ампули за коса

  • 38 314
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
мерси мн  bouquet.освен в донна,другаде къде може да ги има? newsm78

Аз си ги бях купувала от една аптека- на Кауфланд в Пловдив. Обаче точно тази марка не я зареждат вече. Иначе можеш да пуснеш гугъла, ако евентуално се предлагат в друг онлайн магазин.

jorjeta, аз покрай тази тема се открехнах за минералното олио Simple Smile
В момента имам ампули с олио на друга италианска фирма- Black, които бяха даже по- скъпи, но определено не са толкова добри, колкото тези на N. Struttura. Може би си е до коса, не знам.

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 16:04 от Lady Marmalade

# 16
  • София
  • Мнения: 9 464
Аз съм много доволна от ампулите с минерално олио на Nuova Struttura. Страхотно ми се отразяват на косата, става лъскава, гладка и жива.
И аз си взех о тези ампули за коса на Nuova Struttura, само че от кралското желе- такива имаше само.

# 17
  • Мнения: 490
аз пък ненамирам никъде тези ампули, да знаете някой сайт откъдето мога да си ги поръчам

# 18
  • Мнения: 2 992
ползвам на Виши ампули против косопад. Ефект няма, а ги ползвам от две седмици

# 19
  • Мнения: 152
...в чашка се сипва дозата шампоан, малко вода...и се сипва една ампула аспирин...
има наистина заздравяващ ефект!  Peace Това е тествано от съпругата ми...аз нямам нужда от такива неща за моята грива!

# 20
  • Мнения: 490
ампула аспирин ли ? има ли аспирин на ампули Embarassed извинявам се за въпроса , а става ли с хапче аспирин стрито на прах?

но да се върн ана темата за ампулите, днес си купих неточно ампули ,а капсули.Някой ползвал ли е ? пише без отмиване и аз им се нахвърлих,но още несъм ги пробвала:)
ще пиша за ефекта Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 965
искам да питам ако някой знае, купих си ампули за блясък и обем, но са 20мл и една като я отворя ми е много, мога ли да не я ползвам на веднъж или колкото ползвам, ползвам и останалото (защото ми е много) го хвърлям?
стават ли за съхранение или не?
защото за веднъж ми е много - половината я сложих и сега се чудя какво да правя с другата половина  newsm78

# 22
  • Мнения: 2
И аз използвам една ампула за 2-3 пъти,самите ампулки си имат капачка и няма проблем Peace! И на мен 1 ми е много, особено като я слагам само в корените.Тези,които ползвам аз са на Jalyd (не съм сигурна как се пише... newsm78),но не съм и доволна.Просто не усещам и не виждам ефект(за косопад са)!!!

# 23
  • Мнения: 5 103
Ползвам Фито ампули, много съм доволна Peace

# 24
  • Мнения: 515
Ползвам Фито ампули, много съм доволна Peace

Не ти ли миришат много, на мен ми миришат много гадно, чак ми става лошо.

# 25
  • Мнения: 2 414
Ползвам Фито ампули, много съм доволна Peace
По колко ампули използваш седмично?

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвала съм Пантесалмина по два начина - добавям я в боята (така ми каза фризьорката) или след миене на косата. Горе долу съм доволна.
Ползвала съм Пикселист на Керастаз - за блясък. Средна хубост, нищо особено.
Аминексил на Лореал проф. за косопад - ефект нямаше при мен, но и не бях редовна де.
Сега съм си взела подхранваща ампулка пак на Лореал проф. - абсолют рипер, но все още не съм я пробвала. Очаквам да е хубава, след толкова добри мнения за нея във форума  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 3 413
Не знам дали тука е мястото,ама аз да си питам,има ли ефект/хубави ли са тези еднократните дозички с незнам си какво олио на орифлейм?

# 28
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Денис против оплешивяване. В аптеките ги има. 1.20 лв. е едната. Спира косопада.

# 29
  • Мнения: 1 416
Искам да питам който ползва тези ампули на Loreal professionnel Absolut repair Power repair B    как ги нанася на косата точно? Пише, че трябва да се пръскат на косата, но в какво ги слагате, за да се пръскат? Ако сложа ампулата  в обикновено шишенце с полуверизатор тя ще остане на дъното, понеже е малко количество и няма да успея да я изпръскам. Тогава как да направя?

Общи условия

Активация на акаунт