Как контролирате апетита си ?

  • 2 364
  • 13
  •   1
Отговори
  • Лондон
  • Мнения: 403
Не мога да се справя и това си е .Нямам мотивация,нямам воля.Тук има доста "професионалисти " в тази материя ,та много ми се иска да споделите как контролирате апетита си ?Вземате ли хапченца и какви?

# 1
  • Мнения: 2 172
Не,не взимам никакви хапченца,нищо хубаво няма да ти докарат  Naughty По-добре програмирай мозъка си на друг режим.По-вълчи апетит и глад от моя сигурно няма никъде  Mr. Green Но след 2 дена(даже един) глад(ограничено хапване) организмът свиква на "гладното" усещане и вече не ти е толкова тежко.Просто като мислиш само за храна и затова какво ще си приготвиш и похапнеш ти протичат лигите  Crazy Казваш си..."яденето не е за мен,като отслабна ще си хапвам" и въобще не си мислиш за калорични изкушения,а само за храната,която ще ти достави енергия,за да живееш  bowuu ангажирай се с нещо и не мисли за храната,както досега.Пропусни една вечеря,да виидш как ще ти хлътне корема на сутринта и ще придобиеш мотивацията,а след 2-3 дена като видиш как кантара започва да се движи надолу,няма и да помислиш за изкушения,а само ще копнееш да дойде сутринта и да видиш колко си успяла да свалиш за деня   Flutter  В един момент вече се харесваш и започваш да си позволяваш да похапваш по малко и по-бавно да се бориш с килограмите,защото не е чак толкова необходимо  Peace

# 2
  • Мнения: 1 885
Аз взимам хапчета.  Peace

# 3
  • Лондон
  • Мнения: 403
Колко приятно го е написала elfi4ka !Де да беше и толкова лесно.Само като заготвя за домочадието и не мога да устоя.Тя и съседката отгоре се сърди,че и развалям "дисциплината" у тях.готвя на терасата и от моите манджи и у тях ухае.
 Tony_in_love да де ама какви хапченца.Може и на ЛС.

# 4
  • Мнения: 3 461
Като му се отдам изцяло и на момента... Joy

Опитай се да пиеш повече вода, да се храниш преди да започнеш с готвенето, за да не те изкушава. Елфичка е много права за психическата нагласа. Peace

Елфичка, на какъв режим и за колко време свали толкова килограми?

# 5
  • Мнения: 3 036
Отскоро много ефикасно практикувам
Шише минерална вода от литър и половина с един лимон вътре.
Пия го между храненията и като изпитам глад
а и освежава.

# 6
  • Мнения: 1 280
Не взимай хапчета...аз преди време пих Тримспа..докато ги пиех беше много добре,но в момента ,в който ги спрях такъв апетит ми се появи..направо не можех да го контролирам,и все си виках,от утре,от утре...и хайде на 73...И аз мисля,че ако си намираш някаква работа,с която да ти е зает мозъка,няма да се сетиш за ядене..виж някое хоби,навън с приятелка,по магазините...поне 3-4 дни,докато ти се свие стомах4ето,и  апетита ще се поукроти,но като цяло няма какво да се лъжеме- трябва си воля,инат,мотивация..абсолютно те разбирам,да знаеш!   Hug

# 7
  • Мнения: 916
Момичетата са прави Hug...следвай съветите им и няма да усетиш как си отслабнала.
Аз правя следното: 1. пия много вода; 2. след като кантарът ме е зарадвал с минус, обикновено се награждавам с нещо...например с някоя дреха, грим или каквото и да е...може да е нещо малко, но ти дава стимул; 3. на всеки три седмици си имам един ден, в който си хапвам каквото душа иска, но не прекалявам с количествата...това също действа много добре на психиката; 4.  много често си повтарям, когато ми минават изкушаващи мисли Mr. Green :
 "Ям, за да живея, не живея, за да ям!"

Успех, мила!  bouquet

# 8
  • Мнения: 444
Как го контролирам ли? Много просто- желанието ми да бъда слаба и с хубава фигура- така както аз се харесвам, е по-голямо от това да се натъпча или наям с нережимна храна.
Препоръчвам ти да се замислиш кое е важно за теб- ако искаш даа изглеждаш добре и да се чувстваш добре в кожата си, може да започнеш някакъв режим на хранене.
С повече желание и силна воля мисля че ще успееш.

Успех!  Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
На мен кафето много ми помага.
Аз не,че сега имам такова време за ядене и готвене.Но ако ми се яде много сладко преди цикъл обикновенно ,пия си едно кафенце и веднага ми спира апетита към сладко.
А иначе най-правилното е да хапваш по-начестичко плодче,зеленчук или шепа ядки така няма да се тъпчеш поне с боклуци. Peace

# 10
  • Мнения: 673
Контролирам го като ям  Laughing
Но е добре да различаваш кога си гладна и кога просто ти се хапва нещо вкусно, за да се насладиш на вкуса. Вкусните неща са дебелеещи и е по-добре да си ядеш нормално и после да нямаш да сваляш килограми, отколкото да ядеш много и после с глад и лишения да поправяш щетите.
Знам, че е лесно да го кажеш/напишеш ама колко трудно се спазва  ooooh!

# 11
  • Мнения: 4 678
Защо трябва да го контролирате,яжте си, но гледайте какво,и по кое време Hug

# 12
  • Мнения: 2 907
Хич не мога да го контролирам и затова съм на тоя хал.

Като пия вода огладнявам още повече, ако понеча да залъжа глада с плод, то коремът ми започва да стърже ожесточено.

# 13
  • Мнения: 2 172

Елфичка, на какъв режим и за колко време свали толкова килограми?

Нищо конкретно като режим,свалих ги за месец и половина,но не съм била стриктна.Просто спрях да тъпча(както правя винаги),хапвах веднъж на ден(вечеря) нещо хубаво(малка пица,шопска салата,филе,пържолка или пък пържени картофки),но не огромна чиния,а нормална чинийка,през деня бях навън и само минерална вода и кафета пиех.Много бързо се стопиха килограмите и като стигнах до към 66 зациклих бая време и тогава се падна някаква лунна и съчетах лунната с малко плодове предния ден и свалих до 65 кг.След това се поолях,тъпках няколко дни и качих до 67  #2gunfire ,но това пък ми задвижи метаболизма и после за три-четири  дена на зеленчуци и лунна станах 63,5 кг.После се въртях 63-65,защото ядях,но след това се случи ,че един ден ме боля зъб и успях само един намачкан банан да мушна.на следващия беше лунна,а на третия се мотах цял ден и чак вечерта хапнах една  порция ориз на тиган във "Годзила".И така на сутринта бях 62 кг  Flutter Но оттогава само грухтене следваше,но добре,че са лунните да се оправям.А сега и една седмица на море съвсем се олях и качих 2 кг след зверско плюскане,тук продължих още 2 дена и сега съм в лека депресия  Rolling Eyes (в момента едвам дишам от преяждане с принцеси с кайма   Embarassed ),но мен не ме притесняват толкова тези  2 кг,те за 2 дена моно си отлитат веднага,но искам да сваля още 3 след това и да стана бленуваните 59,но незнам как  Confused Мисля да ударя една протеинова за седмица,но незнам дали е подходяща за моя случай,тъй като организмът ми реагира по-добре на тези ограничените диети,но пък те не стават за повече от 2-3 дена,твърде изтощително е  Tired Може би съчетание на  протеинова(1 пържолка на скара на ден) за 3-4 дена,и след това едно 3 дневно лунуване,тъй като то е много ефикасно при мен  Thinking Но да не се отклонавам от въпроса.Та на дълго  и нашироко това са ми преживяванията.Всичко това се случва в рамките на 2 месеца,като подчертавам,че достигането до 62 беше за месец и половина с прекъсванията и греховете  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт