Моля дайте ми съвет!

  • 2 490
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте момичета...радвам се и аз да се включа във вашия форум:) В действителност обаче имам един голям проблем...изкарах курс за козметик с диплома и сертификат и всичко е ок,но проблема ми е че отварчм козметичен салон а не знам каква козметика да ползвам...тъй като все още не съм навътре в нещата,а има толкова много фирми и фирмички предлагащи домашна и професионална козметика...та незнам на какво да се спра newsm12 .Та молбата ми е нека всяка от вас по свои наблюдения да ми каже на коя козметика бих могла да се спра,тъй като не мога в началото да си позволя да е от най-скъпите,нито пък някаква некачестевна,но евтина козметика....просто съм супер объркана и незнам коч да избера тъй като ми предлагаха основно нколко(Glory,Amrita,Fresh Look)
 #Crazy моля ви помагайте.... Hug ще ви бъда много благодарна smile3521 newsm51

# 1
  • София
  • Мнения: 3 390
Добре, де, после как да им имаш доверие на козметиците.... Rolling Eyes
Ами, не е ли по-добре първо да научиш нещо повече за съставките на козметиката, след това да се посъветваш с други козметици, да се опиташ ти като професионалист да сравниш козметиката, и едва след това да прибегнеш до нашето чисто практическо мнение?
Все пак, ако дойде някой в салона ти и те попита защо точно с тази козметика работиш, какво ще отговориш? newsm78

# 2
всичко относно съставките на козметиката съм изчела и научила....консутирала съм се поне с 20 козметици и т.н. и всеки си работи с дадена козметика,но не защото има дадени съставки в нея,а защото по техни наблюдения това действа добре върху кожата на техните клиенти....за това всички ми казаха че това е много относително...за да ми кажат една определена марка...а аз от къде мога да имам този опит да видя и знам коя козметика действа добре върху клиентите ми newsm78 , а дори и да си изпробвам всичката козметика на света първо върху себе си,къде би ми била гаранцията,че по същия начин би реагирала и кожата на клиентите ми...ето за това ви моля за съвет

# 3
  • Мнения: 1 885
От изброените по-долу съм чувала само Амрита. По принцип никак не са лоши. Ползвам един техен коректор за пъпки и една маска. Всеки може да си ги взема и да ги ползва у дома, не знам дали имат различни от тези професионални продукти.
В нашия квартал имаше един много малък салон и козметичката работеше с тях. Ходила съм веднъж на солариум там. После салончето фалира.  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 4 749
Ами моята козметичка работеше с  Dr Renaud и бях много доволна Peace
Иначе вкъщи ползвам професионална почистваща маска на Амрита (пише за употреба само в салони) и съм изключително доволна, забележителен резултат има в/у кожата ми. И от други техни продукти съм много доволна, научих за тях от форума. За Глори не съм чувала добри неща, преди са били заедно с Амрита, но от две години не е така. Също и продуктите им са по-евтини.
Трябва добре да проучиш нещата Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 357
От изброените по-долу съм чувала само Амрита. По принцип никак не са лоши. Ползвам един техен коректор за пъпки и една маска. Всеки може да си ги взема и да ги ползва у дома, не знам дали имат различни от тези професионални продукти.
В нашия квартал имаше един много малък салон и козметичката работеше с тях. Ходила съм веднъж на солариум там. После салончето фалира.  Rolling Eyes
Аз също съм много доволна от продуктите на "Амрита"! Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На Амрита имам само маската с активен въглен...невероятна е... Heart Eyes определено станах фен на марката...

# 7
  • София
  • Мнения: 156
На Амрита имам само маската с активен въглен...невероятна е... Heart Eyes определено станах фен на марката...
И аз съм им ГОЛЯМ ФЕН! Grinning

# 8
  • Мнения: 1 322
А от къде мога да си закупя въпросната козметика Армита? Става въпрос за домашна употреба.

# 9
  • София
  • Мнения: 156
А от къде мога да си закупя въпросната козметика Армита? Става въпрос за домашна употреба.
Влез в темата за Амрита и ще разбереш! Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
А от къде мога да си закупя въпросната козметика Армита? Става въпрос за домашна употреба.

http://www.medeos.com/?81&02&9681

или от козметик, който работи с тях...
А това е темата за тази козметика  Peace

# 11
  • Мнения: 1 027
А защо пише, че е само за употреба само в салони  newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
защото се води "професионална козметика"  Crazy но нищо не пречи някой от нещата да се използват в домашна обстановка  Flutter

# 13
  • Мнения: 1 027
Мерси   bouquet Ще се разходя до другата тема да прочета повече за нея.

Beauty, съгласна съм с теб, че не е нормално такъв въпрос от бъдеща козметичка  #Crazy После как да им се довериш  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 3 830
Професионална козметика.
Медицинска козметика.

 Peace Flutter

# 15
  • Мнения: 42
Аз не съм съгласна с вас-защо да им нямаш доверие-аз с колкото козметички съм говорила,за тях критерия е :
1.да са що годе добри
2.да държат поне на 300% надценка
казват,че ако нямаш поне толкова надценка,няма смисъл да работиш.
Освен това вече пазара е претъпкан с добра козметика:dr.renaut,babor,yon-ka,fresh look и сумати още.Как да избереш?

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 16:17 от qnu6

# 16
  • Мнения: 294
Добре, де, после как да им имаш доверие на козметиците.... Rolling Eyes
Ами, не е ли по-добре първо да научиш нещо повече за съставките на козметиката, след това да се посъветваш с други козметици, да се опиташ ти като професионалист да сравниш козметиката, и едва след това да прибегнеш до нашето чисто практическо мнение?
Все пак, ако дойде някой в салона ти и те попита защо точно с тази козметика работиш, какво ще отговориш? newsm78

 Laughing кофти,  но факт!

# 17
Ето за това нямам доверие на козметиците, гледат само свръхпечалбата, а качеството можем да го поизместим, ха.

# 18
  • Мнения: 11
Козметичката, при която ходя работи с марката Silvert- испанска е . На мен лично добре ми се отразява на кожата.

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Козметичката, при която ходя работи с марката Silvert- испанска е . На мен лично добре ми се отразява на кожата.

Марката е SElvert  Peace

# 20
  • Мнения: 294
Козметичката, при която ходя работи с марката Silvert- испанска е . На мен лично добре ми се отразява на кожата.

Марката е SElvert  Peace

Няма много значение кое как се казва, ако козметика не познава добре марката, аз лично бих се чувствала неуверена, ако не съм наясно с това което използвам. Камо ли да го слагам по кожата на чужди хора.
Не знам, сладурке, по-хубаво добре разучи как седят нещата и тогава отваряй салон, за да не си изпогубиш новите клиентите за нищо......Както и да е! Успех!

# 21
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Напротив важно е как се казва дадена марка козметика, ако някой иска да потърси информация за нея в Интернет примерно. За да не я изписва погрешно и да се чуди защо нищо не излиза. Peace

# 22
  • Мнения: 294
Напротив важно е как се казва дадена марка козметика, ако някой иска да потърси информация за нея в Интернет примерно. За да не я изписва погрешно и да се чуди защо нищо не излиза. Peace

Аз, ти и тя - да, но не и козметик! Редно ли е козметика да търси съвет от мен, теб и нея? Laughing
Свикнала съм аз да искам съвет от специалиста. /брех ю, че капризна/, ама си е така..виж, ако ме пита за някоя нова марка-дали съм я използвала-ок! Ама да търси съвет от някой като мен - каква козметика да използва в работата си...  newsm78
И все пак имаше друго предвид Lu-lq - да , важно е правилното изписване на дадена марка с цел - благополучното набавяне на информация Simple Smile  Hug

# 23
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Напротив важно е как се казва дадена марка козметика, ако някой иска да потърси информация за нея в Интернет примерно. За да не я изписва погрешно и да се чуди защо нищо не излиза. Peace

Аз, ти и тя - да, но не и козметик! Редно ли е козметика да търси съвет от мен, теб и нея? Laughing
Свикнала съм аз да искам съвет от специалиста. /брех ю, че капризна/, ама си е така..виж, ако ме пита за някоя нова марка-дали съм я използвала-ок! Ама да търси съвет от някой като мен - каква козметика да използва в работата си...  newsm78
И все пак имаше друго предвид Lu-lq - да , важно е правилното изписване на дадена марка с цел - благополучното набавяне на информация Simple Smile  Hug

Аа за съвета си напълно права. Все пак ние трябва да искаме съвет от козметиците, не те от нас  Joy

От гореспоменатата марка съм много доволна обаче (препоръча ми я моята козметичка  Crazy) та викам чакай да разясня как се пише, може на някой да му свърши работа  Peace

# 24
  • Мнения: 11
Да,  важно е как се изписва името на марката. Благодаря за забележката, просто по инерция съм допуснала грешката.

# 25
  • Мнения: 11
ето и сайт-а  на въпросната козметика http://selvert-bg.com/index.php?PageID=1

# 26
  • Мнения: 1 027
Май всички щяхме да реагирама много по-различно на темата, ако въпроса беше зададен по друг начин: "Каква козметика използва вашата козметичка", "От каква козметика сте доволни в козметичния салон, който посещавате", или "Каква козметика искате да има вашата козметичка"  newsm78 Поне така си мисля аз де.

# 27
  • София
  • Мнения: 357
Май всички щяхме да реагирама много по-различно на темата, ако въпроса беше зададен по друг начин: "Каква козметика използва вашата козметичка", "От каква козметика сте доволни в козметичния салон, който посещавате", или "Каква козметика искате да има вашата козметичка"  newsm78 Поне така си мисля аз де.
Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 156
Май всички щяхме да реагирама много по-различно на темата, ако въпроса беше зададен по друг начин: "Каква козметика използва вашата козметичка", "От каква козметика сте доволни в козметичния салон, който посещавате", или "Каква козметика искате да има вашата козметичка"  newsm78 Поне така си мисля аз де.
Точно! Grinning

# 29
  • Мнения: 215
Моята работи с Academie и с Gigi. Много са хубави и двете, ама и козметичката е добра и е ходила на курсове в централите на тези марки, за да се научи да работи с тях - според мен би било хубаво ако имаш възможност да го направиш, защото така ще научиш и неща които не ги пише по сайтовете на марките и ще ти показват кое как хората, които са я направили. Която и марка да избереш, късмет със салона Simple Smile

P.S. Сайта на фирмата дистрибутор за България е www.antoanette.com ,аз преди малко го гледах точно Simple Smile

# 30
  • Мнения: 739
Медицинска.
Моята козметичка работи с Dr Renaud и Ericson. Аз лично съм много доволна, ползвам тази козметика и у дома.
Вече не се доверявам на посредствената козметика, която се продава в супермаркетите  Naughty.
Като плащам за процедури, не искам да третират кожата ми с евтина козметика  Crossing Arms.

Малко ОФФ - дразня се, когато ми обявят цена 10-20лв за маникюр, а лаковете са от тези за 1лв. Много ясно какво ще е качеството и колко време ще стои невредим - колкото и добре да се направи + картиники и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт