-всико да е ок, да отиваме да вършим работа по предназначение и колкото се може по-бързо БЕЖ у дома...

Слънчо, няма да ти бъда от полза за чаршафчетата, защото моите ми ги донесе сестра ми от Италия. Но да ти кажа като ходих до "Бебчо" за количката на креватчетата които са мостри бяха сложили едни страхотни комплектчета в приказни цветове. Аз поне лично харесвам по едноцветните с някоя и друга картинка или апликация-да не е много натрупано. Иначе и тук покрай вкъщи /Генерал Колев/ има един магазин който шие по размери и твърдят, че били добри. Ако те интересува мога да ти обясня после.

Е хайде от мен толкоз...И дано някой друг влезе да довършим темичката..."

Ами Асе, ку щеш..ку ни щеш...това е положението-иначе варианта беше в обща ста с мургавели. Цък !

Сега разбирам и за чудните новини по още бебоцииииии:)

Стейс, честито ви мъжле миличка. Да расте здраво и жизнерадостно детенце  Hug
На Ippe и на щастливият татко честита рожбичка и да ви е жива и здрава.
Кинли , ние продължаваме да стискаме палци!  Peace
На Мама Галка и Каприз успех в утрешният съдбоносен ден и желая щастлива среща и бързо възстановяване  Praynig Hug
Клеопатра, радвам се, че всичко е минало благополучно и въпреки по-ранното си представяне малчо е добре и е вече в прегръдките на мама.  Hug

Прохладен ден ви желая момичета !

# 47
  • Мнения: 12
  Честито и на Ippe,Жив и здрав да е малкия Тома!

   Абе и Миши не се включвала днес,сигурно пак е ангаже с битовизми покрай къщата. newsm75 wash
   Мацките,чиито мъже бяха на Металика,разкажете нещо,плиииз  superuu

  Е,най-после и новини от Кинли,добре е нещата са под контрол при тях!

# 48
  • Мнения: 1
Мили момичета, да са ви честити бебенцата еодора, асил, лександър и ома  Hug

Да растат здрави, бузести, бодри и засмени  smile3504

# 49
  • Мнения: 202
   Мацките,чиито мъже бяха на Металика,разкажете нещо,плиииз  superuu
Моя специално е много доволен от концерта, от отношението на "Металика" към публиката, от шоуто, което са направили....абе само суперлативи Wink
Кинли-с теб сме!!! Praynig Hug

# 50
  • Мнения: 229
леле Стейс душичкаааа кога успя да родиш толко бързо. Да ти е жив и здрав Василчо! Ииии сега като извиках с новината вкъщи, майка ми пита - пак ли момченце!
Туй че, ако аз съм следващата с момък, мамите с девойки да не са толко срамежливи!




аз пак съм с малки леееки болчици, нещо ми е странно днес ..не мога да кажа какво ми е, знам само че ми е нещо различно .. горещо от вътре някъкак ..не че тук не е много градуса .. но тази седмица ще е към 30ет градуса, пък и не издържам и нещо ми се мрънка и ми е странно и сега изръчках мъжа да ходим към техните на басейна, поне да се кисна там и така .. лудите ли ме хващат или пречувствам че ще раждам .. ииии така.
имам си джиесема на Асето, Асе душичке ако получиш смс от ссбиебер тъй ще се подпиша ..знай че съм аз хихихихих. глей само кво написах  hahaha Joy

цуначкииии и до после!

# 51
  • Мнения: 235
Честити бебенца Александър на мама Клеопатра, Васил на мама steis и Тома на мама Ieppe!

Мъжката дружинка се увеличава от ден на ден!!! Госпожиците за сега се показват по-търпеливи! Simple Smile  

Feb, това за хлебарките в стаята наистина ме шокира...  smile3556 Просто без коментар...

# 52
  • Мнения: 104
Честито на Клеопатра,Стейс и Ипи!!!!!!!Да са здрави и послушни бебоците и   bouquet за мамите.[/u]

 PraynigКинли, мама галка и каприс

# 53
  • Мнения: 26
ssieber аз затова мила си публикувах и скайп и кю, за чужбинските мамита да не плащат роуминг. Не че знам колко струва СМС до България де, ама за всеки случай Wink Така че на кой както му е удобно, аз съм на линия и на трите варианта : СМС/обаждане; скайп и кю Wink

# 54
  • Лондон
  • Мнения: 56
Здравейте момичета и да са ни честити новите бебешончета! Много е хубаво и обнадеждаващо че всичко досега минава добре!
И всичките са едни сладки и красивички!!! Дано така продължава!

Аз съм се шашнала нещо напоследък... почна да ме хваща шубето. И да ме наболява нещо също... бодежи разни се появиха... абе наближава и го усещам - не знам как мина толкова бързо времето!!! Малко почнах да завиждам на тези със секцио - поне знаеш кога е, можеш да се подготвиш, заспиваш и после се събуждаш с мъниче... по-лесно ми се вижда някак...

Феб, Монката е стахотен сладур, но да не бързаме да ги обвързваме още романтично - джуджито не го знаем какво ще излезе  Wink Иначе и ние сме на Генерал Колев - лесно ще се намерят Laughing Laughing

Меган, мерси за комплимента... По-скоро като Мichelin се чувствам, а не като Sherilyn  Laughing Laughing Или 2 Шерилинки - едната изяла другата  Laughing Laughing

Асе, записах ти телефона и аз! Ще си позволим едно смс-че ако е добра новината Laughing

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 14:22 от eya

# 55
  • Мнения: 702
Честито на мама Стейс!Да е жив и здрав бебчо Васил!
Много се развалнувах страхотна новина!

Аз после по някое време пак ще се включа,че още даже и багажа още не съм стегнала,но сега мисля да легнем с Ивайла да поспим,Каприс ти как си мила вълнуваш ли се,аз съм изненадващо спокойна!

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 14:23 от mama galka23

# 56
  • Мнения: 229
ама още едно бебче ли има - ихааа! честито и на  Ieppe


 newsm44  bigdance2 Tada smile3525




очакваме ви мами тук да пишете как е минало иии да видим малките сладурчета в галерията!

# 57
  • Мнения: 229
ssieber аз затова мила си публикувах и скайп и кю, за чужбинските мамита да не плащат роуминг. Не че знам колко струва СМС до България де, ама за всеки случай Wink Така че на кой както му е удобно, аз съм на линия и на трите варианта : СМС/обаждане; скайп и кю Wink


е ти пък един смс .. 1 франка и нещо ..радостта може ли да се изрази с толко а?! хихих
 newsm47 smile3533 Heart

# 58
  • Мнения: 26
 newsm51

Имам едно питане: кой е малкия бузанчо, с многото коса на последната бебешка снимка в албума ? Направо да му изядеш бузетата smile3522

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 47
Запис и от мен в новата темичка.  Simple Smile
Честито на родилите мами, да са им живи и здрави бебчетата и много да ги радват!!!   bouquet
И ние сме в очакване да устискаме до датата.  Hug
Целувки на всички   love001

Общи условия

Активация на акаунт