смешни гафове в кухнята...

  • 5 723
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
мисля че ще е интересно и забавно да споделим някоя и друга издънка,на която да се посмеем.
аз например си спомням как като бях5-6 класи си бях поканила приятелки на пица.обаче когато почнах да се "приготвям" да разтегна тестото и взех да забърша точилката.....и......отнесох полюлея  Crazy .така се провали сбирката с приятелки и си мислех че наще ще ми се карат.а те ми се смяха...... hahaha

# 1
  • Мнения: 407
Аз постоянно правя гафове щом реша да сготвя нещо, което предполага използването на миксер или пасатор. Няма да ви казвам в какво състояние е стената в кухнята. Ще се наложи ремонт за да бъдат заличени петната от кремове и сметани.  Laughing

# 2
  • Мнения: 9 973
аз като малка съм готвила със всички подправки по килима
на 10г. правих полумесеци(кекс) и излязох да играя доволна...подпалих половината хол и терасата
беше ми забранено да готвя Crazy

 hahahaтова с полилея ме разби

# 3
  • Мнения: 884
Аз пък не толкова малка, обещах за един семеен празник да направя торта. да , ама нещо се омотах, и нямах време да пека блатове-купих си готови /естествено спестих това на възхитените роднини-така или иначе изглеждаше прекрасно.../, да ама като нарязах парчетата в края на обяда, между тях лъсна фабричното фолио, което в бързината съм забравила да махна Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 10 325
Пекох пиле, а бях забравила да махна торбичката с вътрешностите...а уж го бях мила.  food002

# 5
  • София
  • Мнения: 140
Рядко правя гафове, последният беше тази година един ден преди Великден.Реших, че ще е страхотно да ядем домашен козунак от този бабиният дето се къса на парцали и взех генерално решение-ще се меси smile3521.Взех изпитана рецепта от форума, само дето удвоих продуктите, че да имало козунаци за целият китайски народ.Започнах месене, ма за пуст късмет тавата 2  пъти по-малка от обема, който се получи на козунака при втасване.Няма да ви казвам как се гонехме с тестото в кухнята, има няма 2 часа загубих в търкане и лъскане на мазно лепкаво тесто от пода, шкафове, маса, столове и де що има кухненски мебели.Равносметката след случката беше-1 картон яйца, 3 кг. брашно и куп захар и масло съсипани от мен, няколко загубени часа и цел ден печене на козунааааааааци, от които можехме да имаме и за другата година. smile3511

# 6
  • Мнения: 2 172
Мии,незнам дали е точно гаф,но по принцип първото ми сготвено нещо беше кекс.Бях 1-2 клас.От тогава само аз го правех.И един път ме бяха оставили в нас сама до другия ден и аз какво какво,нали любимото ми е да обирам суровото кексово тесто накрая от съда,в който го разбивам,но все не ми стига  Crazy Та реших да си направя цяла доза,само за мен  eat Ядох,ядох,но естествено как ще изям един литър сурово кексово тесто  Crazy Чудих се,поогледох се и го излях в мивката  ooooh!  Пфуу,поне да бях  изпекла едно кексче от останалото  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 189
Аз имам много гафове в кухнята:)Много обичам да готвя,но обикновено първите ми опити като по-малка бяха все несполучливи...решавам аз да правя кекс,мама я няма.Взимам 1 рецепта от книга,снабдявам се с продуктите и започвам.Пише яйцата и захарта се разбиват.Грабам 1 вилица и ги разбърквам,добавям всико както си му е редът и в резултат се получи 1 тизек,дебел около 2 см Laughing иначе пък беше залят със шоколадова глазура и на вкус ставаше Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 505
Моят най-голям гаф е когато дойдох за пръв път в Испания тогава все о6те не можех да готвя,дори ме беше страх да държа нож,и реших да направя пържени картофи.Обелих ги,нарязах ги и ги слагам на газовия котлон да се пържат в съвсем малко олио и излязох от кухнаята,връ6там се след 5 минути и тя бялата кухня цялата в пламъци и 4ерна.Останалите бяха в другата стая и аз като нададох вик и ми се притекоха на помо6т.Беше ми забранено да готвя от тогава.

# 9
  • Мнения: 407
Сега си спомних, че на Нова година оплесках нещата с тортата...купих си блатове, приготвих си крем и сироп,с който да напоя блатовете (прясно мляко + захар) и тъй като обичам добре сиропираните сладкиши излях обилно количество от "подсладеното мляко" върху първият блат. Намазах го със сладко,а отгоре с крем, след което поставих втория блат и точно преди да сиропирам и него, реших да опитам на вкус млякото, за да се уверя, че има дотстатъчно захар. След като вкусих, бях ужасена!! Вместо захар в бързината бях взела купичката със солта. Добре, че осъзнах грешката си навреме. Естествено изхвърлих блата и купих нови. поне не останахме без тортичка на Нова година Mr. Green

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 443
Аз пък в 6-ти клас (горе-долу по това време ме беше обзела кулинарна треска) реших да правя торта.Всичко ми е приготвено,чета по книга,слагам, бъркам,хайде във фурната да се изпече блата.Ама звездите май не бяха с мен тоя ден,щото стана един-като палачинка.Тестян,въобще не се наду,само отгоре беше хванал коричка,отвътре беше живо тесто.Обаче аз тъпа и упорита,продължавам-сиропирам с компот,замазвам с крем (нишестян) и украсявам с плодове от компот.Брат ми като видя блата взе да се смее и да ме кара да я хвърлям,че майка щяла да ми се кара като види че пак съм изхабила продуктите (по това време почти всеки следобед забърквах по някой буламач).Тъкмо да я хвърлям и на вратата звъни комшията (той ми беше обожател тогава,ама аз не го любех  Mr. Green) и викам чакай да го нагостя Laughing За капак взех оцет и сол и ръсих,ръсих...
Викам му:Днес правих торта,искам да те почерпя едно парче.
А той,трогнат ми благодари,взима парчето и отхапва.Аз едвам се сдържам да не се изсмея и се взирам в лицето му,обаче никаква реакция.Така изяде 3 хапки и каза,че е много хубава  Joy А аз накрая не издържах и му казах да не яде,че има сол и оцет.Преди време се сетихме и доста се смяхме.Каза,че тогава му направило впечатление,че имала странен вкус,ама да не ме обиди,ял. Голяма жертва от негова страна  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 3 789
Когато фрапето дойде на мода в Бг, все още нямаше миксерчета или уреди за фрапе в домашни условия, но аз реших да проявя изобретателност и сложих в едно бурканче от пюре или лютеница малко вода и необходимото количество нес-кафе. И започнах силно да клатя бурканчето. Да ама, явно капачката не е била качествена, защото така изпусна, че едната стена в кухнята, съвсем скоро боядисана с бял латекс изглеждаше като далматинска кожа Mr. Green

# 12
  • Мнения: 6 015
И моят гаф е свързан нескафе фрапе. Реших да си правя и аз. Аз по принцеп не пия, ама тогава много ми се пиеше. Взех си аз с чашата с всичко и вместо да сложа студена вода съм сложила ракия. омислих, че в шишенцето има студено вода, а то някои бил сложил ракия. И си пия иии... като почна да ми гори гърлото  Close ...аз по принцип и ракия не пия. От тогава не искам да кусам фрапе направено у дома  Laughing

# 13
  • Мнения: 36
Момичета,много хубава тема Hug!Мнооооого се смях, особено с бъръло-бъръло! Много сте сладки!

# 14
  • Мнения: 1 021
При първият ми опит да направя мляко с ориз, сложих захарта преди да се е сварил ориза.... Така и не ядохме мляко с ориз.

# 15
  • Мнения: 6 029
Аз съм скромна... Месо от много дърта кокошка, реших да го пържа във фритюрник. Уж го бях варила... стана твърдо. Ама много. Като треска  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 166
А аз като малка в летните жеги се опитвах да пека питки на слънце Shocked за смях на всички. Омесвах някакво тесто /не помня какви продукти съм слагала вътре  ooooh!/ и търпеливо си седях и чаках с часове да се опече  #Crazy в една чинийка на полянката пред блока.  hahaha

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Помня, че около пети - шести клас в часовете по трудово обучение ни учиха как се приготвя супа. Готвехме в специална кухня. Реших да приложа наученото у дома, обаче се оказа, че няма фиде и без да му мисля много сложих макарони - бяха едни къдрави спиралки. Когато дойде момента за застройването се изложих най - много. Тогава киселото мляко се продаваше в стъклени бурканчета с капачки от алуминиево фолио. Без да знам, че майка ми е купила такова бурканче пълно със сметана го изсипах цялото, за да се застрои по - добре супата.  Стана нечувана супа - с половин литър сметана и къдрави макарони, но желанието е важно.
Имам още един интересен случай със супа. Включих я да се стопли и забравих. Тенджерата беше така загоряла, че повече не ставаше за готвене.

# 18
  • Мнения: 9 973
 Joy Joy Joyразбих се от смях
темата е супер

# 19
  • София
  • Мнения: 10 325
Сетих се още едни случай, от скоро. Купихме наведнъж (да не се разкарваме два пъти) агнешка дроб сарма и телешко шкембе. Аз запретнах ръкави да ги готвя заедно, че и двете не могат да чакат, ще се развалят. Сложих шкембето да се вари в тенджерата под налягане и ни дойдоха неочаквани гости. Посрещнахме ги в двора, а ние сме на третия етаж. След три часа се сещата какво стана с шкембето ми. Беше абсолютно загоряло, овъглено направо, до степен на някаква гуменоподобна субстанция. Цялата кухня беше пълна с черен дим, месец след това миришеше и се проветряваше от сутрин до вечер, шкафовете се миха няколко пъти. Тенджерата замина вдиректно на боклука.  Tired

# 20
  • Мнения: 136
 Party И аз си имам много издънки. Преди 2-3г правя крем-карамел. Тогава правех много често, на всеки 2 седмици. Бях надобряла и с минимално клепане на съдове и супер организация ставаше много бързо. Този път обаче много бързо го спретнах. След като го изпекох мъжо опитва и вика " а къде е карамела?" Simple Smile е, изядохме го и така. Друг път бях забравила да сложа захар...пак се изяде:)

# 21
  • Мнения: 404
сега се сетих за нещо смешно.със съквартирантката ми(ели)  в студентски преди времи бяхме рещили да си правим спагети.сложихме вода да ври взехме да чакаме...по едно време в кухничката стана димна завеса и като нищо можеше да се задушим..и по едно време ели пипа тенджерата с водата и казва:даваи спагетите че тая вода така ври че от парата ми изгоря ръката.обаче аз в същото време поглеждам по случайност към контакта и виждам..че вместо котлона сме включили скарата...  hahaha chef

# 22
  • Мнения: 1 165
Азза щастие гафове в кухнята не съм имала,но моя много добра приятелка просто е уникална.Хич я няма в кухнята.Решила да приготвя мусака за вечеря за нея и приятеля и но не сложила грам вода.
Правила гюерчета и решила че са готови,а като ги опитали-картофите били сурови.
А най голямо шоу е било когато се опитвала да чисти и да нареже шаран за да го изпържи hahaha hahaha hahaha   Как ме е нямало наблизо да и се посмея
а тя понеже харесва моите манджи и все ме хвали,а аз все и напомням за нейната мусака

# 23
  • София
  • Мнения: 607
И аз имам издънки, ама най-гадната беше преди 1 месец.

Имам, значи, много яйца и решавам да правя крем-карамел. Скачам до магазина, купувам си формички от фолио и запрятам ръкави. Слагам да се пекат и вече усещам вкуса в устата си, едва изтраях да изстинат......И грабваме с майка ми по една лъжица и по една формичка - и ето - изненада. СОЛЕНО, ама не се преглъща, ей. Незнайно как съм сложила някаква едричка сол в буркан, а до него - буркана със захар. И съм сипала и от двата......А бе - ужас!!! Хвърлих цели 12 кремчета. А как се беше опекъл - нито една шупличка......

Честно казано оттогава не съм правила. Ама и сол в буркан вече не държа  Naughty

# 24
  • Мнения: 6 015
И аз имам издънки, ама най-гадната беше преди 1 месец.

Имам, значи, много яйца и решавам да правя крем-карамел. Скачам до магазина, купувам си формички от фолио и запрятам ръкави. Слагам да се пекат и вече усещам вкуса в устата си, едва изтраях да изстинат......И грабваме с майка ми по една лъжица и по една формичка - и ето - изненада. СОЛЕНО, ама не се преглъща, ей. Незнайно как съм сложила някаква едричка сол в буркан, а до него - буркана със захар. И съм сипала и от двата......А бе - ужас!!! Хвърлих цели 12 кремчета. А как се беше опекъл - нито една шупличка......

Честно казано оттогава не съм правила. Ама и сол в буркан вече не държа  Naughty
Стана ми жал  Sad Hug

# 25
  • Мнения: 5 183
С моя много близка приятелка и съседка (тогава) имахме бебета на една и съща възраст. Разбираме се, 4е като ги сложим да спят, тя ще дойде у нас и ще боядисваме яйцата - техните и нашите, за Великден. Идва тя ухилена с една кора яйца, а аз я питам дали са горещи. При което тя се плесна по челото - забравила, 4е трябва и да ги свари първо  Crazy

# 26
  • Мнения: 6 015
Сега се сетих за един смешен мои гаф. Връщам се от магазина с едно шише веро и съм го сложила в хладилника. Майка ми ме пита къде е верото, а аз й викам, че не знам. Тръгнах да го търся  Joy и после се сетих, че сложих нещо в хладилника, а то било верото. Така го намерихме.  Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 404
веднъж нямахме вода а исках да си измия домати за салата.и видях до мивката една бутилка и реших че е вода.и взех да ги мия и да ги търкам тия домати обаче по едно време се размириса мн странно и се оказа че съм мила доматите с ракия.  Whistling

# 28
  • Мнения: 5 001
веднъж нямахме вода а исках да си измия домати за салата.и видях до мивката една бутилка и реших че е вода.и взех да ги мия и да ги търкам тия домати обаче по едно време се размириса мн странно и се оказа че съм мила доматите с ракия.  Whistling
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Направо салатата с аператива....хи-хи-хи-хи

# 29
  • Мнения: 301
Цитат
веднъж нямахме вода а исках да си измия домати за салата.и видях до мивката една бутилка и реших че е вода.и взех да ги мия и да ги търкам тия домати обаче по едно време се размириса мн странно и се оказа че съм мила доматите с ракия.
Аз така излях една бутилка от кола 1.5л с една специална ракия,защото мислех че е вода и исках да налея прясна Mr. Green
А най редовния номер на милото е да си пъхне мръсните чорапи в  хладилника по инерция вместо в пералнята  hahaha Joy

# 30
  • в провинцията
  • Мнения: 249
От мен един пресен гаф, от вчера  Embarassed Правих пиле на фурна и според рецептата трябваше да го намажа със смес от сол, черен пипер, червен пипер, зехтин и мед. Аз обаче реших да махна черния пипер, че детето не го обича и в резултат цялото пиле сладнеше  Sick

# 31
  • Мнения: 6 015
А най редовния номер на милото е да си пъхне мръсните чорапи в  хладилника по инерция вместо в пералнята  hahaha Joy
Лелеее това е лошо  Confused

# 32
  • varna
  • Мнения: 676
Решавам да си направя едно еспресо онзи ден на вилатаКарам майка ми да донесе минерална вода за машината,да не хваща варовик.Пълним я до горе,става кафето,отпивам аз и...отврат.Странен вкус.Решавам,че е от кафето,макар да съм си правила и преди от него(лаваца).Повтаряме процедурата,пак същата помия.Започна едно пулене и чудене, и накрая разбрахме,че вместо вода сме сипали(незнайно откъде се появи в бутилка от минерална вода),РАКИЯ.Щях да умре,такава глътка бях отпила.При положение,че съм ракиджийка,това кафе беше......отврат.После промивахме машината,но не успяхме да премахнем миризмата на алкохол.Принудихме се да вземем нова. doh smile3511

# 33
  • varna
  • Мнения: 676
Сега като чета другите публикации,виждам,че номера с ракията е много актуален. newsm10

# 34
  • Мнения: 6 015
Май много хора бъркат водата с ракия.  Laughing
Брат ми като малък ми беше поискал една чаша вода и аз му сипвам студена. По едно време го гледам се дави. Така се паникьосах- беше се нагълтал с ракия. Ама от къде да зная пък, че е било ракия.  Confused

# 35
  • Мнения: 118
 Simple SmileМного сладка темичка  bouquet  Отиваме на излет с приятели и съответно се веселим до зори,а сутринта всички станали и пият кафе.АЗ като всеизвестна поспалана ставам последна и питам какво кафе пият.Дадоха ми единственото останало пакет4е 3 в 1,но се оказа че стоплената на мизерния газов котлон вода е свършила и аз реших да го изпия с минерална вода...Да ама вместо водата съм награбила шише от вода пълно с домашна ракия...и като му ударих една яка глътка  направо #Crazy голям смях падна!

# 36
  • varna
  • Мнения: 676
Мая,добре дошла в отбора на ракиджийките. newsm10 thumbsup

# 37
  • Мнения: 364
Аз реших да правя едни сладки в които се слагаше бяло вино но вместо вино шибнах  юнашки  повечко ракия /домашна/ е направо станаха отврат от тогава не съм ги правила ooooh!  Наскоро реших да правя пържоли на тиган с гъбки идоматен сос ама свеки решила че в бирените бутилки освен домати да сложи сироп от сини сливи smile3555 Confounded   направо отврат ама милото апна

# 38
  • varna
  • Мнения: 676
Аз реших да правя едни сладки в които се слагаше бяло вино но вместо вино шибнах  юнашки  повечко ракия /домашна/ е направо станаха отврат от тогава не съм ги правила ooooh!  Наскоро реших да правя пържоли на тиган с гъбки идоматен сос ама свеки решила че в бирените бутилки освен домати да сложи сироп от сини сливи smile3555 Confounded   направо отврат ама милото апна


Стрехнинче не беше ли сложила свеки.Шегувам се. Joy Joy Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 364
Абе  не съм мислила по въпроса

# 40
  • Мнения: 364
сещам се за още един гаф поканила съм приателки на кафе всичко добре ама вместо захар слагам сол а само аз пия кафето с захар Sick е след тази случка почнах да го пия без захар Naughty

# 41
  • Мнения: 118
 Simple SmileСега се сетих и още нещо от самото начало на емигрантския ми живот.Говорех много малко иврит,а с четенето и писането бях  Confused.Започнах работа в една огромна къща-помагах на жената в домакинството.Един ден тя ми се обади и ме помоли да сготвя нещо,щото ще закаснее и аз ужасно се притесних-друг свят,друга култура,напълно различна кухня от нашата. ooooh!Отварям хладилника-вътре се търкаля една зелка,2-3 домата и някакви непознати за мен кутийки и пакетчета и решавам-ще готвя зеле с домати без месо(нямах време да размразявам).До тук добре,но като взех да слагам подправки изпаднах в ужас.И до днес не мога да си обясня как улучих точно бурканчето с...канела EmbarassedНито го опитах,нито го помирисах ,хакнах го в зелето и чак като се разнесе сладникавата миризма разбрах какви съм ги свършила ooooh! На другия ден жената с половин уста ми каза че не е било лошо зелето ама било със странен вкус CrazyСигурно и до сега си мисли че ние в Бг готвим зеле с канела Laughing

# 42
  • varna
  • Мнения: 676
Аз съм яла едни арменски сармички с канела.Убийствени са.Канела не обичам,но те бяха страхотни.Така че,знаеш ли,може и зелето да не е било чак толкова лошо. Party

# 43
  • Мнения: 118
Аз съм яла едни арменски сармички с канела.Убийствени са.Канела не обичам,но те бяха страхотни.Така че,знаеш ли,може и зелето да не е било чак толкова лошо. Party
LaughingМиии,не знам ThinkingХич даже не го и опитах Laughing

# 44
  • varna
  • Мнения: 676
Хайде,хайде,не го мисли много.Канелата е полезна за....стомаха.Така че,направила си едно добро. Joy Joy

# 45
  • Мнения: 404
дядо ми преди няколко години беше правил кисели краставички.и вече зимата като решихме да хапваме и се оказа че вместо сол е сложил захар.о-ло 100 буркана .... #Crazy

# 46
  • Мнения: 364
Сега се сещам като бяхме в Полша и ни слагат салата /ябълки с моркови/ ама аз не пробвам и си мисля че е ряпа слагам юнашки сол,оцет,и олио  хапвам и напрово отврат а поляците се пулат срещо мен милото пита вкусно ли е а аз само кимам че е страхотно та и тои яде  така

# 47
  • Мнения: 903
Аз по принцип рядко правя гафове, но един няма да забравя. Събираме се с жената на един колега на мъжото и решаваме да готвим у тях. Аз казах, че правя страхотни локумени кифлички, а тя соленки и запрятаме ръкави. Такова хвалене дръпнах на моите кифлички, че винаги се получават и са страшно вкусни. Омесвам тестото и чакам да втаса. Да ама не. Накрая, макар и не втасало ги направих и опекох. Поръсих ги със захар.  Изглеждаха много апетитно и аз се успокоих. Мъжете се върнаха и моят мъж първи опита, след което почна да плюе. Бях ги замесила вместо захар със сол. Колегата му вика, че не може да са чак толкова лоши /излъга се по външния вид/. Занесохме ги на кучетата пред блока, но и те не ги ядоха Embarassed
А майка ми веднъж направи супата вместо с доматен сок от бутилка със сироп от вишни. Направо не ставаше за ядене Laughing

# 48
Супер темичка и аз да се разпиша :
Пра баба ми направи баница, тя я правеше с мас, но този път обърка бурканчетата и сложи вместо мас- домашно правения крем за ръце. Чак на вечеря го разбрахме   #Crazy

# 49
  • Мнения: 247
Мъжът ми редовно бърка солта  със захарта. И така и на гостите поднася вече няколко пъти кафе със сол!

# 50
  • София
  • Мнения: 7 872
Божеее ми ние мъжете ако почнем да пишем в тая тема тя каква ли ще стане не знам.

Аз кат малък слушам баба ми че нямало червен пипер по магазините и за да и помогна реших да и насадя (от де да знам че това са млени червени чушки). И хайде половината червен пипер го наръсих в градината, ама после не разбрах защо ме биха на почивки.

Инак първия ми опит да правя сладкиш с амонячна сода доведе до ситуацията дето онова чудо се наду до ента степен и после като го турихме на масата се спука и тестото недопечено от вътре ни оплеска с жена ми. А първия ми опит с мятане на палачинка в тигана доведе до пребоядисване на тавана в кухнята (после известно време докато се науча тренирах на балкона) сега съм майстор.

А за телешкото винен кебап (разбирай с ягодов сироп) няма да разказвам, че още ме е яд че не ми го харесаха. Виж за един ориз, който всъщност се оказа че били дребни камъчета за саксиите на жена ми там си мисля че не съм виновен, щото много си приличаха на ориз (ама никаква разлика ви казвам на външен вид), пък и той какво търсеше до печката.

А между другото внимавайте с червения пипер, че на времето вуйна ми ми даде един домашен, който бил лют. После всичките у нас бълвахме огън като дракони. Иначе казано едно картофено пюре (готово) излезе всъщност царевичен качамак, а пък пудрата захар вече не я ползвам ако изрично не си я купя лично от магазина и не се уверя след това че е такава (щото представяте ли си вие глазура със сода за хляб, ако не пробвайте и ще видите) - те затова съм рекъл на булката буркани без нотариално заверени надписи не признавам.

Общо взето печката най често ми е виновна. Ми така де аз пускам котлона тя загрява фурната и после се чудя тоя тиган кога ще загрее.

Ама да ви кажа пък много често от гафовете са ми идвали и добри идеи и след това са се получавали добри рецепти.

# 51
  • Мнения: 801
Мен гафовете вечно ме преследват и не само в кухнята.
При първото си готвене /кекс/ подпалих къщата, защото съм включила котлона вместо фурната. Майка беше сложила една дъска отгоре и я ползваше като плот.
Първият ми боб завърши със застройка с кисело мляко и яйце. На мама много и хареса. Sick
Първия ми опит да консервирам кисело зеле, завърши след два дена с телефонат до комшията да отвие бушоните. Втория ми опит за консервиране завърши с уникалния късмет, че бързовара изгорял, като свършила водата в пластмасовата кофа.
Спомням си рождения ми ден преди две години, когато пилешките кълки бяха черни от огнения грил, а от вътре капеше кръв. Ураа, да живее микровълновата, че спаси гладните стомаси, за мен си остана резила. В нея редовно се стопяват предмети, някак си все е на грил.
Пробвах  наскоро да правя толумбички, но сместа ми /вода + олио/ експлоадира в отсъствието ми.
Последния ми гаф беше преди седмица, реших да сваря крем във микровълновата, само дето той не остана в купичката.
Притеснява ме, че се предава по наследство, защото детето (2 год) върви по моите стъпки. Готвенето ни е тръпка, страст и предизвикателство chef

# 52
  • Мнения: 3 830
Редовно ми се закача връзката на ръкохватките за копчетата на печката. ooooh! На няколко пъти да излея готвеното върху себе си. #Crazy

Преди няколко дена готвих супа, но забравих да й сложа сол. Laughing

# 53
  • Мнения: 3 830
Много се смях  hahaha Joy

# 54
  • Мнения: 404
баба на село беше правила боб с пушено месо.ние с моя приятел седнахма да си хапнем обаче в неговото месо имаше пластмасово етикетче.баба не го беше видяла.тогава отидохме за пръв път двамата на село....той вече не яде там... Whistling

# 55
  • Мнения: 6 015
Е той пък. Що така. Стара жена, аз бих й простила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт