Умеете ли да прощавате?

  • 9 262
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4
С времето се научава човек(ако е добър , разбира се) все повече да прощава.Ако искаме и на нас да простът, то това е неизбежно.

# 196
  • Мнения: 371
Много трудно.

# 197
  • Мнения: 1 677
Зависи за какво трябва да простя. За дребните неща прощава и ги забравям. За други прощавам, но не мога да забравя. А трети - изобщо не мога да простя... Друг е въпросът, че близките ми смятат, че съм човек, който лесно прощава...

# 198
  • Мнения: 2 587
Не умея,дори и когато искам.И не забравям,много съм злопаметна. Twisted Evil

# 199
  • Мнения: 63
прощавам, но не забравям... злопаметна съм  Rolling Eyes
*
*
"Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път." - така и с прошката, веднъж, два, три пъти... до кога така???

# 200
  • Мнения: 2 309
Зависи кои свои принципи ще пренебрегна в името на тази или онази прошка
Но със сигурност не забравям Naughty

# 201
  • Мнения: 87
Живота винаги дава втори шанс. Аз сьщо го давам, но никога не го забравям. Naughty

# 202
  • Мнения: 580
   За мой ужас не,не прощавам ,нито на себе си ,нито на другите .........аз съм от хората с болните амбиции и представи.Знам,че е недостатък ,но винаги съм била такава и такава ще си умра .

# 203
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Умението да се прощава, се възпитава трудно. То е нещо, което е заложено в нас, особеност на характера. Струва ми се, че може да се доразвие с напредването на годините и в следствие на очакваното помъдряване, но в много малка степен.
Аз прощавам бързо и истински! Не е моя заслугата, обаче. Simple Smile Просто съм си такава по природа. И да, определено по- леко и лесно се живее, когато не оставяш в душата си следи от горчилка и обида. Издигаш се над нещата и придобиваш един такъв, благороден ореол. Simple Smile С такъв тип хора, определено се съжителства по- приятно и безконфликтно.

# 204
  • Мнения: 202
Лесно прощавам но много трудно забравям.

# 205
  • Мнения: 62
Трудно прощавам .

# 206
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Това прощавам ,но не забравям при мен не важи NaughtyКак да стане ,хем прощаваш ама да има какво да натякваш newsm78Нищо не ;прощавам; и не искам и на мен да ми прощават . Ако има ситуация ,в която бих простила ,значи сама съм допуснала хора до себе си ,които биха ме довели до избора -прошка .Е как да простя на себе си newsm78

Общи условия

Активация на акаунт